• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    ADZI
    ADZI --- ---
    Hodně záleží na tom, jak ten DJ hraje. Pokud hraje jako Pixie nebo TBC, tak je jasný že má jméno a hraje dobře a tak se taky ocenní, ale když hraje jako prase /Já/. Tak je jasný že si nemůže o prachy říkat :)
    W_2
    W_2 --- ---
    VEX: coze? bych nevstal z postele jako! :P ledaze myslis jako v ojrech, by mozna slo teda no...
    VEX
    VEX --- ---
    W_2: Ale pod 5k nejdu. Kámošům na narozeninách možná za 3k, když sou děvky.
    W_2
    W_2 --- ---
    VEX: no ja prave taky, ale pak me ukecaj na prachy dycky no :/
    VEX
    VEX --- ---
    W_2: Já se vždycky musim strašně sebezapřít, když mě pozvou na akci.
    W_2
    W_2 --- ---
    BTK: ono fakt nekoho hrat bavi? husty! :D
    BTK
    BTK --- ---
    W_2: já si zas cenim djů co přijedou zahrát za cesták, páč je ta hudba baví:) ne každej hraje pro prachy:)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: táhni dylino! Nic neorganizuješ, jen pícháš nějakýho týpka z nějakýho localmikrosoundu a pořád si otvíráš hubu uplně všude a uplně na všechno/y - fakt renesanční bytost, až na to, že tvý žvásty tu nikoho nezajímají. Až budeš mít něco relevantního tak přijď, ale do tý doby prosím pomlč...
    ADZI
    ADZI --- ---
    W_2: Tak ne vždy to je dnes pravidlem že se zaplatí.
    Ale jelikož hraji pouze za cesták a konzumačku, tak mně zatím zaplatil každej :)))))


    UTRZENA_LANOWKA:
    Tak vše co jsi psala není ani jediné co jsem slyšel já. Tím co myslím nejsou myšleny nějaké pomluvy, ale root toho všeho a té celé nenávisti proti retrobass atp. :)


    L4MA: Yes !!! :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: zasirej to nekde jinde prosim, tady je jahriderovo...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ADZI: :D
    W_2
    W_2 --- ---
    ADZI: to je super, že ti zaplatil cestu! To fakt cenim na promotérech .))
    ADZI
    ADZI --- ---
    AKISAN: To je pravda :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ADZI: ja bych to nechal bejt...oddelene svety.
    ADZI
    ADZI --- ---
    AKISAN: Víš co, já si myslím že Danonskej není takovej vosera jak se tu o něm lidi vyjadřujou (resp jeden možná dva lidi)
    Podle mně někoho nasral, a teď mu to někdo vrací.

    Spolupracuji s celkem náročnými lidmi a neslyšel jsem nějaké velké prroblémy, možná jen občas technika není jaká byla slíbená, ale vždy se to veřešilo nějak alternativně nebo náhradou za jinou.
    Pamatuji si jak jsme v jednom klubu dělali s ním akci, a on mně z Trutnova zavezl na místo a zase zpět, zaplatil mně za autobus Praha > Trutnov a zpět, a když byla problém se zvukem, tak zajel domů a přivezl velkou bednu (byldel 1 km od klubu).

    Nevím jestli je to vosera, ale myslím že já jsem (podle toho co čtu na fórech atp.) mnohem větší vosera a debil :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    W_2: tak tak nesrat se s nim)) akorat zabira místo a jeste ke vsemu neni z Prahy)))
    ADZI
    ADZI --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: Já s ním hrál jednou jedinkrát v životě, tak nemohu hájit na 100% a spolupracuje s lidmi co s nimi hraji roky, a ti si jej nemohou vynachválit, akce bez problémů, platí cestáky i něco navíc a tak netuším co je to za věci okolo něj.
    Ale co jsem tak o tobě slyšel, tak to také není hezké. Pitvat to tady nebudu !!!


    AKISAN: Důvod ? :) a spol. je kdo ?

    W_2: Jedinej rozumnej člověk ? :)))
    W_2
    W_2 --- ---
    AKISAN: ja bych tam dal i Akiru uz je to prej starej dedek, co by mel zalizt do nory, vrabci na strese povidaj :DD
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    koukam ze brzo do nadpisu jste pribude adzi a spol :oD
    ADZI
    ADZI --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: Co proti Retrobass pořád máš ? :)
    Jinak já dělám plakáty pro JRC ne pro Retrobass :)
    Co já vím, tak otec Danonskýho je od zvuku a Danonskej má tu možnost také pokud jsem to dobře pochopil...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam