• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    W_2
    W_2 --- ---
    NEIGHBOUR: páč má svých 183 IDs i na Wiki neasi :D

    4. 3. 2011, 19:13 Jiekeren (diskuse | příspěvky) smazal stránku Jahrider (porušení autorských práv (info))
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    DUKON: jo, je to na metál
    DUKON
    DUKON --- ---
    PELDA: ty jsi s nim stravil 30h v aute na polskych silnicich? ;-)
    NEIGHBOUR
    NEIGHBOUR --- ---
    Jaktože neni jahrider ještě na wikipedii?
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    PELDA: jen skoda, zes ho nenechal v te Litve..
    PELDA
    PELDA --- ---
    Je to je vtipna diskuze tady :)

    Pridam svou zkusenost, resp. dve:

    Loni v lete jsem tady na nyxu narazil na inzerat, ze nejaky Jahrider shani odvoz do Litvy a zpatky... mel tam hrat na udajne super festacku a sliboval ze zaplati cestu, zaridi VIP vstupenky, ubytko v hotelu, jidlo a piti zdarma a kdovico jeste. Rekl jsem si, ze to prubnu, vzal jsem jeste svou holku a udelame si vylet na sever. Vyjizdeli jsme v patek vecer, ja celou noc ridil, 1300 km prevazne po polskych slinicich, v poledne jsme byli na miste. Trochu me zarazilo, ze jsem benzin musel kupovat sam s tim ze "ti to da poradatel", ale nakonec OK.

    Ta akce byla dost hrozna, ale hlavne tam nebyli zadni lidi, rekl bych tak 20 lidi na vsech ctyrech stagich dohromady. U vstupu se divili kdo jsme (ja a moje holka) na zadnym guestlistu jsme nebyli (toto se ale vyresilo), ubytko zadne nebylo (spali jsme nakonec v aute) o jidlu a piti ani nemluve. To ale porad nebylo vsechno. Rano nam poradatele oznamili, ze nejsou lidi a ze nemaji prachy a ze mi nezaplati ani tu cestu. To uz bylo na me moc.. po zhruba ctyrech hodinach (!) dohadovani a cekani ("uz jeli pro prachy, za chvilku pojedem"), kdy jsem potreboval jet co nejdriv zpet a moje nasranost stoupala, jsme nejake penize dostali. Ale nestacilo to ani na naftu, nakonec jsem byl v minusu asi 50 EUR, nemluve o tom, ze bych cekal neco navic za amortizaci a cca 30 hodin rizeni. Jahrader tvrdil, ze mi prachy posle, jak to (ne)dopadlo je vam asi jasny.

    Nicmene rikal jsem si, ze to byla z velke casti chyba litevcu a holt "se to nepovedlo" z zas tak jsem neresil.
    To byl taky duvod, proc jsem se vypravil se svou novou holkou v prosinci na akci na Javoru. To uz tu probehlo , takze jen strucne - bylo to strasny, lidi asi tak stejne jako v litve, katcha neprijela, ze slibovanych atrakci tam nebylo skoro nic... nastesti bylo krasny pocasi a tak jsme ten vikend pojali jako vylet do Krkonos a snazili se to brat optimisticky.

    V podstate nic tragickeho, ale jeden voser za druhym a jako never more...

    P.S. obe dve ty holky se me ptaly, co to mam za debilni kamarady :-)
    WTG
    WTG --- ---

    ADZI
    ADZI --- ---
    BIN81: Ne nedělal. To je moc profi práce !
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BIN81: na adziho se mi to zdá moc high tech :D
    BIN81
    BIN81 --- ---
    KEITHHSTER: masakr jako! ten je fakt mimo. Jo a vsadim se že flaja dělal adzi :-D
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    hmm dalsi "pochvala". pujceno z FB

    Nto Da Weed
    party ve Woku fajn - pár lidiček se ukázalo a Jahrider jako organizátor opět "nezklamal" a nic nezařídil a ani se neukázal :D ..klasika ..
    jinak velký díky Pyrotekkovi, bez něj by se nehrálo!! :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    https://www.facebook.com/events/347425922042630/?fref=ts :D
    Computer artist . qo .) no to sem na co těšit
    ADZI
    ADZI --- ---
    PAYAMAN: Jsem měl za to že je to true truntablist a ono turnwinampist :) mazec...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SHMIDOO: a já myslel že to je nějaká nová verze traktoru bo serata :)
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    SHMIDOO: Dirty Winampa :D
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    PAYAMAN: co blbne s tim vinylem kdyz hraje z winampu?:D
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    mate rádi rum?si dejte, toto je opravdu síla:))Backuje MajstroRajdoDirtyHowna.)real underground:))
    wanda 6.4.2013 Plzen BELFAST BENEFIT FREEDAY with afarastafa , joe d , dirty growa , wlastaman - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9HqT_GqihW8#!
    GARNIE_C
    GARNIE_C --- ---
    no do prdele, ale mne to vytocilo.....parta nasamponovanejch buziku........kua no nejdrive bych jim dal ci nechal dat poradne pres hubu a pak podal regulerne trestni oznameni....kua kde to zijem..chjo...
    ADZI
    ADZI --- ---
    TOOMIX: O tom 4events jsem slyšel něco o nějakém PM klubu v Troji kde udělali nějaký bugr a bordel asi na 5 akcích, a pak s nimi snad rozvázali kontakty a zrušili smlouvy o vyhradním porateli jakozto 4events a taky něco o maximalu v Liberci. Co je na tom pravdy nevím, ale asi dost když čtu toto :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam