• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      M4Y4: this video was removed by the owner :(
      M4Y4
      M4Y4 --- ---
      AKISAN: případně se stačí podívat do archivu TV sety.cz
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      ICESUNLAB: hele ja to zkratim ...adziho osobne neznam ale slysel si ho nekdy "hrát" ? :) to by ti odpovedelo na 101% :)
      AZAWAKK
      AZAWAKK --- ---
      AZAWAKK: každopádně touhle akcí už bych to tu dál nezasíral, co to mělo sdělit, sdělilo... k tématu to bylo, čili si myslim, že další reakce už nejsou třeba ....
      AZAWAKK
      AZAWAKK --- ---
      UTRZENA_LANOWKA:
      1. 6000,- to nebylo
      2. nevim teda, kdo se tam chtěl prát :-D :-D :-D to snad nemyšliš ani ze srandy
      PECIK
      PECIK --- ---
      ICESUNLAB: no v porovnani s jeho vlastnimi vystupy ktere jsme meli moznost slyset to bude ta klasicka kvalita...tudiz brambory...
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      jo te namfiteatr je luxusní moc, mě se tam právě líbilo vždycky, ale po takovejch voserech co nám tam Danonskej udělal a jak Romka pomluvil, tam už nemá smysl lízt...
      ICESUNLAB
      ICESUNLAB --- ---
      Adzi (bez urážky) bude asi velkej kamarád Neurobeata. Jinak si nedokážu vysvětlit, jak může někdo s ušima v pořádku napsat v komentářích k jeho naprosto tragickýmu výtvoru :
      "dyť to přeci není tak špatný a je to klasická kvalita"...

      Za poslední dva roky jsem asi nic horšího neslyšel, a to jsem vydržel poslouchat asi 15 minut. Pánové, trocha soudnosti by Vám neškodila. Když už někdo předstoupí před širokou veřejnost s tímhle, měl by taky očekávat a nést následnou (a v tomto případě zcela adekvátní) kritiku...

      K dlouhejm záhonům. Kdysi jsme tam dělali se spřátelenejma crew mejdlo (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/427167_243221185768146_178304258926506_554943_1355881988_n.jpg). Návštěvnost tehdá slabší, ale prostor jako takovej mi špatnej úplně nepřipadne, spíš naopak. Ten "anfitéátr v zadu" je řekl bych úplně supráckej, přímo stvořen na takové mejdany. Problém je vždycky v lidech. Blbý je, že kolikrát je prostor supr, ale dojede to na přístup a jednání provozovatele/provozního/majitele bo organizátora.
      Holt si to tady budeme muset začerstva předávat, aby se podobný historky moc neopakovali :)
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      čekala sem že to někdo vytáhne...Danonskej jim slíbil 6000 což nebylo možný zaplatit, leda s vlastní kapsy, což Danon neměl když mě dluhy kam se podival...celý to svedl na nás, ale už se týpek co to psal nepochlubí, že tam házel machry a chtěl se prát...nejvíc lidí tam bylo těch 160 a to byl zázrak, vybíralo se 50 a když si to sami spočtete, tak zjistíte že se vybralo 8000. 1500 se platil nájem prostoru a 500 za bedny a to majitel ještě mektal že můžem bejt rádi že jinak chce 4000...nemluvě o tom že Danonskej si udělal lístek na baru za 800 kterej sme museli zaplatit a 400 si vzal z kasy aby si mohl koupit hulení a cigára, peníze se do kasy samozřejmě zpět nedostali, takže si spočítejte kolik v kase bylo a co D domluvil za našimi zády, nejhůř sme z toho vyšli my samozřejmě...týpek si si ho bral mimo byl samozřejmě Danonskej kterej si je pozval a dělal ze sebe organozátora...my kteří sme byli za nejhorší sme zaplatili ještě dluh za Danona a odjeli se 200 kilama na benzín /jeli sme dohromady 120 km/
      AZAWAKK
      AZAWAKK --- ---
      AZAWAKK: bylo to někdy srpen/září myslim 2011
      AZAWAKK
      AZAWAKK --- ---
      když jsme u toho "Danonskýho"
      naše zkušenost - zkopírováno z Djs sobě


      Dlouhé Záhony - Úpice (okr. Trutnov)
      zval "Danonskej Danone" fcb nick

      Pěknej prostor - takovej hezkej amfiteátr/letní kino, lidu cca 120, techniku jsme měli svojí
      akce docela v klidu do té doby, než jsem šel řešit peníze. Zmínil jsem se jaká byla původní domluva, ale než jsem na to stačil navázal, že mají míň lidí, že to nebudem tahat za vlasy a slevíme (o dost), tak se do mě pustil druhej místní dj "Romek Circulate Crew" (fcb), až arogantnim stylem, že tady máme litr, že víc nic, že z toho nebudou mít nic, že mají taky náklady apod. (dál nemusim, všichni si tim prošli) jelikož to bylo u vstupu, hned další slečna (shodou okolností jeho slečna :-D ) se do mě pustila, jak jsme si tam přijeli jenom pro peníze a další bla bla bla kydy :-D fakt komedie s nima... vzal jsem si stranou týpka, s kterym jsem celou akci řešil,kterej celou dobu i mlčel a nic neřekl, čili zřejmě "prostředník" - do dneška nevim a řešit už s nima nic, nakonec jsme dostali 1600,- ... což bylo míň i na cesťák...

      původně týpek sliboval, jak jim tam chodí 300 lidí, vybíraj 12-15000,- a tudíž neni nejmenší problém něco zaplatit - opak je pravdou...
      pochopim, že se akce nevyvede, ale místo nějaký pokory/omluvy takovej přístup
      nebrat!
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      klidně :D každopádně majitel je taky divnej :D hraje na všechny strany... záhony se nesnášej s pálenkou a když sme zjistili že Danonskej kterej nejvíc pomlouvá pálenku a s majitelem záhonů je hroznej kejmo tam má hrát, tak sme mu to řekli jestli to ví a on prohlásil že Danonskýho tam už nikdy v životě nechce vidět a co se stalo měsíc po? Danonskej dělal akci na záhonech :D
      se*ou si do huby oba dva :D
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ADZI: tycole jeste se ptej, ty tvoje zvejky na sety.cz u neurobeata uplne staci..
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: ze bysme tam poslali nakyho komisare :D
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      neurobeat byl pozvanej a chtěl ještě účtovat :D přitom my gamce máme :)
      ovšem stačila jedna akce s ním a jeho kamarádem a konec jako :D
      záhony jsou určený už jen pro másla,co tam teď dělaj akce z kompu a neuměj to, neježděte tam ani :D
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: to je dobra stretgie :D pozvat DJs a pak jim zauctovat vyuziti techniky, to se jen tak nevidi :D

      pritom patek je az zitra ;)
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      od nich? retrobass je jenom danonskej :D a myslim nebo spíš doufám že navždy už bude...
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      jasný, tak to byly záhony :D
      lidi tam přijdou tak nějak vždycky když se tam objeví nějaký jméno, ne jen Danon :)
      5000,- sliboval každýmu vždycky, jenže rozpočet to nikdy nedovolil ani takhle někoho vyplácet, což ve finále byla naše vina, protože jdeme po penězích a hází špínu kudy chodí, přitom sme byli rádi že si zaplatíme benzín, což on nechápal když odtamtud bydlí 400m...on je organizátor nanic no :D
      a to s náma ještě chtěl dělat akci s velkejma jménama sponzorovanou grantama z města, nedokážu si ani představit jak by to dopadlo po finanční stránce...
      kor ještě když přijde a rozbalí svoje könig řemínkáče a hraje si na profika :D
      jo s neurobeatem se h ledali až našli, ten zas zkoušel že po nás chce 500 za to že si mladej zahraje na jejich gramce :D no LOL
      ICESUNLAB
      ICESUNLAB --- ---
      SNOO: kdybych tě neznal, tak bych tomu snad ani nevěřil. smutný, že máme takový pešky v "našem" kraji (do úpice občas na pálenku jezdíme), dobrý, že jsou ty internety a většinu snad stihneme v předstihu varovat :)) .. s těma pěti deskama bych ho taky pustil, ale zároveň bych se okamžitě balil. dobrý vychcánci, skoro bych se těšil na nějakou pozvánku od nich :))
      SNOO
      SNOO --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: jojo, myslím že se to menovalo Dlouhé zahony nebo tak nějak. komunistický stoly, rozvrzany židle a tak..ale lidi přišli
      kdo byl první netuším, tam šlo o to že ta noc neměla žadnej koncept. prvni tekec, pak deep, pak tekec, pak zas kamarad s jeho odlehčenym neurem....ale to už sem byl dávno pryč, jen znám z vyprávění :))

      pak se mě ještě snažil nalákat, že nam poskytne ten prostor abych tam sezval všechny dje z naší kru, a udělali něco jako "Drum4east party + danonskej" že nám tam necha 5000 a von si tam zahraje bud na konci nebo začatku. Na což sem puvodně kejvnul, ale jelikož během nasledujicich dvou tejdnů akci dvakrat přesunul časově a dvakrat na jiný místo tak sem mu řek pá :)

      happycoretekk neexistuje? :D já se v těch všech TEKách nějak ztracim :)
      neurobeat a danone se hledali...
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      SNOO: co to bylo za akci, jestli se můžu zeptat? Předpokládám že to bylo na záhonech a ten první byl určitě mistr Šáfa :D
      asi na tebe chtěl udělat dojem pro další spolupráci, je to profi přísavka, protože na něj nikdo nechodí...tenkrát byl hépy když si pozval mladýho a z 10 lidí byl 160 :D
      jo s těma 8kw, to je pravda, v létě chtěl abych na plakáty psala 20kw což jsem odmítala, protože aparatura se pučovala od majitele a bylo to tak 5 asi...
      a to ještě nevíš, že retrobass sound se ještě před pár tejdnama jmenovalo diskont atd. atd., každej měsíc jinak, ten kluk prostě neví vůbec... i s tim že si vymyslel díky narkoteku+contrastovi novej styl kterýmu řiká tušim happycoretekk? :D
      jo jeho dám si 5 desek, to známe...vytáhne narkotek a tim přítele vždycky nejvíc nasral, protože si koupil pár stejnejch desek a vždycky je zahrál, no vocas...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam