• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    AKISAN:
    taky v tobě něco bude koukám
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SKAPI007: big up!! dávám upřímnej plus... něco v tobě bude :)
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    Generixx- díky za vysvětlení jak to tu funguje , promin že nejsem zběhlá nychařka a nedovolila jsem se vám zveřejnit tu příspěvek.... -a bože nedělej si to těžší haha-já na nějaký otrlý nychaře seru viš co at si píšou co chtějí... tady úplně stačí napsat A a hned se to proti tobě otočí, mno já se tím celkem bavím
    a na fb to nemám veřejné :) jen mám asi špatný lidi v přátelích.
    ... jen mě tudostali určitý věci... jo a lanovko hele já tu vaší disko scénu ani nesleduju takže ti ani nepomůžu, ale líbilo by se ti to řešit zas cizí život vid, koukám že jsi na to profík :D
    Akisan- napřed mi pošli péro ty hvězdo
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    oh maj gát .....
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SKAPI007: ty ses holka?..tak to sorry!..neslysela si o mě?..já sem hvezda tesi me..pisou to o mě a pár řádek níž..tak ted už si nejsme cizí a mužeš poslat výstřih, díky)))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SKAPI007: Boze holka nedelej si to jeste horsi nez uz se ti zadarilo :)) Trochu se na nyxu nejdriv rozkoukej a pak teprv buzeruj otrly nychare jak maji o cem diskutovat. Jejich pruda zde v tomhle klubu je BOHUZEL zalozena pouze na realite a zkusenostech s lidmi co se tu propiraji. To ze na nekoho druhyho je dotycnej milej neznamena ze toho prvniho nepodelal. To ze sou zde na Jaha zasedli je BOHUZEL opet jen tim, ze to dotycny a jini takhle delaji tolik, ze se stal jiz jakousi zdejsi legendou a meritkem... A co se tyce konverzaci na FB - vis, ono se da prispevky, profily a reakce skryvat, tak kdyz nechces aby se nad tvou verejnou konverzaci nekdo pozastavoval, nedavej ji na odiv celemu svetu ;)
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    Jamalord- díky, hezká knížka Lenka Procházková je dobrá ilustrátorka :)
    JAMALORD
    JAMALORD --- ---
    RCK
    RCK --- ---
    SKAPI007: nemyslim si,ze by se zde neakceptovaly hodnotne nazory jak sem si to tady trochu procetl
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    Tak to jsem asi slepá sem si tady trochu početla víš, vypouštíte ze sebe jen špínu, vám to možná přijde zábavný, ale já mám jiné hodnoty... stačilo abych jsem napsala jeden příspěvek a už pruda, nebo mě rovnou označite za Jahridera :( ani neakceptujete cizí názor :(
    Taky mi vadí že zde někdo někdo vystavuje mojí konverzaci.....
    jo a jestli se schovávám za nějakej nick haha , takže nějakej AKISAN je cooo? já to v životě neslyšela....já teda asi provařená nejsem tak promin netrávim roky na netu, a urážkama o nějakých testech mě nesetřeš, tomu se směju pane tvorstva jinak vás všechny zdraví Kamila
    RCK
    RCK --- ---
    Myslim si, ze at je Jah jakej je,tak je velky prinos teto sceny,asice dost lidi si pote co je podela,uvedomi(doufam),ze ne vsichni to myslej jen slunickove a daj si priste vetsi pozor na jiny smelinare,kterekch je tu dost a kam se na ne milej Jah hrabe....proste jah tu jiz dost dlouho vyucuje opatrnost a vy na nej takhle:)))))
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    slysel sem, ze undros ted jede hodne na facebooku!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SKAPI007: ale to neni pomlouvani...tady je to verejny a neschovavame se za inet nicky jako nekdo... sme docela provareny vis :) koukam holinky/hodinky fakt... internet by mel bejt pristupnej az po nejakym testu nebo tak neco .....
    AZAWAKK
    AZAWAKK --- ---
    SKAPI007: vždyť to neni pomlouvání ... jen se tu bavíme nad textem, kterej visí jinde na internetu a kterej napsal i někdo jinej ... hodinky a holinky koukam
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    CHONGX- to asi nebylo určený pro mě, já nazvala trapnýma sračkama to pomlouvání co tu rozjíždíte a u kterýho i zřejmě skončíte......na nic jiného asi stejně nemáte XD
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    SKAPI007: JAH :jinak vis co je prdel, kazdej kdo do klubu prijede z jineho mesta, nebo ucinkujici a kapely, tak ti vsichni by si ho prali ve svem meste a nebo zemi. presne takovy jaky je. takze jeste jendou pro me neni meritkem uspesnisti navstenost (ikldyz bych mel rad plnej klub) ale uplne jiny hodnoty a meritka...

    to ti prijde jako trapna/sracka?

    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    Soldíku nebo co? neboj nejsem jahrider :D, ale přijde mi to prostě trapný že tady řešíte takovýhle sračky, radši se starejte o svý manželky a nepodvádějte je XD
    W_2
    W_2 --- ---
    BURAN: tos zabil!!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam