• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: v ktere zemi je prohlizes internetu placeny? somalsko?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    JAMALORD: ona prý nemá počítač na kterém se tohle dá udělat, jak už tvrdila jinde v diskuzi :D
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: nojo michal je tady diskouš ale to jste všichni kucí to beru tak obecně :*
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: nene ani z tejch cédéček :D, já uznávám živou hudbu.... kromě jahriderových mixů teda pfffffffffff :D :D :D :D
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    W_2: proč, zítra je víkend ne?
    W_2
    W_2 --- ---
    už aby byla středa :o))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SKAPI007: chválim! mám rád učenlivé ženy :)
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---


    AKISAN: no děkuju ted už ti můžu plnohodnotně odpovídat doufám že jsi spokojený :D
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    SUB- bič- nástroj na debily since 4000 př. n. l.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SKAPI007: kdyz odpovidas na nyxu...tak na ikonku levym ..dat odpovedet...dá se to naučit))
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    AKISAN:
    taky v tobě něco bude koukám
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SKAPI007: big up!! dávám upřímnej plus... něco v tobě bude :)
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    Generixx- díky za vysvětlení jak to tu funguje , promin že nejsem zběhlá nychařka a nedovolila jsem se vám zveřejnit tu příspěvek.... -a bože nedělej si to těžší haha-já na nějaký otrlý nychaře seru viš co at si píšou co chtějí... tady úplně stačí napsat A a hned se to proti tobě otočí, mno já se tím celkem bavím
    a na fb to nemám veřejné :) jen mám asi špatný lidi v přátelích.
    ... jen mě tudostali určitý věci... jo a lanovko hele já tu vaší disko scénu ani nesleduju takže ti ani nepomůžu, ale líbilo by se ti to řešit zas cizí život vid, koukám že jsi na to profík :D
    Akisan- napřed mi pošli péro ty hvězdo
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    oh maj gát .....
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SKAPI007: ty ses holka?..tak to sorry!..neslysela si o mě?..já sem hvezda tesi me..pisou to o mě a pár řádek níž..tak ted už si nejsme cizí a mužeš poslat výstřih, díky)))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SKAPI007: Boze holka nedelej si to jeste horsi nez uz se ti zadarilo :)) Trochu se na nyxu nejdriv rozkoukej a pak teprv buzeruj otrly nychare jak maji o cem diskutovat. Jejich pruda zde v tomhle klubu je BOHUZEL zalozena pouze na realite a zkusenostech s lidmi co se tu propiraji. To ze na nekoho druhyho je dotycnej milej neznamena ze toho prvniho nepodelal. To ze sou zde na Jaha zasedli je BOHUZEL opet jen tim, ze to dotycny a jini takhle delaji tolik, ze se stal jiz jakousi zdejsi legendou a meritkem... A co se tyce konverzaci na FB - vis, ono se da prispevky, profily a reakce skryvat, tak kdyz nechces aby se nad tvou verejnou konverzaci nekdo pozastavoval, nedavej ji na odiv celemu svetu ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam