• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    W_2: Ježiš.... klid...
    W_2
    W_2 --- ---
    GENERIXX: hele fakt sorry, jestli to chces dal rozebirat, pokracujem v poste... na nyxu jsem od jeho zrodu a i kdyz obcas s kontroverznimi nazory, tak se snazim k lidem chovat tak, jak chci aby se oni chovali ke me a kdyz nekomu napisu slusne o pristup, za 2 minuty to ma prectene a neodpovi, mohl to prehlednout, kdyz mu dotaz zopakuji a opet nic (ani negativni odpoved, proste NIC), tak uz to proste povazuji za neslusne a myslim si o tom, ze me ten clovek ma v prdeli... mam pak v prdeli i ja jeho... hawgh
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    W_2: Tady seš na nyxu, tady přeci pravidla slušného chování ani realita nic neznamenají :) Pokud je ti to proti srsti, neměl jsi se vůbec registrovat ;)
    W_2
    W_2 --- ---
    GENERIXX: odpovedet na dotaz (i negativne) je proste slusnost a patri k zakladnim principum slusneho chovani! Za tim si stojim... ale mozna jsem moc ze stare skoly a je to jen generacni predsudek :o))
    ale nechme toho...
    N_I
    N_I --- ---
    ....az je mi trochu divny teda ze sem dostal vstup treba ja..:)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    W_2: Kdybys tušil kolik podobnejch jim brečí o vstup asi by ses tolik nepodivoval.. ;)
    W_2
    W_2 --- ---
    SOLDIK: pravda, tobe asi jedinymu ne... ty blby kecy jsou pro ty ostatni, kteri se ani nenamahali aspon ze slusnosti odpovedet "polib mi prdel" :o))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    W_2: psal jsi mi o pristup? nepsal. a ty blby kecy si nech od cesty.
    W_2
    W_2 --- ---
    SOLDIK: najednou to jde?:) tobe ty Kabati nevadej? :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    W_2: uz muzes
    N_I
    N_I --- ---
    protoze mas v baglu ty kabati
    W_2
    W_2 --- ---
    SMARIO: hmm, super diskuze :) skodaze asi podle spravcu nejsem DJ, takze i kdyz jsem asi 3x chtel pristup, nedostal jsem ho :o))))
    N_I
    N_I --- ---
    zmrd zmrda zmrdá
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    W_2: [ Djs sobe - kde to bylo dobre a kde to nejvic sucks / Ky DJ ma vetsi gule? ] - resili jsme to 2008, takze uz leda v zalohach nyxu ;)
    W_2
    W_2 --- ---
    SMARIO: hmm, nevim kde, ale to cos mi poslal do posty je fakt hardkor tywe.... husty!!!!
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    W_2: resi se to na nyxu prubezne 3 roky...
    W_2
    W_2 --- ---
    SMARIO: hele, to by me zajimalo, jakoze vazne! tak ven s tim...
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    AKISAN: SAYUZ Jinak jsem hodnej a nekonfliktní člověk :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    CROME: let me guess...protože mu jí ještě nikdo neukopnul? :)
    CROME
    CROME --- ---
    me spis prijde divny, ze takovej clovek jeste chodi po svete a pise na fejcbuk, jakto ze nezije v kanalu s ostatnima krysama se strachem, ze kdyz vyleze nekdo mu tu palici ukopne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam