• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    IXTREMIST: Jenze nejsi ultimatni spammer... Taky tam mam Nela Kan Jacca a nikdo nikdy nemel problem.. A to tam spravuju x stranek a rozesilam infa a pozvanky na akce treba i 1700 lidem najednou.. Ale vsimla jsem si, ze casto berou lidi co davali treba posty na cizi zdi atd... Asi je to fakt ruleta.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    BTK: Jsem na FB pod pseudonymem už léta a nikdy mi nic nezrušili, mam tam kamarady pod přezdivkami Nesmyslny Nesmysl, Skéromil Baltorád, Sebralse Avyhodil apod...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    mi se fakt nechce sepisovat vsechny boty, ktere tihle mamlasi udelali od roku 2006 a ze jich je mraky (a to i se zahr. hvezdami, jako byl treba Crossfire, kterym se ted ohaneji a ten jim nemohl prijit na jmeno)...

    tady to SPAM: shrnul dokonale...
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    podle me se kluci chcou pres jaha dostat do stounu, protoze tam moc zvani nejsou, natoz aby si tam udelali nejakou svoji akci
    nejsou to ojebavky, ale proste cokoliv udelaji tak mi to prijde jako takovy vesnicky trapas, uz to ze na vetsine akci hrajou jen oni a sam jumper o sobe pise jaka to neni hvezda a kdyz uz nekoho pozve tak se samozrejmosti hraje mimo hlavni cas, protoze tam hraje on, vlastne uplne jak jahrider, takze se neni cemu divit, vrana k vrane seda:D
    DRUMAX
    DRUMAX --- ---
    s pfc to je asi taky akce od akce, nebo nevim jak si to mam vysvetlit. na tom polulejsnu to bylo behem myho hrani v pohode, technika oka, penize oka. trochu mimo byl jenom cas - na to, ze jsem tam jel 400km, jsem dostal jenom hodinu casu a puvodne se zacatkem v 11 a jeste s nejakym MC ktereho jsem v zivote neslysel.. ale nemeli problem s prehozenim a vyhozenim MCho, takze cajk.. nejake moresy jaha tam jinak moc nebyly). to, proc jsou ted za jedno mi prijde docela jednoduse vysvetlitelny - hodny kluci z moravy chteli expandovat do sveta a velky jah jim nabidl pomocnou ruku :)
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    SMARIO: me stacilo
    DJ ..Hovnous ....DJ .. Cibulak .. Raketáci 23 .
    Styl: Tekno | Shlédnuto: 60x | Přidáno: 02.11.2011
    PECIK
    PECIK --- ---
    SMARIO: break polulation bylo nejvice!!!!
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    VJE: lol, tak tohle jsem na tom plakosi ani necetl :)) ... jakmile nekdo pouzije free patkovy font, ktery nema ani ceskou znakovou sadu (nebo ji neumi zapnout) a tim padem je prospikovan doplnkovym Timesem, ktery jak koukam jim ani nevadil u toho skriptovyho bezpatkoveho alaComic sansu ... tak to je konec

    tohle je exkluzivni typograficky, graficky i obsahovy shit a jak se teda nakonec ukazalo, tak potrebovali jeste vice shitu a jahoven byl jasna volba ... asi to tak v prirode ma byt, no ...
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    L4MA: ozval se, zahrali jsme, dodrzel podminky, technika v poradku, penize v poradku, pristup v poradku ... nemeli jsme tam naprosto zadny problem, naopak rano jsme byli i u toho jak vse balili a jako bandicka byli naprosto v klidu a uzili jsme si spoustu legrace ... predpokladam, ze s jahem se spojili az pozdeji, a pokud ne, tak z te akce nesel nijak citit ... oto vice me udivuje, ze je na jejich triko takovy hate, kuci meli potencial, ale koukam slusne si asik nasrali na hlavu ... detaily a praktiky PFC neznam ... suma sumarum - skoda
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    CHRISTMASS WARM-UP 3 - zrušeno (státní smutek) - WKC
    http://www.wkc.cz/showthread.php?t=18248

    jeste nekdo zrusil akci?
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    L4MA: netusim - ja psal vsem, ze je to amaterismus na "nejvyssim levelu", takze ted uz se ani nedivim, ze jsou s jahovenem jedna ruka... Morf mi na to rekl, ze na zacatku je kazdy amater, akorat oni se proste za ty roky vubec nezmenili a je to spis horsi... byl jim zahrat i Pixos a rikal, ze priste uz to neudela...

    tohle bylo puvodne BREAK POLULATION a taky je to sama perla...
    Break:Population 7 | Sobota 29.1.2011 | More power Drum&Bass night - WKC
    http://www.wkc.cz/showthread.php?t=15848
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    L4MA: jestlize s nima kucí nemeli problem, tak bych neresil. podporuji se daleko horsi akce, kdyz jsme u toho :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: nj paktujou je moc silny slovo... :) no jen ze smario s nima "bojuje" a kluci je takle podporujou...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    L4MA: paktuji? dostali pozvanku, prijeli zahrat. zadna veda.
    VJE
    VJE --- ---
    L4MA: velky vyber piti..?
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    http://www.wkc.cz/showthread.php?t=17324 - tak jo - tady je to cele ;)
    L4MA
    L4MA --- ---
    SMARIO: a proc se s nima paktujou pier s morphem?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VJE: jeste tam chybi, ze v temnych koutech se da i soulozit, nebo brat drogy. hezka pozvanka :))
    VJE
    VJE --- ---
    SMARIO: ..nebo si v klidu odskocit na wc.. to nekteri hodne oceni :))
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    SPAM: ja bych jeste jen dodal ze to je lzivy promo, neb uz v cechach jednou byl a to u nas na Junglist Callu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam