• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    SOLDIK: jasnej palecek, za tu povedenou montaz...
    FILUS
    FILUS --- ---
    SOLDIK: uplně mi přijde, že mluví o sobě :)
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: na tu jedinou správnou muziku
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: asi mu chodí malo "lidi" do "klubu" ;)))))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    mesiáš tyvole
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Michal Jahrider Bwoy
    Nasral jsem se! Vyhlašuju bojkot novým havlíčkobrodským ovčím pajzlům Prdel a Diamond Disco. Co bojkot, vyhlašuju boj proti tomuhle póvlu co kurví vkus a rejžuje na lidech co neumí přemýšlet, nebo co je vychovávali rodiče těžce ovlivnění konzumem a mainstreamem. Proboha lidi proberte se! Nejen že vám hustěj ho hlavy sračky, lejou do Vás lacinej a levnej alkohol v akcích, ale ještě z Vás dělaj věší a větší ovce a nýmandy než jste, tím že se vás snaží přesvědčit že je to cool. Neni je to buranský, trapný a sto let za opicema. Otevřete oči proboha. V HB máte spoustu alternativních možností, tak proč se zahazujete tady. Dokažte že máte svůj vlastní vkus a že umíte i víc než jen jít s davem!


    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    hol jsme kluci ze stejnyho kraje a delam jen shupa akce

    SMARIO: jeste raz sorry nejak mne nenapadlo ze si to budou lidi hned spojovat .... ten to muj letak vzbudil rozruch jak svina uz kdyz jsem ho sem hodil vcera tak mi tipek napsal ze jesm jak jah ale to fakt prehnal :DD
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SPAM: mne to naopak bavi :D ocividne dobry nazev, kdy stoji za kopirovani :D
    SPAM
    SPAM --- ---
    SMARIO: nic ke třem v záhlaví, jen zajímavost pro maria, jestli se dal na raggajungle :D (je mi jasné že ne:)

    RAGGAJUNGLE NASHUP with RAGGAMUFFIN WHITEMAN - WKC
    http://www.wkc.cz/showthread.php?t=18527
    VKLF
    VKLF --- ---
    KR_TEK: on je curacek ci co?priste bude spojka pro zapadni polokouli a pak pro znamy vesmir...fakt vocas:((
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    mne uz pride ze ten Lulin tem svejm kecum a blabolum i sam veri a sere mne ze mu na to ti lidi skacou...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: snazim se! :))
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    Kdyz jsem dosel k pasazi "raggajunglova komunita potazmo pro celou evropu" nahle se mi v hlave rozeznel nestarnouci motiv "soundboy go home go home to your nana" ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: Bojuj s tim! Nedelej to! Vydrz! Chudák prece za to nestoji))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    SOLDIK: nejhorší je ,že ten blb to cpe prostě všude .Kamarád založil stránku pro akce co pořádají v HOODOO clubu a on tam vypleskl toto a pak ještě anglicky napsanou verzi ...ta je o dost delší ...tak jsem ji sem nedával ,jelikož by zabrala celou stránku .Je však taky dost zábavná .

    více zde
    http://www.facebook.com/groups/226010780772420/313914748648689/
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ani kvuli slecne jsem si nezalozil FB, ani kvuli hrani, ani kvuli pratelum, ale kvuli tady tomu mamrdovi to asi brzo udelam. zase mi pohl zluci..
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    No to mně poser ...Mr.Jahrider je zpět na FB jako Michal Jahrider Bwoy a už rozesílá hovna :
    !! ALL JUNLISTS !!
    Pokud si zde chcete udělat promo, zviditelnit svůj track, nebo jen nahodit zajímavej set, song či informaci, jsou Vám tyto stránky plně k dispozici. Stejně tak, pokud se budete chtít podílet na našich akcích - Zero Rockers totiž už není jen sound system a highlandská junglová spojka, ale hlavně raggajunglová komunita pro celou ČR potažmo střední evropu. Samozřejmě že jsme skupin otevřená a navíc není problém přidělit akčním a fundovaným osobám roli správce. Jungle Foreva Soundbwoys and Soundgyals!

    SMARIO
    SMARIO --- ---
    sakra - uz to smazal :D
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    DRUMAX: le žumper (aka toi toi master) uraduje :) a pak zas bude zkouset, jestli by nebyl prostor i pro nej :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam