• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    já teda newim proč by měl být adzi jeden " z největších voserů na scéně" ? že se mu kopou desky? že dělá nehezký plakáty? nebo proč? nechápu...
    AZAWAKK
    AZAWAKK --- ---
    JUNGLERADICALS: myslim si, že v názvu místnoti to máte jasně daný, nepřijde mi, že by to tu mělo být jen o něm v tom "aneb největší voserové na scéně" mi nepřijde, že se to stahuje jenom na něj ;) ...
    JUNGLERADICALS
    JUNGLERADICALS --- ---
    Proč tu řešíte Adziho???? Tohle fakt nepochopíme, Jahrider, lhář, zloděj, podvodník, hnus na taneční scéně, tady ten blok má být o něm, aby se lidi mohli informovat a vyhýbat se tomu póvlu!!
    W_2
    W_2 --- ---
    i kytará scéna má smé jahridery :) Jj, nepatří to sem asi moc no, ale mě to fakt pobavilo, tak proč smích nesdílet dál, že... :D

    http://www.fullmoonzine.cz/clanky/jak-nedelat-koncert-jak-nebyt-promoterem-buildings-no-art-v-cafe-v-lese
    ADZI
    ADZI --- ---
    KEITHHSTER: Důvod ?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ADZI: nevim já se teda směju .)
    ADZI
    ADZI --- ---
    BIN81: Opravdu vtipné mistře...
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    KBN: Bože co je to ha divnodroidy :D To je peklo . Lámat nohy v kolenou ,aby se za gráma nedostaly :D
    ADZI
    ADZI --- ---
    W_2: Já to tak dělám :)
    W_2
    W_2 --- ---
    ja tomu furt nerozumim, proc teda jednoduse proste nepoustite jen tracky a nemichate to rychle v plochach? :D
    BTK
    BTK --- ---
    VKLF: tohle umí andy c...když sem ho slyšel tehdá v táboře tak sem čuměl jak puk :D


    GENERIXX: já pamatuju že na vodárně zahrál docela dobře :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a tak si rikam ze unbook tady mi prospeje ;) adios
    ADZI
    ADZI --- ---
    VKLF: Dostal jsem před 2 lety od manželky takový falešný serato co ji doporučila kamarádka a tak to občas taky provětrám, ale na na DnB, ten si moc digital nezaslouží. Navíc mně sere jak furt čumim do notebooku :)

    VKLF: Tak pokud DJ zná svoje desky, tak je to opravdu rychlé :)
    Já desky kupuju a prodávám jako na běžícím pásu takže je ani nestačím poznat když za měsíc mám už novou jinou :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VKLF: jde to i rychleji ;)
    VKLF
    VKLF --- ---
    zabiji me ten skill, kdy DJ posadi desku a mezi 4 beatama pozna jak s rychlosti, mezi dalsima 4 to srovna, vrati a za ani 10 sekund mu hrajou obe naprosto tip top srovnany...
    VKLF
    VKLF --- ---
    ADZI: ja to taky neumim..ale zase sem to zkousel asi jen desetkrat..
    proto mam masinky:)
    ADZI
    ADZI --- ---
    AKISAN: Jak ty říkáš amen. Ale jinak máš pravdu, jen já to vzal jiným směrem.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ADZI: tak ok ok..nema to smysl...ja zacal kupovat desky a venovat se tomu v roce 97/98 a prvni co sem chtel a snazil se o tom, bylo míchat a kdyz to slo kurevsky pomalu tenkrat tak to prislo. Je pak videt kdo a jakej vztah k ty hudbě má. Tim bych to uzavrel.
    ADZI
    ADZI --- ---
    GENERIXX: To je fakt :(
    Já rád brambory žeru tak je i sázím :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam