• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      STERIGMA
      STERIGMA --- ---
      ADZI: já spíš nechápu proč se pořád tak sebemrskáš ... to je samý " sem debil " " neumim hrát" ... k čemu ti to je dobrý ? chceš se tady někomu zavděčit tím, že budeš přitakávat na to co tady o tobě někdo napsal a dokola to vopakovat ? přitakávat na něčí názor "seš k ničemu" je na facku - místo sraní si na hlavu před lidma z nyxu si mohl celou dobu dělat cokoli pro to aby jsi za toho pitomu nebyl .. si kurva stoupni trochu rovně vole ...

      je to mimo téma, ale ten kolovrat je hroznej ...
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      ADZI: prosim te...vsichni uz to davno vime a video tvoje sme videli ...nemusis to neustale opakovat..pri vzpominkach na ten "djing" se mi cuká pacinka, tak to uz nevytahuj prosim.
      ADZI
      ADZI --- ---
      Hodně záleží na tom, jak ten DJ hraje. Pokud hraje jako Pixie nebo TBC, tak je jasný že má jméno a hraje dobře a tak se taky ocenní, ale když hraje jako prase /Já/. Tak je jasný že si nemůže o prachy říkat :)
      W_2
      W_2 --- ---
      VEX: coze? bych nevstal z postele jako! :P ledaze myslis jako v ojrech, by mozna slo teda no...
      VEX
      VEX --- ---
      W_2: Ale pod 5k nejdu. Kámošům na narozeninách možná za 3k, když sou děvky.
      W_2
      W_2 --- ---
      VEX: no ja prave taky, ale pak me ukecaj na prachy dycky no :/
      VEX
      VEX --- ---
      W_2: Já se vždycky musim strašně sebezapřít, když mě pozvou na akci.
      W_2
      W_2 --- ---
      BTK: ono fakt nekoho hrat bavi? husty! :D
      BTK
      BTK --- ---
      W_2: já si zas cenim djů co přijedou zahrát za cesták, páč je ta hudba baví:) ne každej hraje pro prachy:)
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: táhni dylino! Nic neorganizuješ, jen pícháš nějakýho týpka z nějakýho localmikrosoundu a pořád si otvíráš hubu uplně všude a uplně na všechno/y - fakt renesanční bytost, až na to, že tvý žvásty tu nikoho nezajímají. Až budeš mít něco relevantního tak přijď, ale do tý doby prosím pomlč...
      ADZI
      ADZI --- ---
      W_2: Tak ne vždy to je dnes pravidlem že se zaplatí.
      Ale jelikož hraji pouze za cesták a konzumačku, tak mně zatím zaplatil každej :)))))


      UTRZENA_LANOWKA:
      Tak vše co jsi psala není ani jediné co jsem slyšel já. Tím co myslím nejsou myšleny nějaké pomluvy, ale root toho všeho a té celé nenávisti proti retrobass atp. :)


      L4MA: Yes !!! :)
      L4MA
      L4MA --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: zasirej to nekde jinde prosim, tady je jahriderovo...
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      ADZI: :D
      W_2
      W_2 --- ---
      ADZI: to je super, že ti zaplatil cestu! To fakt cenim na promotérech .))
      ADZI
      ADZI --- ---
      AKISAN: To je pravda :)
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      ADZI: ja bych to nechal bejt...oddelene svety.
      ADZI
      ADZI --- ---
      AKISAN: Víš co, já si myslím že Danonskej není takovej vosera jak se tu o něm lidi vyjadřujou (resp jeden možná dva lidi)
      Podle mně někoho nasral, a teď mu to někdo vrací.

      Spolupracuji s celkem náročnými lidmi a neslyšel jsem nějaké velké prroblémy, možná jen občas technika není jaká byla slíbená, ale vždy se to veřešilo nějak alternativně nebo náhradou za jinou.
      Pamatuji si jak jsme v jednom klubu dělali s ním akci, a on mně z Trutnova zavezl na místo a zase zpět, zaplatil mně za autobus Praha > Trutnov a zpět, a když byla problém se zvukem, tak zajel domů a přivezl velkou bednu (byldel 1 km od klubu).

      Nevím jestli je to vosera, ale myslím že já jsem (podle toho co čtu na fórech atp.) mnohem větší vosera a debil :D
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      W_2: tak tak nesrat se s nim)) akorat zabira místo a jeste ke vsemu neni z Prahy)))
      ADZI
      ADZI --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: Já s ním hrál jednou jedinkrát v životě, tak nemohu hájit na 100% a spolupracuje s lidmi co s nimi hraji roky, a ti si jej nemohou vynachválit, akce bez problémů, platí cestáky i něco navíc a tak netuším co je to za věci okolo něj.
      Ale co jsem tak o tobě slyšel, tak to také není hezké. Pitvat to tady nebudu !!!


      AKISAN: Důvod ? :) a spol. je kdo ?

      W_2: Jedinej rozumnej člověk ? :)))
      W_2
      W_2 --- ---
      AKISAN: ja bych tam dal i Akiru uz je to prej starej dedek, co by mel zalizt do nory, vrabci na strese povidaj :DD
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      koukam ze brzo do nadpisu jste pribude adzi a spol :oD
      ADZI
      ADZI --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: Co proti Retrobass pořád máš ? :)
      Jinak já dělám plakáty pro JRC ne pro Retrobass :)
      Co já vím, tak otec Danonskýho je od zvuku a Danonskej má tu možnost také pokud jsem to dobře pochopil...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam