• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: ja bych to dal taky s prstem v nose a na tri gramce klidne ALE sem zakomplexovanej buzik a nemocnej sem taky, tak sem diskvalifikovanej ;oD
    REPA
    REPA --- ---
    PECIK: jsi geront
    PECIK
    PECIK --- ---
    SOLDIK: kdybych nebyl tak stary a liny tak bych se taky nechal vyzvat...buzik nejsem, zakomplexovanej uz vubec ne a zadnou nemoci take netrpim, diskous taky nejsem a na gramcich jeste snad 2 treky do sebe pustim...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    JAHRIDER: ja ani jednou z tech veci co pises, bohuzel pro tebe, nedispobuju. takze kdy a kde?
    REPA
    REPA --- ---
    AKISAN: ze jsi nemocny a zakomplexovany buzik:) a cd diskous jako vsichni ostatni djs co ted vlastne hrajou:)
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    nezlob se,ale musim reagovat..vis ze jsem proti tobe nikdy nic nemel,ani jsem nemohl, ptz jsem s tebou zadnou party neorgoval, ale to, co tu pises v poslednich par postech je ubohy...tvoje selekce je vic nez nudna i kdyz mas dobrej vyber.....soldik je mnohem lepsi dj nez ty..promin,jinak proti tobe stale nic nemam,jen jsem musel reagovat...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Co pise? Co pise? ;))
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    VEX:
    no ja myslel ze reagujes na ten prizpevek nize.
    pokud jse o tohle, tak je to naopak. prave ze nechci, aby me pri battlu opruzoval nejakej podradnej buzicek co ma problemy sam se sebou. kdyz uz battle tak na urovni a snekym me rovnym. comprende :))
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    PUVODNI LINEUP Z OFIKO STRANEK
    JEN PRO VASE INFO

    Playlist:
    17.00 Irie I
    18.00 Lock Up
    19.00 Red Woods
    20.00 Ras Natango
    21.00 Ras Jahdone Jordan
    22.00 Dub Artillery
    23.00 Uraggan Andrew
    24.00 Dr. Kary
    01.00 Mr. Cocoman
    02.00 Fireson
    - Jahrider
    05.00 W 23
    Změna programu vyhrazena!!!!!
    VEX
    VEX --- ---
    JAHRIDER: jak to souvisí s tim hnědym flekem co máš na gatích při představě battlu se Soldikem?
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    VEX:
    ale hovno. proste me chteli dat pred typky co hrajou roots a regage s raggajunglem a junglecorem. zcoz je nesmysl. ja na akci ani nechtel hrat puvodne, ale po premlouvani hlavni orgaizatorky jsem kyvnul. prve jsem mel hrat po karym, pak nakonec a 2 dny pred akci v 17h. jinej na mym miste by je vyfakoval. ja jsem napsal vysvetlenni proc je lepsi abych neprijel a popral jim stesti at se akce vyvede. kdyz se odprostis od vsech predsudku, tak to dava uplne jasnej smysl. ale tady uz to nikdo neumi..)
    VEX
    VEX --- ---
    JAHRIDER: :D:D:D palec hore za rozumný vyselektování těch lepších než jsi sám
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    z nemocnejma a zakomlexovanejma buzikama nehraju - to sem zapomel napsat :))
    takze sory Soldas, neprosel jsi :))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ja te oficialne vyzivam na battle, frajo :)
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    chlapecku bez vzdelani, priste postni celou komunikaci, respektive se neser tam, kam nevidis. je me jasne ze si tady klukum chtel trochu polechtat rit, toz ok, preju ti to.
    jen pro vysvetlenou. dredatejma poustecema jsem myslel Jamaican Sound z Trebice a okolnich prdeli a to jsem jim jeste lichotil (sice to jsou supr lidi a maj dobry pecky, ale poslouchat jejich selekci je tak tezka nuda az to skoro boli) a puvodne jsem mel hrat po dr. karym a prejit z reggae na raggajungle.
    jinak se tu opet muzete bavit nesmyslama a vymyslenejma jokama. alespon sirim usmev na rtech, a to me dela dobre :D
    mimochodem jedinej kdo tenhle post nepochopil a nasledne vytrh z kontextu tak, aby ho pochopili stejne tak i tady, jsi ty. schvalne napis organizatorovi akce, kdo jim dal kontakty na spustu subjektu, pomohl s akci, zaridil growshop stanek atd.

    jo a abyste meli co resit a nenudili se, tak diky mejm ojebum a tomu jakej jsem nymand a jak vsechny okradam a delam spatnou povest ceske republice u cizincu, jedu hrat do litvy, francie a belgie a zvou me tam lide co sem je tu malem prodal na organy :D asi me tam budou za moje hrichy tezce mucit :)))

    jinak hosi muzem dat nejakej dj battle. teda pokud jeste umite hrat na gramcich vy cdckari diskousky :))))
    REPA
    REPA --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MIHALAKH: ty woe, ty ses postaral uz ted o "kultovni" prispevek!! To se bude pastovat hodne dlouho ;) respekt tobe a jen tak dal a jestli tomu pomohlo tohle auditko tak massive boost pro Soldika.

    Kvalitni dj na uplne jinym levelu ;)))
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    MIHALAKH: To je hroznej buran :) nadclovek :)
    TIP
    TIP --- ---
    MIHALAKH: civole nejvíc pobavilo "ja jsem uplne na jinym levelu" - to rozhodně:-))
    MIHALAKH
    MIHALAKH --- ---
    Dik tomuhle auditku nebyla posrana jedna super akce v Trebici "jeho" pritomnosti. Povedlo se nakonec predelat lineup tak, aby "on" hral od 17:00 na start, nastesti se takto omluvil, coz prikladam pro pobaveni:

    Jahrider Bwoy

    ahoj
    hele ja nemam ccas tam jet v 17h a hrat na zacatku, myzlel jsem ze me cchete normalne na hrani jako kvalitniho dydzeje, ne na to abych vyplnoval nejaka dredate mistnaky co neumeji ani mixovat. jako nic proti nim, ale parkrat jsem s nima hral a oni proste jen veci poustej. takze je nesmysl abych se tam sral. ja jsem uplne na jinym levelu navic hratna zacatku raggajungle s tim ze po me nastoupi oni je trochu ulet a rozhodne to neni dobre rel bych
    preju at se akce vyvede a priste az budes neco kutit, tak nekdy mene je vice
    ahoj
    m

    p.s. dredaty mistnaci: Dr Karry, Cocoman, Uraggan Andrew a Dub Artillery :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam