• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    VKLF
    VKLF --- ---
    spis bych ho nechal jeste chvili presvedcovat, pak mozna naky neco..
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    DRUMID23: tak konecne se maestro Jah trefil do terminu a neni s nikym v kolizi.. na 30.2. bych mu nechal klidne exkluzivitu.. :]]]
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    [ DRUMID23 @ F-M - WARNING!! 8-bit nostalgy attacks!! WARNING!! ] asik chce nalakat lidi na kundozni plagose...
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    tak kluci z OV(hip hop) hrali v patek u ridera v klubu, vse probehlo jak melo, rikali,i kdyz bylo malo lidi, jeste jim nabalil nejake dobroty:))

    hehe to mel štěstí, protoze planovali ho ostrihat, kdyby se nejak vykrucal:)
    GORA32
    GORA32 --- ---
    SMARIO: spis by me zajimalo kdo z nich to booknul :D
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    tak pan hoven opet kecal ;) tady jsou detaily ohledne priletu Mecheho letadla - letadlo melo "jen" 26 minut zpozdeni a ne hodinu :)

    10. II 2012 RJ1H Brussels (EBBR / BRU) Prague Ruzyne Int'l (LKPR / PRG) 21:52 CET 23:06 CET 1:14

    FlightAware > Brussels Airlines (SN) #2815 > 10-Feb-2012 > EBBR-LKPR Flight Tracker
    http://uk.flightaware.com/live/flight/DAT2815/history/20120210/2010Z/EBBR/LKPR
    W_2
    W_2 --- ---
    PAYAMAN: jsem grafik a mám supr propagační system :DDD čti: mám supr systém, jak zazdít i relativně nadějnou akci aby i eventuelní nadšence totálně přestala zajímat :o))
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    SMARIO: jako je to ocas, ty jeho argumenty jsou zabaleny vymluvy....
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    DRUMID23: pan je profesional a udela takovou amaterskou chybu? jak je to mozne? :D
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    Miguel Beat "jah"
    proste vpatek to slo udelat lepe,o tom zadna. ale vzhledem jak to cele bylo, zas o moc lepe ne. Koen si letenku bookoval sam, to ej celej problem. ale nikdo to proboha neudelal naschval nebo z vypocitavosti. proboha uvazujte lidi...)
    VKLF
    VKLF --- ---
    mozna ze ten jeho debilni mozecek tomu opravdu veri..?
    VKLF
    VKLF --- ---
    ..me zabiji jak je v jeho podani vsechno KVALITNI, jen nejvetsi kokot se muze takhle vychvalovat
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    [jsem grafik a mám supr propagační system]
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    WOJTISHEK: on to daval na web BUCXS ne? vesmes je to vlastne jedno :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    DRY_ROT: najit jak najit, on je nahodil na fb sam, aby se obhajil :))
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    DRY_ROT: PFC se zas radi pochlubi a sami poslou sebevrazedny printscreen :)
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    SMARIO: pokud zase nekde najdes slidy letenek tech 5ti umelcu, rad se zasmeju.. tentokrat to bude jiste jeste lepe zorganizovane.. uz nepomuze ani presun ukrutnou rychlosti 150km/h.. :]]]
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    hlavne ve stounu bude 28. 4. ze...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SHMIDOO: jj, par jednotlivcu se ozvalo, na druhou stranu spoustu jednotlivcu se taky ozvalo, jaka super party to byla...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam