• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      VEX
      VEX --- ---
      DRY_ROT: nevim, pro jistotu bych vyšel do ulic!
      DRY_ROT
      DRY_ROT --- ---
      VEX: kua, existuje vubec Svetovy den alkoholu? asi kazdy patek, co? :]]
      VARGAS
      VARGAS --- ---
      Jahrider dovol, nic ve zlem, ale nemusis se vyjadrovat misto me a pouzivat mou osobou jako argument ve svych debatach. Haterstvi na nyxu rozhodne neni duvodem, proc vzniklo Nuff Sensi Music.

      VEX
      VEX --- ---
      RICKOUS: "Pro ty, kdo neví co je dnes za den, jen připomínám, že zrovna dnes je Světový den marihuany neboli 420!"
      to už je zase mezinárodní den marihuany? tak šestej tenhle rok už ne?
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      L4MA: na HRAD!
      L4MA
      L4MA --- ---
      RICKOUS: " Jinak Vargas, Lazo, Cagi a spol odesli hlavne kuli hatovani, protoze ty vase trapny a ubohy kecy meli dopad na celou crew a oni proste radsi udelali novou a jedou bezeme, nez any se prorad museli srat s takovejma zakomplexovancema jako jses ty a tobe podobny. "

      rikam to casto v tomhle klubu, ale musim zas - EPIC!
      JAMALORD
      JAMALORD --- ---

      RICKOUS
      RICKOUS --- ---
      https://www.facebook.com/zerorockers

      Neni nad to lecit si svoje mindraky verejne pred svojema 3000 fans :))
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      RASTAMIRA: to asi nebude jeho, nasel si nejakeho mladeho, co mu to zere a porada akce pro neho:)jinak bez rajdy by to mohla byt poohodova akcička:)
      RASTAMIRA
      RASTAMIRA --- ---
      RASTAMIRA: hlavne ze bude tombola to tam asi pudu :DD
      ADZI
      ADZI --- ---
      NEURONIC: Tak to se omlouvám. Byl to asi někdo jiný co jeho psaudo začínalo na Neuro :)
      NEURONIC
      NEURONIC --- ---
      ADZI: Musím Tě opravit, ale s Neurobeatem ani s Danonským jsme na žádné akci nehráli.
      N_I
      N_I --- ---
      aneb nekdy se nyx proste hodi...bejt v obraze...:]
      NEURONIC
      NEURONIC --- ---
      Proč se musím dozvědět tyto "skvělé" zprávy až nyní. :( NYX dlouhou dobu nepoužívám a nebýt ICE ani jsem se k tomu nedostal, díky Jardo. Jediné co teď mohu prohlásit a co vím je, že jsem byl silně naivní, při myšlence pozvat kluky a dát jim prostor na začátku, bez jakéhokoli řešení, jak jsou na tom s hraním apod. Vynechám také veškeré sentimentální kecy o začátcích a potřebě nakopnout. Každopádně i přes proběhlou diskuzi ze které mě hrůza jímá, mé pozvání oba již přijali a proto na tom nic měnit nebudu. 30.4. to tedy vidím na silnou rozpravu s oběma, pokud tedy vůbec dorazí. Aby nevznikal další flame, Broken Witches pořádá Termix sound, tedy Neuronic & Schlager, včetně vlastní techniky a PA, zbylí zůčastnění jsou naši hosté a to i přesto, že někteří z nich, díky mé hlouposti, na tuto akci vrhají špatné světlo.
      ADZI
      ADZI --- ---
      ICESUNLAB: Jo bude to ono. Vím že oba dva už s Neurobeatem i Danonským hráli, ale ne na akcích které pořádali, takže nevědí jejich voserizmus.
      ICESUNLAB
      ICESUNLAB --- ---
      k tý broken witches... Zrovna u týhle akce vím, kdo konkrétně ji dělá (Schlager, Neuronic). ani jeden není tady na nyxu tuším a jen neznalost (nebo ještě neměli špatnou zkušenost) přepokládám zapříčinila pozvání danonskýho a neurobeata. vyjmenovaní pánové v závorce jsou jinak velice spolehlivý, na jejich akcích jsem hrál už dostkrát a nikdy nebyl z jejich strany problém s ničím. Je (+Matixe) můžu vřele doporučit. Zbytek neznám ale z toho co jsem se tady dočetl ani poznat nechci :) Dotyčných pánu se ale zeptám, zda-li vědí, jakou jejich hosté mají pověst :)
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      ADZI: god
      ADZI
      ADZI --- ---
      WAB nemusím jen pro to co hrají (jump-up) ale jinak to je asi rozumná partička :)
      Penza sebou nechává hlavně vyjebávat s technikou.l Půjčuje vlastní techniku, a nezaplatí mu kolikrát ani korunu :(
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      ja mám WABáky rád a nic levýho na mě nikdy a nikde..právě naopak.
      ADZI
      ADZI --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: Penza od Nás je ok, divím se že se zajebává s těmahle voserama :(
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam