• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    STUART: web je sice amatersky a "ziveny" hlavne RSS, ale stream to zabije uplne... jen cekam, kdy na ne prilitne OSA...

    KYN
    KYN --- ---
    STUART: to mě docela překvapilo, i když vlastně nevim proč
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    STUART: :-O masakr...
    STUART
    STUART --- ---
    SMARIO: a články na stránkách většinou zkopírované ze shadowboxu nebo drumandbass.cz, občas teda uvedený zdroj
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SPAM: btw - http://pfc.cz/live-stream/ - tohle si zkus jednou pustit, pokud mas na to zaludek...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SPAM: ja uz s nima "bojuju" nekolik let - vetrne mlyny... jsou veci, ktere nevysvetlis...
    SPAM
    SPAM --- ---
    AKISAN: jako mě je už celkem jedno co si kdo dělá... ale tohle je shazování scény někam.... já nevím kam... mimo moje chápání.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SPAM: hele a to jako fakt? :)
    VKLF
    VKLF --- ---
    lehce ji shrnu jednim slovem: ..čuráctví,))

    SPAM
    SPAM --- ---
    doporučuji přečíst i celou diskuzi :))

    BEATS FOR DOG - DRUM FOR YOU - WKC
    http://www.wkc.cz/showthread.php?t=18425
    ADZI
    ADZI --- ---
    BTK: Mně zrušili na FB také účet :( Měl jsem tam FretNoiz Records 98 a přesto že jsem tam měl vlastní jméno, tak mi to rzušili... Nechápu proč. když šlo vyhledávat jak moje vlastní jméno z jakéhokoliv jiného účtu který nebyl v mém seznamu, tak i podle jména labelu FNR... Je to na nic... Tak je to můj účet, tak si ho můžu snad pojmenovat jak chci ne ? -moje jméno, adresu, email a kdo ví co ještě už mají uložené při registraci... Jinak mně také chodí několik potvrzení přátel a pak má v informacích zero rockerz nebo tak něco takže asi JaH :)
    APIN
    APIN --- ---
    SMARIO: a kdy ho zruší NYX?
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    BTK: u mě to prošlo,tak,že sem musel absentovat háčky.
    BTK
    BTK --- ---
    VON_GILOTINE: ty woe mě napsali že nemam pravý jméno a zrušili mi to, po třech měsících co sem jim psal mi profil aktivovali ale musel jsem si dát jméno (příjmení a jméno)...předtim sem měl pan btk, prostě mi ho típly..taky sem čuměl jak puk....a mam zas svůj starej profil, jen s normalnim jménem...
    OTZ
    OTZ --- ---
    SMARIO: nějak mě ani nenapadá, jak by to chtěli ověřovat..pokud bys měl třeba Adam Novák
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    BTK: jak pise VON_GILOTINE: znam spousty takovych lidi a ano, FB snad ma i v podminkach, ze musis pouzit prave jmeno, jinak jsou opravneni ti ho smazat...

    jenze, pokud nedelas bordel a neupozornujes na sebe, tak to bezne toleruji, protoze ani nejsou schopni v takovem mnozstvi probirat to profil po profilu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BTK: nesmysl. desitky stovky cechu tam ma nesmyslny jmena jako chleba s maslem nebo buchta makova, ze... ja si tam svoje pravy jmeno taky nikdy dat nehodlam, jeste by me nasli kreteni ze stredni atp..
    BTK
    BTK --- ---
    SMARIO: hele miguel beat je novej jaha profil...fb normal ruší učty, pokud nemáš svoje jméno...mě ho taky zrušili, stačilo je 3 měsíce urgovat a profil mi obnovili, avšak musel jsem uvést své pravé jméno, nepřipadá v uvahu pseudonym, či přezdívka..
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    ale je to fakt masta, ze ho i FB zrusil :D ja snad nikoho takoveho ani neznam :D
    TAJGR
    TAJGR --- ---
    a kdo je ten Čvanda?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam