• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    W_2: hahaha...,neeeee)))
    ADZI
    ADZI --- ---
    SKAPI007: Já jsem tu také často diskutován za sračky co dělám všude po scéně a na netu, a přesto si tu rád počtu co tu o někom jiným někdo píše a rozhodně to nehážu na celou ckupinu. Tahle skupina je prostě o diskuzi na téma které je výše :) Nic méně nic více :)
    Hezkou dobrou noc :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    jen tak naokraj .....já lofase poslal ale kozy zatim nikde....
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    tvůj názor, tak mu to udělej jestli na to máš a neplejtvej zbytečnými slovy :D já s nim problém nikdy neměla...a zajímalo by mě ...., ale ani snad nezajímalo fokof na tuhle trapnou konverzaci jdu si radši dát panáka.....
    VEX
    VEX --- ---
    SKAPI007: zlá konverzace tu dneska byla jen jedna a na tu jsi reagovala jinak
    VKLF
    VKLF --- ---
    SKAPI007: vetsinou to tak je..holka se zastava ubozaka co by zaslouzil dokopat a je jasne ze smrdi kazdy jeho skutek a slovo...proc to dela?

    reggae-jungle-drumbác lidi neberte to jako prudu, ale vase chyba je, ze nemate svoje sound systemy, nedelate si party podle sebe a musite dolejzat za temahle vocasama, aby jste si mohli zahrat...


    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---

    VKLF: :D si myslíš že mě nekdo musí prcat abych se ho zastala...pfffff já jen reagovala na zlou konverzaci...
    VKLF
    VKLF --- ---
    SKAPI007: on te prca?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4: well, už mlčim, jen mě to pobavilo :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    GENERIXX: to není OS, ale nastavením skryptů a mně to taky jeden čas nefungovalo ;) ale dost bylo IT koutku
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SMARIO: IE nepovazuji za prohlizec... tudiz to mohlo delat problem, ale rikam, fakt sem se s tim nesetkala...

    UTRZENA_LANOWKA: me nevadi jak odpovidas, jen ze odpovidas uplne vsude a uplne na vsechno, hloupa urcite nejsi, ale tak chytra zas urcite taky ne, no offense :-*

    Jo a nevim co s tim macem mas ale me jde pres safari odpovidat i na Iphonu...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    GENERIXX: IE6 to taky neumi - nekde tyhle stare prohlizece musely zustat z duvodu nepodporovanych aplikaci...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: ano ano.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: ipod je PC? :)) psala o pocitaci, tak nevim - i na macu uz pred x lety slo na nyxu odpovidat :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    GENERIXX: na safari to jeste donedavno neslo treba, teda aspon na ipodech
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: tam kde utrzeny lanovky nechodej do srotu a poucujou cely internety jak je to spravne :D

    Za cely ty leta co znam nyx snad jeste od 486ky vcetne linuxovych systemu od mandrivy po ubuntu a ani u maca sem nezazila ze by to neslo, teda pokud ma clovek mys nebo funkcni tlacitko na notasu...
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: si to nepochopila :))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: v ktere zemi je prohlizes internetu placeny? somalsko?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    JAMALORD: ona prý nemá počítač na kterém se tohle dá udělat, jak už tvrdila jinde v diskuzi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam