• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    HULIN: rajda strikes back - asi došly prachy na zelo
    ADZI
    ADZI --- ---
    BIN81: Neberu :)
    BIN81
    BIN81 --- ---
    ADZI: ty na to taky bereš neco? sem se vrátil po měsících z englandu a adzi tu zase kouzlí. to mně poser!
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    W_2: byla, reggae a playa crew stage, byla mezi dnb a technem ale v podstate uplne odstrcena ulickou, ve ktere se malovaly graffiti...byl jsem tam parkrat, ale reggae jsem tam slysel snad jednou za cele tri dny...
    W_2
    W_2 --- ---
    TAMMAN: tam byla reggae stage? žádnou jsem nenašel za celej pátek :(
    QYDO
    QYDO --- ---
    TAMMAN: dobre jim tak, nuke jamaica
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TAMMAN: jako akce v pohode ,ale ten výběr mi taky nesedl a ne jen na týhle stagei ... .)
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    Je hanba, že celej reggae stage na B4L dostal na starost tendle pomatenec...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    boooha :D DIRTY GROWA neasi beats4love reklama :D
    W_2
    W_2 --- ---
    Do backstage přijde nejmenovaná manželka nejmenovaného producenta a říká: je to docela fajnový dubstep, jen ten MC jim to fakt dost kazí...
    Za 10 minut přijdu na stage a tam toto :D

    http://www.facebook.com/...921596342&set=a.550914844965083.1073741837.502932093096692&type=3&theater
    ADZI
    ADZI --- ---
    PAYAONE: Mně psal že už bere prášky na hlavu asi rok a že se snaží neblbnout, ale prostě chce vpadnout do světa tak se zůčastnuje kontestů s cizími sety jiných DJů atp. To přesně mně osobně psal asi v unoru když se chtěl vecpat k nám do rádia. Celkem masakr :)
    ADZI
    ADZI --- ---
    GENERIXX: Já hraji spíše desky 1993 - 2004 tak toho moc neznám.
    Od Rida nemám nic a ani scénu takto nesleduji (už), jinak mně to přišlo jako Hybris, Rido nebo Morebeat takže kdybych to vyplivl, tak bych se třeba trefil :)
    Jinak to co jsi psala jsem právě nečetl, resp. jsem si toho nevšiml... omlouvám se :D
    Já si ho zase pamatuji jak na sety.cz dával sety které nahrál někdo jiný z DJs.....
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    GENERIXX: jo jo to je pravda a jak říkáš oprvdu se v tom už trochu víc topí...ze začátku jsme to brali ze srandy, je mu asi 16náct nebo kolik... ale ted, ted už je to opravdu smutný..snad se probere...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    PAYAONE: Tak jako takovej h mistnich exotu je vsude spousta, ale tenhle se v tom zacina topit vic a vic a bohuzel stacil za kratkou dobu svym jednanim nasrat uz nemalo lidi. Je mi ho spis lito vic nez cokoli jineho, ale nejde to nechat bez odezvy...
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    GENERIXX: Tohohle exota známe moc dobře, kradl nám fotky, které pak vydával za své..pořád nás otravoval abychom ho pozvali na akce..zkrátka blázen a ted jak tak koukam tak opravdu ale opravdu mimo..sakra a přitom v tý Sušici jsou tak fajn lidi...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ADZI: Kristovy rany dyk je to Exoplanet od Rida, tos nepoznal? Nehlede na to ze jsem to tam psala ;) Ale tenhle clovek je fakt bud chorobne nemocnej nebo uplne vypatlanej, nebo mozna oboji. Dalsi vec kterou ukradl je Pump Friction. Se podivej na jeho kanal na YTB - mozna toho tam najdes vic...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: Výborně - Filip již video přejmenoval na "DnB" :))
    L4MA
    L4MA --- ---
    GENERIXX: no ty kravo... novej level curactvi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam