• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    KYN
    KYN --- ---
    EDDRUM: a kdo je teda ten špatnej? já to furt nechápu!
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    koho jste sem zas pustili ty jo.
    BICA
    BICA --- ---
    W_2: skoda ze jsi nepochopil, co jsem ti chtel sdelit
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    KYN: hanicka nam na to s*re ;)
    KYN
    KYN --- ---
    SKRU: jj, pozvěte někdo Haničku :)
    SKRU
    SKRU --- ---
    KYN: ale vono se nam to stripek ke stripku posklada:)
    KYN
    KYN --- ---
    Zajímavý - ještě tak vědět, o čem se tu píše... :)
    W_2
    W_2 --- ---
    BICA: 1. nevim, proc psat tobe - nejses spravce, 2. Hanicky uhel pohledu znam a take ho nevytahuje verejne nikde...
    BICA
    BICA --- ---
    W_2: nevim proc.. sere te tahle paralela?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Cejtim drby. Davejte! Nemuzu spat))
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    W_2: ty musis mit hrozne tezkej zivot :)
    W_2
    W_2 --- ---
    BICA: radsi mlc!
    BICA
    BICA --- ---
    W_2: napada me paralela a vynecham virtualitu a pujdu do zivota bez nyxu: Na svete jsem od sveho zrodu a i kdyz obcas s kontroverznimi nazory, tak se snazim k lidem chovat tak, jak chci aby se oni chovali ke me a kdyz nekomu reknu "ahoj", slysi to, nereaguje, mohl to preslechnout, kdyz mu "ahoj" zopakuji a opet nic (ani negativni odpoved, proste NIC), tak uz to proste povazuji za neslusne a myslim si o tom, ze me ten clovek ma v prdeli... mam pak v prdeli i ja jeho...

    Tohle byla napriklad situace Hanky - barmanky z Wakaty, ktera si tu v chvili ani neuvedomuje, ze mluvi se svym sefem.. budeme ji za to nenavidet? nebudeme vid..

    aneb nebral bych to tak vazne a ze si nekdo mysli, ze jsi nebo nejsi DJ

    a pro ostatni - ani me nepsal W_2 o pristup, aby nenastala mylka :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    OMG - ironie, nic vám to kluci neřiká?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    W_2: Ježiš.... klid...
    W_2
    W_2 --- ---
    GENERIXX: hele fakt sorry, jestli to chces dal rozebirat, pokracujem v poste... na nyxu jsem od jeho zrodu a i kdyz obcas s kontroverznimi nazory, tak se snazim k lidem chovat tak, jak chci aby se oni chovali ke me a kdyz nekomu napisu slusne o pristup, za 2 minuty to ma prectene a neodpovi, mohl to prehlednout, kdyz mu dotaz zopakuji a opet nic (ani negativni odpoved, proste NIC), tak uz to proste povazuji za neslusne a myslim si o tom, ze me ten clovek ma v prdeli... mam pak v prdeli i ja jeho... hawgh
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    W_2: Tady seš na nyxu, tady přeci pravidla slušného chování ani realita nic neznamenají :) Pokud je ti to proti srsti, neměl jsi se vůbec registrovat ;)
    W_2
    W_2 --- ---
    GENERIXX: odpovedet na dotaz (i negativne) je proste slusnost a patri k zakladnim principum slusneho chovani! Za tim si stojim... ale mozna jsem moc ze stare skoly a je to jen generacni predsudek :o))
    ale nechme toho...
    N_I
    N_I --- ---
    ....az je mi trochu divny teda ze sem dostal vstup treba ja..:)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    W_2: Kdybys tušil kolik podobnejch jim brečí o vstup asi by ses tolik nepodivoval.. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam