• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    ADZI
    ADZI --- ---
    SMARIO: Na Superstar nekoukám, ale když něco nahodíš o "kopat si hrob" tak by bylo dobré to vysvětlit.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    ADZI: videls nekdy hvezdnou pechotu po superstar a podobnych soutezich? ti to taky moc nechapali

    to mas vlastne jedno ;)
    ADZI
    ADZI --- ---
    SMARIO: Trochu to nechápu.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    ADZI: neni na tom vubec nic spatneho, pokud jsi masochista a libi se ti "kopat si hrob" - moc nechapu lidi, co si dobrovolne nabehnou na vidle
    ADZI
    ADZI --- ---
    SYXAO: To říkáš ty. Já to neřekl !
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ADZI: takže chceš říct že kdyby chtěl ojebat filipa nebo nomoney tak stim nechceš mít nic společného, ale když ojebává někoho dejme tomu méně známého tak ti to nevadí a ještě ho v tom navíc podporuješ ....hm zajímavý
    ADZI
    ADZI --- ---
    SMARIO: Máš na mysli dělání plakátů ? Je to pouze můj koníček nic více. To samé DJing a další a další koníčky do kterých jen fušuji. Zábava a zaplnění volného času, není na tom nic špatného dokud za to člověk nebere prachy nebo neočekává ohodnocení a úspěch. Nebo se pletu ? :)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    ADZI: skoda ze nemas jako konicka medicinu - mohls behat s virguli a kricet "doktoreeeee, mate ridke spermaaa" a uz bys nejspis sedel...

    za diletanstvi by se mozna melo zavirat taky...
    ADZI
    ADZI --- ---
    SOLDIK: Tak takhle bych to zase asi nebral. Byl to jen můj trochu morbidní přirovnávací manévr nic víc...
    Navíc jsem abstinent takže pivo nikoliv :)
    ADZI
    ADZI --- ---
    MUDFUK:
    Jak říkám, na jeho akce už nechodím přes rok od té doby co mi 2x nezaplatil cestu. Vždy hraji jen za cestu. Když stojí vlak tam a zpět 370 tak si řeknu o 400, ale jelikož není schopen mi ani těch 400 dát protože nasliboval ostatním po 1000 a klub mu ze vstupu dal jen 2000 pro 7 DJů to je jeho chyba, ale za to ho nepřestanu přeci brát jako kamaráda. Prostě na něj seru, ale když chce plakát, webovky, tiskovku nebo něco tak mu to rád vytvořím. Jen kdybych tam asi viděl TBC, NoMoney nebo tak něco, tak bych mu plakát asi neudělal, protože bych s tím nechtěl mít nic společného ani já...
    Takže asi tak pokud jsem to uvedl na správnou míru...
    ADZI
    ADZI --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: Však to je v pořádku. Já jsem ujetý na barvy prostě :)
    Je to pouze můj koníček, a dělám to tak, jak si přeje pořadatel, dávám vždy několik návrhů a některý hold schválí nebo řekne stojí to za hovno uplně, zkus něco jinýho :)
    Každý má svůj styl někdo má za sebou stovky flyerů a pořád je to o hovně (můj případ) a někdo piluje dlouho do dokonalosti nežli s tím vyleze ven.
    Já dělám už 8 let flyery pouze v Malování, GIMPu a nějakém free vektorovém editoru.
    Možná že kdybych měl prachy na PhotoShop nebo CorelDraw tak by to vypadalo lépe, a třeba také ne nebo ještě hůře :)
    Jinak hezký nastávající víkend :)
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    SOLDIK: tak za tchyni by si treba pifko dal...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    uplne ho hnupa vidim, jak mu jeho kamos podrezava manzelku a oni pak spolu jdou na pivo..
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    ADZI: promin, ale já mít " kámoše" kterej někoho podělává, tak ho pořádně zjebu, seřvu a dám mu najevo že jestli s tím nepřestane, nebude už můj " kámoš " :-/ ,
    máš to špatně hozený, né že jsi složitej, prostě to máš špatně, uplně naopak :-/
    AZAWAKK
    AZAWAKK --- ---
    koukam, že tu někdo rozdává posledních pár dnů rozumy na všechny strany :-D
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: feer, no offense ;)
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    DARTHFADER: pár let se už grafikou živim. Jde o můj názor, nemám ráda nic neříkající přeplácaný plakáty...
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ADZI: prohozena kulka hlavou - when you see it....
    ADZI
    ADZI --- ---
    AKISAN: Vím jsem složitej člověk. Já jsem takovej debil, že i kdyby mně nějaký kámoš zabil rodinu tak ho budu nenávidět ale pořád to bude kámoš i přesto, že kdybych ho viděl prohodim mu kulkou hlavu !
    ADZI
    ADZI --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: Jo jo ty hnusný barevný plakáty co každej vypadá pořád stejně a nedá se na ně koukat... Tak tak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam