• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: Už se chytám, sry pátek, víšjak - my bad a mizim :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    GENERIXX: tak pomaleji :) co na to apoka, ze mu nekdo kopci nazev a jeste k tomu z more vychcany jahkokot.

    lepsi? :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: To neni 50.000 ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SOLDIK: taky dobry

    Veřejná událost skupiny Najde se 25.000 lidí kteří milují DnB? · Vytvořil(a): Jahrider Bwoy Michal

    co na to Apoka?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    marian, dej tomu jdoudovi RO nebo rovnou ban...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KEITHHSTER: tvl a jak tam do nej Kaca husti ne? :D To sem zvedava kde je pravda :))
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    GENERIXX: tak osud je svine visjak... :-*
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KEITHHSTER: zda se mi to nebo u temer kazde z poslednich Jahovych akci se na posledni chvili meni lineup??
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KEITHHSTER:
    Jahrider Bwoy Michal
    ‎!!! DNES !!! VSTUP ZDARMA !!! TONiGHT !!!
    Zveme vas na prvni BOOBSnBASS mejdlo s prednim svetovym junglovým producentem, kterým není nikdo jiný než Jamie Bostron z UK (Djane Katcha kuli technickým problémům dnes nedorazí( Bohuzel Vam nemuzeme nabidnout jako jine brodske ´kluby´ ze do 22h bude pro vsechny kdo se prihlasi na FB udalost, konzumacka v hodnote 100czk zdarma, ze nasledne budou bozkov drijaky za 10czk a ze Vam k tomu bude tancit vychrtla, zmalovana defka s jelenima parahoma na hlave. Take nebude ani zadna stripshow ci Robert Rosenberg v tangach. Muzeme Vam nabidnout pouze a jen poctivy drumandbassovy mejdlo v prijemnem klubu, ktery si na nic nehraje.
    ADZI
    ADZI --- ---
    AKISAN: Každý tomu říkejme jak je libo. Mně hudba baví, a desky kupuji kvůli kvalitě zvuku a rád to lidem pouštím to je v kostce tak nějak vše. Někdo desky mixuje precizními mixy a dokonalým stylem, někdo je jen pouští. Je jasné že člověku který desky mixuje léta nevymluvím že pouštění desek je podobné to chápu. Ale myslím že je to věc každého z nás jakým způsobem bude hudbu lidem posílat.
    Plakátů dělám tolik, že pochybuji že tím někoho tak hrozně otravuji. Jste první kdo tohle řeší a celkem se divím že tyhle diy věci někoho dokážou tak rozhořčit.
    Je jasné že moje tvorba plakátů nzaujme žádné velké promotéry protože není kvalitní, ale dělám to pro přátele kteří dělají malé akcičky v hospůdkách nebo malé festiválky atp. není na to myslím že třeba dokonalá čistá čára od profesionálního grafika který si za to často dokonce i řekne poměrně vysoké částky.
    Jak říkám nechte mně dělat to co uznám já za vhodné, a až se to bude týkat přímo Vás tak mně něco říkejte a budeme se o tom bavit sylem "udělal jsi debilní plakát a nechci ho !".

    Díky a HNW
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ADZI:
    ADZI: wut???? Sorry nesetrim ostatni v tomhletom, tak nebudu ani tebe (to uz by chtelo osobne, pac tohle je na serious talk) ale bejt na tom jako ty, tak si ty "plakaty" delam jen pro sebe doma a co se tyka djingu, tak to radsi zabalim, kdyz tu hudbu vlastne nechapes (rychlost, struktura, vyvoj tracku...) a rikej si tomu klidne konicek....pro me by to bylo utrpeni a smariovo prirovnani k doktorovi bylo na miste. Peknej vikend a relax schvaluju.
    ADZI
    ADZI --- ---
    Tak hezký víkend všem. Jde se relaxovat...
    ADZI
    ADZI --- ---
    SMARIO: Ale mně nejde o řádný respekt. Dělám to jen pro lidi co o to stojí. Zatím jste první negativní feedback na mojí práci co jsem slyšel. Ale každá kritika je dobrá :)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    ADZI: co na tom nechapes? kdyz das ven "amaterskou" vec, tak si respekt nikdy neziskas = sam si tim kopes hrob...
    ADZI
    ADZI --- ---
    SMARIO: Na Superstar nekoukám, ale když něco nahodíš o "kopat si hrob" tak by bylo dobré to vysvětlit.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    ADZI: videls nekdy hvezdnou pechotu po superstar a podobnych soutezich? ti to taky moc nechapali

    to mas vlastne jedno ;)
    ADZI
    ADZI --- ---
    SMARIO: Trochu to nechápu.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    ADZI: neni na tom vubec nic spatneho, pokud jsi masochista a libi se ti "kopat si hrob" - moc nechapu lidi, co si dobrovolne nabehnou na vidle
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam