• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PIERDUS
      PIERDUS --- ---
      VJE: lol, tak tohle jsem na tom plakosi ani necetl :)) ... jakmile nekdo pouzije free patkovy font, ktery nema ani ceskou znakovou sadu (nebo ji neumi zapnout) a tim padem je prospikovan doplnkovym Timesem, ktery jak koukam jim ani nevadil u toho skriptovyho bezpatkoveho alaComic sansu ... tak to je konec

      tohle je exkluzivni typograficky, graficky i obsahovy shit a jak se teda nakonec ukazalo, tak potrebovali jeste vice shitu a jahoven byl jasna volba ... asi to tak v prirode ma byt, no ...
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      VJE: jeste tam chybi, ze v temnych koutech se da i soulozit, nebo brat drogy. hezka pozvanka :))
      VJE
      VJE --- ---
      SMARIO: ..nebo si v klidu odskocit na wc.. to nekteri hodne oceni :))
      T_E_L_K_A
      T_E_L_K_A --- ---
      SPAM: ja bych jeste jen dodal ze to je lzivy promo, neb uz v cechach jednou byl a to u nas na Junglist Callu.
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      ja myslim, ze tenhle legendarni plakat staci :)

      SMARIO
      SMARIO --- ---
      STUART: web je sice amatersky a "ziveny" hlavne RSS, ale stream to zabije uplne... jen cekam, kdy na ne prilitne OSA...

      KYN
      KYN --- ---
      STUART: to mě docela překvapilo, i když vlastně nevim proč
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      STUART: :-O masakr...
      STUART
      STUART --- ---
      SMARIO: a články na stránkách většinou zkopírované ze shadowboxu nebo drumandbass.cz, občas teda uvedený zdroj
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      SPAM: btw - http://pfc.cz/live-stream/ - tohle si zkus jednou pustit, pokud mas na to zaludek...
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      SPAM: ja uz s nima "bojuju" nekolik let - vetrne mlyny... jsou veci, ktere nevysvetlis...
      SPAM
      SPAM --- ---
      AKISAN: jako mě je už celkem jedno co si kdo dělá... ale tohle je shazování scény někam.... já nevím kam... mimo moje chápání.
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      SPAM: hele a to jako fakt? :)
      VKLF
      VKLF --- ---
      lehce ji shrnu jednim slovem: ..čuráctví,))

      SPAM
      SPAM --- ---
      doporučuji přečíst i celou diskuzi :))

      BEATS FOR DOG - DRUM FOR YOU - WKC
      http://www.wkc.cz/showthread.php?t=18425
      ADZI
      ADZI --- ---
      BTK: Mně zrušili na FB také účet :( Měl jsem tam FretNoiz Records 98 a přesto že jsem tam měl vlastní jméno, tak mi to rzušili... Nechápu proč. když šlo vyhledávat jak moje vlastní jméno z jakéhokoliv jiného účtu který nebyl v mém seznamu, tak i podle jména labelu FNR... Je to na nic... Tak je to můj účet, tak si ho můžu snad pojmenovat jak chci ne ? -moje jméno, adresu, email a kdo ví co ještě už mají uložené při registraci... Jinak mně také chodí několik potvrzení přátel a pak má v informacích zero rockerz nebo tak něco takže asi JaH :)
      APIN
      APIN --- ---
      SMARIO: a kdy ho zruší NYX?
      PANKAAC
      PANKAAC --- ---
      BTK: u mě to prošlo,tak,že sem musel absentovat háčky.
      BTK
      BTK --- ---
      VON_GILOTINE: ty woe mě napsali že nemam pravý jméno a zrušili mi to, po třech měsících co sem jim psal mi profil aktivovali ale musel jsem si dát jméno (příjmení a jméno)...předtim sem měl pan btk, prostě mi ho típly..taky sem čuměl jak puk....a mam zas svůj starej profil, jen s normalnim jménem...
      OTZ
      OTZ --- ---
      SMARIO: nějak mě ani nenapadá, jak by to chtěli ověřovat..pokud bys měl třeba Adam Novák
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      BTK: jak pise VON_GILOTINE: znam spousty takovych lidi a ano, FB snad ma i v podminkach, ze musis pouzit prave jmeno, jinak jsou opravneni ti ho smazat...

      jenze, pokud nedelas bordel a neupozornujes na sebe, tak to bezne toleruji, protoze ani nejsou schopni v takovem mnozstvi probirat to profil po profilu
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      BTK: nesmysl. desitky stovky cechu tam ma nesmyslny jmena jako chleba s maslem nebo buchta makova, ze... ja si tam svoje pravy jmeno taky nikdy dat nehodlam, jeste by me nasli kreteni ze stredni atp..
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam