• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HACKMAN: stane neboj . .
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    v pohode,ja neroznasim zadny hejty jenom jsem se pripojil a rekl svuj nazor na Jahriho ,.jako podle toho co jsem slysel se Vam nedivim ale me se tohle jeste nestalo...jinak jak jsem rekl.chapu vas pokud tohle delal..
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    uz to chapu,.. pod vlivem zero fuckers
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    HACKMAN: no ofense ale co te vede k tomu ze vsichni musej mit a maj ksychtoknizku???
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    tady ses v jinym prostoru chapej .. + píšeš jako on :)
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    kluci vy jste malo zahejtovani..pokud mate nejake jine veci muzete mi napsat na fb/Lukas Mikula..akorat me prekvapuje,ze si myslite,ze jsem Jahrider..:-DDDDDDDDDD to me fakt bavi
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    jo jo schizofrenie je zla nemoc ;)
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    @SOLDIK: tvuj clanek na dnb.cz fakt pobavil hhehe :-D bav se sroldo
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    L4MA
    L4MA --- ---
    HACKMAN: :-DDD
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    @KEITHHSTER: jasny ja si toho az vsiml az ted,ze jsi to poslal ty a ne on moje chyba sorry..:-)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HACKMAN: mě ne ... asi kolegovi
    L4MA:
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    @KEITHHSTER:hehe a moje prispevky ti pripadaji jako trolling jo?:-DDD
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    @L4MA: jakej troling??
    L4MA
    L4MA --- ---
    HACKMAN: sofistikovanej troling...
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    @KEITHHSTER : jou,Jahrider je domluvil ,.YOU2 a REZNA/sorry nemam ceskou klavesnici takze bez hacku a carku..:-)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Rajja Gunjle crew ? .)
    HACKMAN
    HACKMAN --- ---
    Cago,
    panove nevim v cem mate s Jahriderem problem,zejo..:-) Ja s nim spolupracoval uz na par vecech a vzydcky mi vysel vstric ve vsem,at uz s penezi nebo headlinery,ktere mi dotahl bez sebemensich komplikaci,.Chapu,ze pokud to co tady pisete Vam udelal proc ho nemate radi kazdopadne ja nemam duvod tohle podporovat a proto se zastavam ho,.Tot muj nazor ,bless
    Jinak pokud mate zajem /25.5. klub Admiral Valasske Mezirici -JAH BLASTER(reggae,dancehall,jungle)
    headlinera zatim hledam a vaham,nicmene suport bude Rajja Gunjle crew,Jahrider a domaci Skillarouse.specialnim prekvapkem pak je ucast dancehall kralovny Aron Mitu ,ktrea prijede ukazat par dancehall party kroku..:-))
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    TOMEEK: pfc jsou prece nej cool frajeri, maji laser 1000Mw, ti to zvladnou levou zadni neasi, kord kdyz maji v zadech jahovena :DDDDDDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam