• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    L4MA
    L4MA --- ---
    DRUMID23: katcha... :)
    T_E_L_K_A
    T_E_L_K_A --- ---
    VON_GILOTINE: by sedelo, voba asi tak stejny umelci.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DEEP!!!

    asi mu nekdo vypravel o P.Coelhovi..
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    vševědouci Rajda nas oblažila svým moudrem:)

    no kazdopadne pokud zkolabuje digital, tak anolog by mohl porad jet. tzn povime si stodredatej az na nas slunce vypusti nejakou tu svoji slehu a vsechny digi formaty znici....)))
    LION
    LION --- ---
    SMARIO: aha tak to se teda celkem vítám:)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    LION: ano a Groove armada neni z nemecka ([ SMARIO @ Jahrider rastapavián aneb největší voserové na scéně. + Neurobeat a Danonskej ], Angree neni z anglie atd...

    asi spatna ucitelka zemepisu - prece to nedela schvalne ;)
    LION
    LION --- ---
    PAYAMAN: firebryght neni z dominikánský republiky, ale to je jenom detail:(
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PAYAMAN: aaaaau, to bolí! To bude ostuda))
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    boze, snad se ty holky dozvi co je to za zmrda...nechcete jim napsat?

    Kontaktovalá nás Nanci Correia & Phoebe Irondread Hibbert (Iron Dread) z Congo Natty a vypadá to, že v létě, nebo na podzim roku 2012 zavítají do České Republiky. Zůstaňte naladěni a kontrolujte sajtny Zero Rockers, vše se brzy dovíte.
    Stejně tak i informace o tour Rakouských WaschenBeats, či Francouzů Epeak Dnb a MC Txe z JungleX Rec. Doraží dokonce i Litevsko-Lotyžské comando Šapmiónů z Baltu a na pozdzimní a zimní měsíce připravujeme comeback pánů z Chopstick Dubplate v zastoupení Aries Colab & Aries Dubwize & Adam Tuffist. V plánu je i středoevropská tour singera Fya Bryte z Dominikánské Republiky. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na legendárního Jamie Irie z UK a Santy Glez z Tennerife, kteří nás v dohledné době také navštíví a předvedou svojí show. Nebude chybět ani rakousko-česká spolupráce s vídeňskou crew Gut Aufgelegt.
    Zero Rockers, potažmo selecta Jahrider Bwoy Michal, dále pokračuje v utužování a prohlubování středoevropské raggajunglové komunity a v letošním roce můžete díky jeho práci vidět a slyšet nejedno zajímavé a respektované jméno raggajunglové scény. Tož zapojte se do našeho kolektivu a pomožte nám tuto skvělou muziku a vibraze šířit kam jen to jde. One love!
    ADZI
    ADZI --- ---
    LION: To je Jah ne ? Také se mně snažil přidat :) A ty se cítíš jako jeho bratr ? :)))
    LION
    LION --- ---
    NA FB: "Uživatel "Bar Pumpa Negra" vás označil jako svého příbuzného. Schválit?"
    Yes bro, indeed...:)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    W_2: hahaha...,neeeee)))
    ADZI
    ADZI --- ---
    SKAPI007: Já jsem tu také často diskutován za sračky co dělám všude po scéně a na netu, a přesto si tu rád počtu co tu o někom jiným někdo píše a rozhodně to nehážu na celou ckupinu. Tahle skupina je prostě o diskuzi na téma které je výše :) Nic méně nic více :)
    Hezkou dobrou noc :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    jen tak naokraj .....já lofase poslal ale kozy zatim nikde....
    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---
    tvůj názor, tak mu to udělej jestli na to máš a neplejtvej zbytečnými slovy :D já s nim problém nikdy neměla...a zajímalo by mě ...., ale ani snad nezajímalo fokof na tuhle trapnou konverzaci jdu si radši dát panáka.....
    VEX
    VEX --- ---
    SKAPI007: zlá konverzace tu dneska byla jen jedna a na tu jsi reagovala jinak
    VKLF
    VKLF --- ---
    SKAPI007: vetsinou to tak je..holka se zastava ubozaka co by zaslouzil dokopat a je jasne ze smrdi kazdy jeho skutek a slovo...proc to dela?

    reggae-jungle-drumbác lidi neberte to jako prudu, ale vase chyba je, ze nemate svoje sound systemy, nedelate si party podle sebe a musite dolejzat za temahle vocasama, aby jste si mohli zahrat...


    SKAPI007
    SKAPI007 --- ---

    VKLF: :D si myslíš že mě nekdo musí prcat abych se ho zastala...pfffff já jen reagovala na zlou konverzaci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam