• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      ADZI:
      ADZI: wut???? Sorry nesetrim ostatni v tomhletom, tak nebudu ani tebe (to uz by chtelo osobne, pac tohle je na serious talk) ale bejt na tom jako ty, tak si ty "plakaty" delam jen pro sebe doma a co se tyka djingu, tak to radsi zabalim, kdyz tu hudbu vlastne nechapes (rychlost, struktura, vyvoj tracku...) a rikej si tomu klidne konicek....pro me by to bylo utrpeni a smariovo prirovnani k doktorovi bylo na miste. Peknej vikend a relax schvaluju.
      MUDFUK
      MUDFUK --- ---
      ADZI: promin, ale já mít " kámoše" kterej někoho podělává, tak ho pořádně zjebu, seřvu a dám mu najevo že jestli s tím nepřestane, nebude už můj " kámoš " :-/ ,
      máš to špatně hozený, né že jsi složitej, prostě to máš špatně, uplně naopak :-/
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      ADZI: prohozena kulka hlavou - when you see it....
      ADZI
      ADZI --- ---
      AKISAN: Vím jsem složitej člověk. Já jsem takovej debil, že i kdyby mně nějaký kámoš zabil rodinu tak ho budu nenávidět ale pořád to bude kámoš i přesto, že kdybych ho viděl prohodim mu kulkou hlavu !
      ADZI
      ADZI --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: Jo jo ty hnusný barevný plakáty co každej vypadá pořád stejně a nedá se na ně koukat... Tak tak :)
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: kolik tech plakatu tvoje graficky oko uz udelalo ?
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      ADZI: tak to ty děláš ty hnusný plakáty co vypadaj pořád stejně? :D
      Nic proti, ale moje grafický oko to nedává, člověk ani pomalu neví na plakát ke který akci kouká...
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      ADZI: jako fakt?! No pocem, ja bych teda takovy "kamose" ani za nic!! Jeste to podporuj ty woe.

      "To s Neurobeatem (dříve i Whitestork) ale hraji už od roku 2007/2008, to tam už lecos vím že sere skoro každou akci co dělá, naslibuje prachy a techniku a pak uteče zboje, ale pořád je to kámoš prostě... "
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      L.O.L
      ADZI
      ADZI --- ---
      SOLDIK: 1 + 1 je vždy 11....
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ADZI: mam averzi na kazdeho hnupa co se semnou pusti do krizku a tvrdi mi ze 1+1 je 15.
      ADZI
      ADZI --- ---
      ICESUNLAB: Mně osobně se jeho hraní líbí. Já sám hraji 1000x hůř takže můžu mlčet. Ale poslední dobou se mně nelíbí jeho selekce. Bývala lepší !
      ADZI
      ADZI --- ---
      SNOO: Plakáty mu dělám většinou já, a taky se divím tomu popisu 8 kW ale nechává mně to chladným protože jsou to jeho akce a neseru se mu do toho. Když měn pozval na akci tak jsem si řekl o 400, dostal jsem 500 takže spokojenost. Jen ty řemínkový gramce co tam byli místo Reloop 6000 bylo trochu jiný kafe, ale pro můj pouštěcí styl hraní to bylo akorát :)
      Jinak ze všechn koutů také slýchám jaký je to vosera akcí. Zatím jsem ho tedy moc neprokoukl tak nemohu říci.

      To s Neurobeatem (dříve i Whitestork) ale hraji už od roku 2007/2008, to tam už lecos vím že sere skoro každou akci co dělá, naslibuje prachy a techniku a pak uteče zboje, ale pořád je to kámoš prostě...
      Jen na jeho akci bych nešel asi už hrát !

      Jo a to co tady na mně (opět) tahá SOLDIK: to potvrzuje....
      Ale Soldík je proti mně averzní takže to taktéž lecos vysvětluje...
      ADZI
      ADZI --- ---
      SOLDIK: Jo tam je to hezký to je pravda. Ale tak na mně jako na člověka s papírama na hlavu to ujde ne ? Díky. A hezký nastávající víkend posílám na Moravu.
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      GENERIXX: nakonec se to s nima zrušilo, nebyli schopni si zařídit žádnou techniku, takže nebyli, však oni si to vynahradili že hráli den předtím s Danonským na záhonech :D
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: Ale koukám, že jset skočili na špek víckrát - viz tvá galerie:

      http://i.nyx.cz/files/00/00/07/14/714861_25e88896c2fa755acd25.jpg
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      AZAWAKK: však to je fuk, nám D řekl 6000,- asi měl v tý částce započítaný i něco pro sebe...nebudu to tu dál rozmazávat, každopádně Romek za nic nemohl, jen skočil Danonskýmu na špek.
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      GENERIXX: jo a BTW, dnes startuji nove streamy ze studia DNBradia, tak checkit! :)
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      M4Y4, DARTHFADER: kvuli zmenam ve stanovach a tarifech ustreamu se cely archiv presunul na youtube
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      M4Y4: this video was removed by the owner :(
      M4Y4
      M4Y4 --- ---
      AKISAN: případně se stačí podívat do archivu TV sety.cz
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      ICESUNLAB: hele ja to zkratim ...adziho osobne neznam ale slysel si ho nekdy "hrát" ? :) to by ti odpovedelo na 101% :)
      AZAWAKK
      AZAWAKK --- ---
      AZAWAKK: každopádně touhle akcí už bych to tu dál nezasíral, co to mělo sdělit, sdělilo... k tématu to bylo, čili si myslim, že další reakce už nejsou třeba ....
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam