• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: jelikoz IMHO JAh nemel s tou akci nic spolecnyho , flyer nedelal - navic jeho graficky styl je lehce rozpoznatelny...
    APIN
    APIN --- ---
    BOREC: Ty lidi jsou fakt zlý. Vždyť on chce jenom šmelit a nikdo mu to nedopřeje...
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    HOODASS: nevim jak dokážeš napsat že leták je hnus když ho určitě dělal pan mistr grafik JAH :D :D styď se :D
    BOREC
    BOREC --- ---
    WTK: aha, jahiho nekdo provaril na byznysu se spatnym skunkem, tak si za to sel chudak sednout, ted si ty ztraceny leta musi vynahradit a vy mu to kazite ! :)
    HOODASS
    HOODASS --- ---
    SOLDIK: teda ten letak to je echt-hnus velebnosti.. Vzdycky sem si tak nejak naivne myslel,ze kdyz uz nekdo porada neco "vetsiho"(za coz b-complexe rozhodne povazuju),tak ze bude mit aspon spetku soudnosti co do letaku,tak celkvy provedeni/prubeh party atd.. ocividne sem si myslel spatne..
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK:
    VODKA 15.-
    a jiné...
    :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Dirty Connection, Amfik, Popovice u Uherskeho Hradiste - pozval Erik Krejci (adept na cenu Jahmamrd 2011)

    Nakonec jsem si ani nehral, protoze podle promotera to pro tech par lidi nema cenu a ze to za pul hodiny vypne (proste chtel usetrit) - hrat se podle lineupu melo az do sesti hodin, pred ctvrtou byl konec. Smluvenou castku nezaplatil nikomu z celeho lineupu (protoze neprislo tolik lidi aby se to zaplatilo a ze to ze sveho davat nehodla), ja po dlouhe debate dostal aspon na benal.. Areal se nachazel v hodne spatne pristupne casti vesnice a nebyl znacen - nebyl k nalezeni. Na cestu jsem se zeptat nemohl, protoze panacek nezvedal telefon. Pul hodiny jsem cekal, nez nekoho potkam na ulici at mne tam zavede. Kdyz jsem se pak pana Krejciho zeptal, proc mi hodinu nebral telefon, odvetil, ze nema naladu porad neco resit a ze si chce akci kterou porada taky uzit. Nutno podotknout, ze jsem mu dohodil par DJs v lineupu aniz bych ho znal diky kamosovi s kterym se znam leta a zarucil se za nej, i on dnes krouti hlavou, ze by to od nej necekal. Ale uz plakat nasvedcoval tomu, ze to nebude uplne cajk akce FLYER.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SOLDIK: "do diskuze nemáte přístup!"
    L4MA
    L4MA --- ---
    WTK: doufam, ze se ty dotycny organizatori, at uz se jedna vo jakejkoliv flek, aspon snazej ze vsech sil, delat ty akce primo proti tem jahriderovejm po takovym vystupu...
    SKRU
    SKRU --- ---
    KH_B: ja na brachu, bracha na me, a kdyz se to posere, tak vsichni proti vsem aneb Veznovo dilema:)
    KH_B
    KH_B --- ---
    WTK: lokalní buránku bez přesahů :-D :-D :-D

    SKRU: jo. prostě kamarádil s dobrou partičkou - "já na bráchu, brácha na mě" ;-)
    APIN
    APIN --- ---
    CARTMANETWORK23: žebříček hodnot byl poupraven: 1. Jahrider 2. Chuck Norris 3.Tomio Okamura
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    WTK:

    " jinak ja akce se systemama nedelam, z toho uz jsem vyrostl, zvu opravdove umelce a lidi co scenu tvori, ne ji paroduji."


    Nuff said ;)
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    WTK: Ty kravo neni on nahodou Pan reditel planety??nechtel bych se s nim dostat do krizku :(
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    nevděčníci... :)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    vyslapal jim cestu a oni na nej takhle:-D
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    WTK: tohle se zapíše do dějin: "Jahrider Bwoy
    Hošci, hošci, holt jste ještě příliš mladý, na to aby jste věděli co a jak bylo."
    KYN
    KYN --- ---
    Je mi fakt líto těch lidí, který musej obhajovat to, že ve svym městě provozujou klub.
    STUART
    STUART --- ---
    ADZI: z fb diskuze, najdi si DEPO CLUB
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam