• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      KYN: mas recht - nemyslim tu z 95 na "metalheadz", ale tu silenou provarku pump friction
      KYN
      KYN --- ---
      SMARIO: to je divný. teď mě napadá, že navíc možná píšem každej o jinym "Pulp Fiction"
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      KYN: ti co tam hravaji tvrdi, ze to hraje pokazde a dokonce vicekrat za vecer - jeste je to bozi? ufff
      KYN
      KYN --- ---
      SMARIO: Pulp Fiction je boží klasika, co blbneš?
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      PECIK: jsem v pze, ale kazdy mesic mam Stoun a sleduju tu vymavrnu mozku tam - nejvetsi "big-up" od publika je ted na pulp fiction a podobne "dubplaty" jak tomu "ty vis kdo" rika a zasobuje je tim horem spodem... k diskotece to ma jen par krucku, ale ted se tomu pry rika raggajungle/jungle party - demence!
      PECIK
      PECIK --- ---
      SMARIO: ty jsi uz zase na morave nebo co? Ja myslel ze jsi v praze a tady si das jednou za 2-3 mesice naashup a tot vse...(kze uz te to tak nevytaci jako pred tim)
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      Z47TC: zvazuju to prave
      PECIK: bohuzel to jinak asi nepujde - zacina mi lezt na nervy jeho spamovani do nasich akci atd... ho nemel smazat FB, ale "svet" sam!
      PECIK
      PECIK --- ---
      Z47TC: narazis na nedostatek prostoru...a nemyslim si ze by tady lidi byli prave idioti aby nekoho podelavali...to je prave parketa zde propiranych voseru...
      Z47TC
      Z47TC --- ---
      L4MA: hele a napadlo vas nekdy mu ty akce zacit delat naschval ve stejny termin a ve stejnem meste??? mne by zajimal vysledek jak by to dopadlo :]
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      L4MA: no bodejt - tahle znacka zabiji - *JAHRiDER PROMOTiON 2012* :D
      L4MA
      L4MA --- ---
      SMARIO: a zkus si udelat nakou akci kdekoliv v republice ve stejnej den... se zlou se potazes... :)
      BTK
      BTK --- ---
      GENERIXX:
      IXTREMIST: no vidiš, mě ho smázli ale zase obnovili..ono na každýho dojde :D
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      IXTREMIST: Jenze nejsi ultimatni spammer... Taky tam mam Nela Kan Jacca a nikdo nikdy nemel problem.. A to tam spravuju x stranek a rozesilam infa a pozvanky na akce treba i 1700 lidem najednou.. Ale vsimla jsem si, ze casto berou lidi co davali treba posty na cizi zdi atd... Asi je to fakt ruleta.
      IXTREMIST
      IXTREMIST --- ---
      BTK: Jsem na FB pod pseudonymem už léta a nikdy mi nic nezrušili, mam tam kamarady pod přezdivkami Nesmyslny Nesmysl, Skéromil Baltorád, Sebralse Avyhodil apod...
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      mi se fakt nechce sepisovat vsechny boty, ktere tihle mamlasi udelali od roku 2006 a ze jich je mraky (a to i se zahr. hvezdami, jako byl treba Crossfire, kterym se ted ohaneji a ten jim nemohl prijit na jmeno)...

      tady to SPAM: shrnul dokonale...
      SHMIDOO
      SHMIDOO --- ---
      podle me se kluci chcou pres jaha dostat do stounu, protoze tam moc zvani nejsou, natoz aby si tam udelali nejakou svoji akci
      nejsou to ojebavky, ale proste cokoliv udelaji tak mi to prijde jako takovy vesnicky trapas, uz to ze na vetsine akci hrajou jen oni a sam jumper o sobe pise jaka to neni hvezda a kdyz uz nekoho pozve tak se samozrejmosti hraje mimo hlavni cas, protoze tam hraje on, vlastne uplne jak jahrider, takze se neni cemu divit, vrana k vrane seda:D
      DRUMAX
      DRUMAX --- ---
      s pfc to je asi taky akce od akce, nebo nevim jak si to mam vysvetlit. na tom polulejsnu to bylo behem myho hrani v pohode, technika oka, penize oka. trochu mimo byl jenom cas - na to, ze jsem tam jel 400km, jsem dostal jenom hodinu casu a puvodne se zacatkem v 11 a jeste s nejakym MC ktereho jsem v zivote neslysel.. ale nemeli problem s prehozenim a vyhozenim MCho, takze cajk.. nejake moresy jaha tam jinak moc nebyly). to, proc jsou ted za jedno mi prijde docela jednoduse vysvetlitelny - hodny kluci z moravy chteli expandovat do sveta a velky jah jim nabidl pomocnou ruku :)
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      SMARIO: me stacilo
      DJ ..Hovnous ....DJ .. Cibulak .. Raketáci 23 .
      Styl: Tekno | Shlédnuto: 60x | Přidáno: 02.11.2011
      PECIK
      PECIK --- ---
      SMARIO: break polulation bylo nejvice!!!!
      PIERDUS
      PIERDUS --- ---
      VJE: lol, tak tohle jsem na tom plakosi ani necetl :)) ... jakmile nekdo pouzije free patkovy font, ktery nema ani ceskou znakovou sadu (nebo ji neumi zapnout) a tim padem je prospikovan doplnkovym Timesem, ktery jak koukam jim ani nevadil u toho skriptovyho bezpatkoveho alaComic sansu ... tak to je konec

      tohle je exkluzivni typograficky, graficky i obsahovy shit a jak se teda nakonec ukazalo, tak potrebovali jeste vice shitu a jahoven byl jasna volba ... asi to tak v prirode ma byt, no ...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam