• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    AZAWAKK
    AZAWAKK --- ---
    SKAPI007: vždyť to neni pomlouvání ... jen se tu bavíme nad textem, kterej visí jinde na internetu a kterej napsal i někdo jinej ... hodinky a holinky koukam
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    CHONGX- to asi nebylo určený pro mě, já nazvala trapnýma sračkama to pomlouvání co tu rozjíždíte a u kterýho i zřejmě skončíte......na nic jiného asi stejně nemáte XD
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    SKAPI007: JAH :jinak vis co je prdel, kazdej kdo do klubu prijede z jineho mesta, nebo ucinkujici a kapely, tak ti vsichni by si ho prali ve svem meste a nebo zemi. presne takovy jaky je. takze jeste jendou pro me neni meritkem uspesnisti navstenost (ikldyz bych mel rad plnej klub) ale uplne jiny hodnoty a meritka...

    to ti prijde jako trapna/sracka?

    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    Soldíku nebo co? neboj nejsem jahrider :D, ale přijde mi to prostě trapný že tady řešíte takovýhle sračky, radši se starejte o svý manželky a nepodvádějte je XD
    W_2
    W_2 --- ---
    BURAN: tos zabil!!!!
    DJCARAMBA
    DJCARAMBA --- ---
    W_2: Počkej, to by Jah zase kecal - říkal přece, že už tam nebudou jezdit žádný hvězdy a Ty tam chceš tahat Akiru:-)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    BURAN: sorry..nemuzu v tehle podnikat bejt 24 hodin denne..nekdy taky spim a pracuju u compa :,o)


    W_2: na to sem prislis sssexy, promin))
    BURAN
    BURAN --- ---
    W_2: jj, treba Grow-Up, to je dobry priklad podniku, ktery porada akce, jake nikdo nevidel!
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    SUBTITLES017: rek jsem to kdysi a rikam to znova. povinna sterilizace. :)
    W_2
    W_2 --- ---
    BURAN: doporucujes Grow-Up?

    co takhle udelat vypravu a navstivit tento klub? Me by fakt zajimalo, jak to tam vypada :) a podporime tim HB kulturu hlavne jako!!!! :D
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    AKISAN: Jo, to on je.. pitbull Arčí
    BURAN
    BURAN --- ---
    jo, proc vy picusove nejdete radsi ven, treba do nakyho kvalitniho klubu, s kvalitnim pitim a kvalitni zabavou!

    jen omezene sedite doma, a pomlouvate. kvuli takovejm jako jste vy krachujou podniky, ktery chtej delat neco pro lidi, a ne jen tupe omilat mainstream!

    se stydte.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DANIELLKA: krásnej pejsek..to je Dášenka?
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    Opravdu nejsem tak naivní.. jen jsem já bláhová netušila, že to má někdo zapotřebí..
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SKAPI007: kšá kšá kšá kšá))
    AZAWAKK
    AZAWAKK --- ---
    SKAPI007: některým lidem neměly narůst horní končetiny, tudíž by se nesrali za gramofony, za bar apod. a tudíž by ostatní neměli o čem psát...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SKAPI007: alias jahrider :)
    W_2
    W_2 --- ---
    SKAPI007: jooooo, do mě!!!! jsem zloděj!!!! Kradu fejzbukovy konverzace :o))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam