• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    JAMALORD
    JAMALORD --- ---

    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    https://www.facebook.com/zerorockers

    Neni nad to lecit si svoje mindraky verejne pred svojema 3000 fans :))
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    RASTAMIRA: to asi nebude jeho, nasel si nejakeho mladeho, co mu to zere a porada akce pro neho:)jinak bez rajdy by to mohla byt poohodova akcička:)
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    RASTAMIRA: hlavne ze bude tombola to tam asi pudu :DD
    ADZI
    ADZI --- ---
    NEURONIC: Tak to se omlouvám. Byl to asi někdo jiný co jeho psaudo začínalo na Neuro :)
    NEURONIC
    NEURONIC --- ---
    ADZI: Musím Tě opravit, ale s Neurobeatem ani s Danonským jsme na žádné akci nehráli.
    N_I
    N_I --- ---
    aneb nekdy se nyx proste hodi...bejt v obraze...:]
    NEURONIC
    NEURONIC --- ---
    Proč se musím dozvědět tyto "skvělé" zprávy až nyní. :( NYX dlouhou dobu nepoužívám a nebýt ICE ani jsem se k tomu nedostal, díky Jardo. Jediné co teď mohu prohlásit a co vím je, že jsem byl silně naivní, při myšlence pozvat kluky a dát jim prostor na začátku, bez jakéhokoli řešení, jak jsou na tom s hraním apod. Vynechám také veškeré sentimentální kecy o začátcích a potřebě nakopnout. Každopádně i přes proběhlou diskuzi ze které mě hrůza jímá, mé pozvání oba již přijali a proto na tom nic měnit nebudu. 30.4. to tedy vidím na silnou rozpravu s oběma, pokud tedy vůbec dorazí. Aby nevznikal další flame, Broken Witches pořádá Termix sound, tedy Neuronic & Schlager, včetně vlastní techniky a PA, zbylí zůčastnění jsou naši hosté a to i přesto, že někteří z nich, díky mé hlouposti, na tuto akci vrhají špatné světlo.
    ADZI
    ADZI --- ---
    ICESUNLAB: Jo bude to ono. Vím že oba dva už s Neurobeatem i Danonským hráli, ale ne na akcích které pořádali, takže nevědí jejich voserizmus.
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    k tý broken witches... Zrovna u týhle akce vím, kdo konkrétně ji dělá (Schlager, Neuronic). ani jeden není tady na nyxu tuším a jen neznalost (nebo ještě neměli špatnou zkušenost) přepokládám zapříčinila pozvání danonskýho a neurobeata. vyjmenovaní pánové v závorce jsou jinak velice spolehlivý, na jejich akcích jsem hrál už dostkrát a nikdy nebyl z jejich strany problém s ničím. Je (+Matixe) můžu vřele doporučit. Zbytek neznám ale z toho co jsem se tady dočetl ani poznat nechci :) Dotyčných pánu se ale zeptám, zda-li vědí, jakou jejich hosté mají pověst :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ADZI: god
    ADZI
    ADZI --- ---
    WAB nemusím jen pro to co hrají (jump-up) ale jinak to je asi rozumná partička :)
    Penza sebou nechává hlavně vyjebávat s technikou.l Půjčuje vlastní techniku, a nezaplatí mu kolikrát ani korunu :(
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ja mám WABáky rád a nic levýho na mě nikdy a nikde..právě naopak.
    ADZI
    ADZI --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: Penza od Nás je ok, divím se že se zajebává s těmahle voserama :(
    QYDO
    QYDO --- ---
    HACKMAN: bless
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    BIN81: 10djs na jedne scene!!!!!!!!!
    BIN81
    BIN81 --- ---
    Ok

    BIN81
    BIN81 --- ---
    Sorry za tu velikost netušil sem že to je too big!!!
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HACKMAN: stane neboj . .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam