• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    RASTAMIRA:
    nazavid sulinku...
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    ty jo ctu a cumim a cumim a chlamu se a vubec sada :DD
    to by se mohl udelat komplet mejdan czech ragga djs vs. jahrider :D jen ze kdyz on ted jede na tu evropskou snuru tak je skoda ze neni kdy :DD
    W_2
    W_2 --- ---
    Ale ono se to opravdu stalo, že za mnou přišel teepek, at zahraju neco od kapely dramnbejs!!!! A nereagoval kladně ani na to, když sem mu odpověděl, že mu pustím Pixiho :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    W_2: jakoze si ze me chtel udelat trotla? :) to vis jsem trainspotter :)
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    W_2: ee nejlepsi je Lineup ... dokonce myslim ze hral i s Jahriderem ...
    W_2
    W_2 --- ---
    SUBTITLES017: nn, nejlepší kapela je Verbatim, viděl jsem ji na cedech snad u každýho :o)
    W_2
    W_2 --- ---
    AKISAN: tvá odpověď mě velmi zklamala :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    W_2: to je od Various Artists, ne? nejlepsi kapela, co znam...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    W_2: ja vim ze se poustim na tenkej led s max romeo "i chase the devil" atd....ale jde to o to ze hral ten notoricky znamej od prodigy z compa a cartman klasicky ze to je fatboy slim nebo vlastne dokonce i massive attack snad.. :OD ..on je celkove hudebni znalec proto na nej tak dám :)
    W_2
    W_2 --- ---
    AKISAN: od koho je tedy? :)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    KARLUSH:
    s tim battlem to ber easy - to bylo na odlehceni. je me jasne, ze ma soldas mnohem lepsi skills. problem je, ze si tady vzdy vyberete, co se vam hodi do baglu a pak do me rejete. prvne to bylo s tou trebici a lineuopem. kdyz jsem pak nahodil fakta a vyvratil vsechny ty nesmysl, chytli jste se toho posledniho jedineho, co vam z toho zbylo a jedete dal, i kdyz z toho jasne vyplyva, ze si delam srandu.

    SOLDIK:
    disponujes. pro me jsi nejvetsi odpad, kterej jsem na netu nasel. sory, nechci se s tebou spinit, uz to, jak ti smrdi z klavesnice, me dost znechucuje. nedejboze se s tebou nekdy a nekde jeste potkat live.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    CARTMANETWORK23: to mi rika nekdo kdo si myslel ze "out of space" je od Fatboy Slima...jo tak to beru :op
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PIERDUS: opet na to muzu napsat jen jedno...SI ZABIL! :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LMAO!
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    VEX
    VEX --- ---
    PIERDUS: po pixošovo vzoru
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    CARTMANETWORK23: ajeje ja si precetl diskuzi pod tim setem a jedna perlicka by tady myslim nemela chybet:))

    "tracklist nedávám, hledej a poslouchej. nechci aby pak každej jouda podle toho ty vály scháněl. kdo se zajímá zná a když ne, tak dohledá. kdo je línej a ňouma, tak má smůlu.
    jinak desky kradený? to sem nějak nepochopil. kradou se mp3 a podobně, ale desku jaksi stáhnout nemůžes, tak nevim, jak by to mohli bejt kradený. jo mám pár dubs a proma, ale tak to je klasika když v tom umíš chodit..."
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    AKISAN: No nevim no,poslechl sem http://mp3.sety.cz/jahrider-zero-rockers-dubtronic-mp3.html takrka do dvacaty minuty a vas battle by byl asi na stejno,nuda pro duchodce :))
    VKLF
    VKLF --- ---
    tyve to je sulin...sulin na uplne jinym levelu,)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam