• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      PAYAONE: Tak jako takovej h mistnich exotu je vsude spousta, ale tenhle se v tom zacina topit vic a vic a bohuzel stacil za kratkou dobu svym jednanim nasrat uz nemalo lidi. Je mi ho spis lito vic nez cokoli jineho, ale nejde to nechat bez odezvy...
      PAYAONE
      PAYAONE --- ---
      GENERIXX: Tohohle exota známe moc dobře, kradl nám fotky, které pak vydával za své..pořád nás otravoval abychom ho pozvali na akce..zkrátka blázen a ted jak tak koukam tak opravdu ale opravdu mimo..sakra a přitom v tý Sušici jsou tak fajn lidi...
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      ADZI: Kristovy rany dyk je to Exoplanet od Rida, tos nepoznal? Nehlede na to ze jsem to tam psala ;) Ale tenhle clovek je fakt bud chorobne nemocnej nebo uplne vypatlanej, nebo mozna oboji. Dalsi vec kterou ukradl je Pump Friction. Se podivej na jeho kanal na YTB - mozna toho tam najdes vic...
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      GENERIXX: Výborně - Filip již video přejmenoval na "DnB" :))
      L4MA
      L4MA --- ---
      GENERIXX: no ty kravo... novej level curactvi...
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      Máme tu dalšího skvělého producenta:

      Dj Sound-Man - Freeway - YouTube
      https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6x_c3IUXHbc#at=82


      bacha - neustále zve lidi na akce, které nemá vůbec domluvené a inzeruje na nich lidi co o nich ani nevědí.. Po tom co jsem zjistila, že ukradl Ridovi track co vydává za svůj jsem se přestala jen smát a začínám jednat. Tenhle ulhanej zmetek by měl co nejdřív pochopit, že takhle se chovat nemůže - respektive, že mu na to nikdo nenaletí. Bojkot by byl fajn...

      SMARIO
      SMARIO --- ---
      TOMEEK: prace a skola = neni cas
      TOMEEK
      TOMEEK --- ---
      SMARIO: proc si to hodil na hrebik? zrovna tebe bude skoda :(
      ADZI
      ADZI --- ---
      Myslím že nás voserů je mnoho, ale někteří jsou tka mocní, že je třeba před nimi upozorňovat a od toho je asi tato místnost :)
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      SMARIO: založeno 24.7.2011, tos to moc dlouho nevydržel teda.. :)
      CDR
      CDR --- ---
      SMARIO: to, že jseš pryč ze scény neznamená, že do ní nemůžeš camrat! .)
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      ocivide tema nevycerpatelne - nechcete nekdo tuto diskuzi?

      ze sceny jsem uz mimo, proto auditko nemam jak dal moderovat :)
      DATELON
      DATELON --- ---
      SQUATBOSS: spolu v poslední době často hrajou...
      SQUATBOSS
      SQUATBOSS --- ---
      PAYAMAN: Hele, ale kdyt to je AFARASTAFA.. Nechápu souvislost s Paviánem :-D
      GENERIXX
      GENERIXX --- ---
      Hmm, zdá se, že na slovensku se taky mají dobře :))) Pěkně stylově poděláno se vším, co k tomu patří :)

      Prečo dvaja babráci museli zrušiť hudobný festival v Senici? Blog - Roman Slušný (blog.sme.sk)
      http://slusny.blog.sme.sk/c/332151/Preco-dvaja-babraci-museli-zrusit-hudobny-festival-v-Senici.html
      BTK
      BTK --- ---
      PAYAMAN: tak ty sou nemalo :D
      N_I
      N_I --- ---
      Václav Jahrider Vlček

      no je to zlo milion stránek o sexu na FB - bradavek na tisíce a tohle někoho pohoršuje. hehe navíc dneska jsem byl na zahradě - nahej - a sousedi z toho měli taky pěkný haló. ten svět je fakt divnej
      CANADA_TONY
      CANADA_TONY --- ---
      PAYAMAN: Tak jsem se právě zblil .prosím takové hovada boží sem už nedávej :)
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      wtf?Rajda se bude asi svlíkat:))

      Michal Ludvic

      Nečekané se stalo skutečností. V sobotu se těště na divokou performance v kostýmech či v rouše adamově :D

      ★ Special Live Performance ★
      DiCK iN ASS (Higland Fuckerz)
      FiNGER iN YOUR EX ASSHOLE (Higland Fuckerz)
      ★ Inspect to the Hot Saturday Evening ★

      malá ukázka
      Buty - František (Cover by AfaRastaFa & Joe D live 2013) - YouTube
      http://www.youtube.com/watch?v=69pVckZG11w&feature=youtu.be

      PELDA
      PELDA --- ---
      DUKON:
      M4Y4: hele cesta byla v pohode. jsme zjistili, ze jsme chodili na stejnou zakladku (svet je malej:) a bavili se normalne.. voser byl spis vsechno okolo.
      W_2
      W_2 --- ---
      NEIGHBOUR: páč má svých 183 IDs i na Wiki neasi :D

      4. 3. 2011, 19:13 Jiekeren (diskuse | příspěvky) smazal stránku Jahrider (porušení autorských práv (info))
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam