• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    klidně :D každopádně majitel je taky divnej :D hraje na všechny strany... záhony se nesnášej s pálenkou a když sme zjistili že Danonskej kterej nejvíc pomlouvá pálenku a s majitelem záhonů je hroznej kejmo tam má hrát, tak sme mu to řekli jestli to ví a on prohlásil že Danonskýho tam už nikdy v životě nechce vidět a co se stalo měsíc po? Danonskej dělal akci na záhonech :D
    se*ou si do huby oba dva :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ADZI: tycole jeste se ptej, ty tvoje zvejky na sety.cz u neurobeata uplne staci..
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: ze bysme tam poslali nakyho komisare :D
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    neurobeat byl pozvanej a chtěl ještě účtovat :D přitom my gamce máme :)
    ovšem stačila jedna akce s ním a jeho kamarádem a konec jako :D
    záhony jsou určený už jen pro másla,co tam teď dělaj akce z kompu a neuměj to, neježděte tam ani :D
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: to je dobra stretgie :D pozvat DJs a pak jim zauctovat vyuziti techniky, to se jen tak nevidi :D

    pritom patek je az zitra ;)
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    od nich? retrobass je jenom danonskej :D a myslim nebo spíš doufám že navždy už bude...
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    jasný, tak to byly záhony :D
    lidi tam přijdou tak nějak vždycky když se tam objeví nějaký jméno, ne jen Danon :)
    5000,- sliboval každýmu vždycky, jenže rozpočet to nikdy nedovolil ani takhle někoho vyplácet, což ve finále byla naše vina, protože jdeme po penězích a hází špínu kudy chodí, přitom sme byli rádi že si zaplatíme benzín, což on nechápal když odtamtud bydlí 400m...on je organizátor nanic no :D
    a to s náma ještě chtěl dělat akci s velkejma jménama sponzorovanou grantama z města, nedokážu si ani představit jak by to dopadlo po finanční stránce...
    kor ještě když přijde a rozbalí svoje könig řemínkáče a hraje si na profika :D
    jo s neurobeatem se h ledali až našli, ten zas zkoušel že po nás chce 500 za to že si mladej zahraje na jejich gramce :D no LOL
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    SNOO: kdybych tě neznal, tak bych tomu snad ani nevěřil. smutný, že máme takový pešky v "našem" kraji (do úpice občas na pálenku jezdíme), dobrý, že jsou ty internety a většinu snad stihneme v předstihu varovat :)) .. s těma pěti deskama bych ho taky pustil, ale zároveň bych se okamžitě balil. dobrý vychcánci, skoro bych se těšil na nějakou pozvánku od nich :))
    SNOO
    SNOO --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: jojo, myslím že se to menovalo Dlouhé zahony nebo tak nějak. komunistický stoly, rozvrzany židle a tak..ale lidi přišli
    kdo byl první netuším, tam šlo o to že ta noc neměla žadnej koncept. prvni tekec, pak deep, pak tekec, pak zas kamarad s jeho odlehčenym neurem....ale to už sem byl dávno pryč, jen znám z vyprávění :))

    pak se mě ještě snažil nalákat, že nam poskytne ten prostor abych tam sezval všechny dje z naší kru, a udělali něco jako "Drum4east party + danonskej" že nám tam necha 5000 a von si tam zahraje bud na konci nebo začatku. Na což sem puvodně kejvnul, ale jelikož během nasledujicich dvou tejdnů akci dvakrat přesunul časově a dvakrat na jiný místo tak sem mu řek pá :)

    happycoretekk neexistuje? :D já se v těch všech TEKách nějak ztracim :)
    neurobeat a danone se hledali...
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    SNOO: co to bylo za akci, jestli se můžu zeptat? Předpokládám že to bylo na záhonech a ten první byl určitě mistr Šáfa :D
    asi na tebe chtěl udělat dojem pro další spolupráci, je to profi přísavka, protože na něj nikdo nechodí...tenkrát byl hépy když si pozval mladýho a z 10 lidí byl 160 :D
    jo s těma 8kw, to je pravda, v létě chtěl abych na plakáty psala 20kw což jsem odmítala, protože aparatura se pučovala od majitele a bylo to tak 5 asi...
    a to ještě nevíš, že retrobass sound se ještě před pár tejdnama jmenovalo diskont atd. atd., každej měsíc jinak, ten kluk prostě neví vůbec... i s tim že si vymyslel díky narkoteku+contrastovi novej styl kterýmu řiká tušim happycoretekk? :D
    jo jeho dám si 5 desek, to známe...vytáhne narkotek a tim přítele vždycky nejvíc nasral, protože si koupil pár stejnejch desek a vždycky je zahrál, no vocas...
    SNOO
    SNOO --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: jo taky s nim mam jednu zkušenost, ale já měl to stěstí že zminovany peníze dal (což se ted s ohledem dosti divim)

    akce to byla ale přes to podivná:
    zezačatku hral nějakej teken svoje 220 bpm tekno, 3-5 pařících lidí, potom sem měl asi v 11 večer nastoupit já se svym deep/neuro , po pul hodce co byl parket plnej za mnou přijde Mr. Danonskej, že si de dat 5 desek (wtf?).Rikam mu:" mam hrat jeste hodinu a po me nastupuješ ty. Tak si šetři desky, ne? -friendly tonem" von na mě vybaf že to je jeho akce a že jde hrat zrovna von. Tak sem ho pustil, začal hrat přesne to jak popsal/a UTRZENA_LANOWKA: narkotek s high contrastem bez jakyhokoliv srovnání Bpm.. lidi behem 5 minut odchazejí a když na parketu nebyl skoro nikdo tak mr. Danonskej jen: " dik, mužeš pokračovat" :D fér kluk :))

    posledni info co sem o jeho osobě slyšel od kamarada, že prej na plakoše píše "8 kW retrobass sound system" a na akci pak přitáhne 2 malý bedničky co má v pokojíčku :))
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    PECIK: no jo no - bo jsem sedel ve stounu a lamal si hlavu nad svetly - neni to prdel, kdyz to programujes poprve :) ted uz to dam levou zadni :)
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    Bez přístupu na fb to budu mít trochu složitější, ale dám to :D
    Danonskej je osoba z Úpice, slibující hrajícím 3-4 tisíce, přitom majitel prostoru ve kterým se většina akcí probíhá o tom vůbec neví, a je prostě nemožný to vyplatit, ale on má hrozně rěčí kolem. Naslibuje účinkujícím hory doly, hraje si na obrovskýho profíka a skvělýho člověka, jenže se postupem času přibližuje tak leda k jahovi. Neumí srovnat dvě desky a ještě to dělá stylem že je schopnej zamíchat narkotek a high contrastem...
    Ošívá se na všechny strany jakej je to chudák, přitom je to obyčejnej smažák...
    Můj přítel mu tak trochu naletěl a udělali sme s ním pár akcí. Člověk co přijde většinou když sound už stojí a zmizí v průběhu noci jako pára nad hrncem. Využil ho aby přišli lidi, když totiž dělá akce on sám na ebe, tak má 10 lidí, proto taky teď „spolupracuje“ s neurobeatem, ale já si myslim že si kluci rozumněj...chce udělat díru do světa, bude mít djskou školu, kde bude asi další jemu podobný učit ku*vit hudbu aby se stala neposluchatelnou...
    Když jsem ho odhalila a on s ním přestal být v kontaktu a prokoukl ho, tak mi chlapeček ještě vyhrožoval...nemluvě o tom že krade kytky a pak řiká jaký super modely pěstuje...mohla bych tu napsat celou slohovou práci na tohle téma :D
    PECIK
    PECIK --- ---
    SMARIO: SMario patri do nadpisu...sliboval a neprijel do STRA! ...je to podelavac :D
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: prihod info a ja ho pak klidne "proflaknu" v nazvu :D
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    čekala sem kdy sem přibude neurobeat :D k tomu bych přidala ještě bramboráře kterej si řiká Danonskej :D
    ADZI
    ADZI --- ---
    SOLDIK: To jako proč ?
    ADZI
    ADZI --- ---
    SNOO: Jo o turné po ČR jsem také slyšel :) Je to king hold :)
    No v Bastionu dělám akce od roku 2007 když to tm začalo mít ty správný grády a poslední roky mi majitel říká, že drumů je tam více a více, že si o tom mám pohovořit s čápou který se i několikrát za měsíc ptá o volném termínu.
    Když mu řeknu proč přehlcuje ten klub drumamam, tak mi řekne, že nemá kde hrát a že potřebuje prachy. To je masakr !
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ADZI: ty bys chlape hlavne nemel rozdavat rozumy, ani se nikho zastavat. bez urazky.
    SNOO
    SNOO --- ---
    ADZI: no tak No Money mu tam asi nedorazej, ti se bookujou přes Motion a to asi přes Pixoše neprojde, pokud neosloví přimo je. (tam by zas měl zafungovat blacklist snad)
    O možnosti někoho z UK nebo Polska,... tam se bojim, že toho je opravdu schopnej, jelikož z něj napřiklad nedavno udajně vypadlo, že chce uspořadat svoje turné po CZ klubech :DD
    chlapec si věří, jen nevim z čeho pramení jeho vysoký sebevědomí

    Doufám, že se nám ho podaří z Bastionu vystrkat a dělat si tam akce fér způsobem. S momentalnim majitelem/provoznim by snad neměl bejt problem.
    To místo za jednu zkušební akci určitě stojí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam