• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      HATORI
      HATORI --- ---
      PAYAMAN: Rozhodl se asi ukončit kariéru, na Slovensku už na něho chystají trestnou výpravu..

      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      PAYAMAN: to je debil, to neni možne...

      A jestli ti vadí že tě na akci nikdo nepozval, atk se omlouvám, ale ono vyhodit s cestákem a ubytkem skoro 5000czk za kroucení prdelí se mě moc nechce, to radši pozvu kámoše z ciziny, co to k nám má 10x dál a co pro muziku a scénu udělal 100x víc a radši to dám jemu
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      copyright je pro babyloňany...
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      VKLF
      VKLF --- ---
      ADZI: to se musi kdyz to chce delat hlavne kvalitne..a prinaset neco noveho a tak.. presah voe,))
      ADZI
      ADZI --- ---
      KEITHHSTER: To je ta akce jak se do mně Jahrider pustil, když jsem se divil že chce vybrat asi 350 nebo 250 EUR na vstupu v Bažině :) Nepochopil pointu a tvrdě do mně. Ale tak co. Do mně po mně :))) Jsem pouze loutka Otloukánek :)
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      IXTREMIST: to by se ještě dalo, normální vidlácká frajeřina, kdy asi čekal poplácání po ramenech, jakej je husťák. Pak ale zkusil jinou roli a začal tam kázat nějakou morálku, což jsem mu mírně narušil odkazama na lidi, který různě podělal a dotazem, jak to jde dohromady s jeho psychedelickýma moudrama....
      VKLF
      VKLF --- ---
      STERIGMA: prave jsem chtel napsat co se z toho asi line, kdyz vidim jak ma Erbo zdvizeny oboci a zacpany usi,)))
      IXTREMIST
      IXTREMIST --- ---
      VKLF: U toho jsem byl a bylo to naprosto epic. Připadlo mi to, jak kdyby chtěl získat respekt tím, že si na hlavu vyleje kýbl hoven.
      BTK
      BTK --- ---
      VALDEZ: no ty woe, to je knír :D
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      STERIGMA: néé tohle slyšim po miliontý + jah v super náladě .)
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      STERIGMA: :DD JJ
      STERIGMA
      STERIGMA --- ---
      VALDEZ: jak si ten týpek vzadu vlevo zakrejvá sluch :)) se to nedá poslouchat asi ...

      smeták pod rypákem epic
      L4MA
      L4MA --- ---
      VALDEZ: natty dreadlock-moustache.. :)
      VALDEZ
      VALDEZ --- ---
      Nová image práskač pod nosem

      CZECZOOO
      CZECZOOO --- ---
      VKLF
      VKLF --- ---
      vzdyt on furt pise a plka o tom jak to dela dobre, originalne a kvalitne?...teda hlavne KVALITNE:)
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      to je fakt komik, píše tam něco o diskotéce v buranským provedení a prej že "mě baví originalita, invence a posouvání možností.".....já nevím no, třeba tady neslyším nic, co bych od spousty djů neslyšel už před deseti rokama a kvalitněji....

      Jahrider@Bogotrap no2 - YouTube
      http://www.youtube.com/watch?v=6osY-pPCdKY
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam