• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PECIK
    PECIK --- ---
    GENERIXX: Internet je velky...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHMIDOO: no tak kdo jinej stejnýho nicku by mohl mít nápad, kterej přímo souvisí s tím čemu se věnuje? Neříkám, že to je on, ale teda v souvislostech by mě nenapadlo hledat za tím někoho jiného.
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    GENERIXX: to je, ale tohle mi k nemu moc nesedi....
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4: Neni náhodou Madface ten ostravskej čupr producentík co na jeho releasy na Deafmuted drambejzníci pějou ódy?? :D
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    HULIN: rajda strikes back - asi došly prachy na zelo
    ADZI
    ADZI --- ---
    BIN81: Neberu :)
    BIN81
    BIN81 --- ---
    ADZI: ty na to taky bereš neco? sem se vrátil po měsících z englandu a adzi tu zase kouzlí. to mně poser!
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    W_2: byla, reggae a playa crew stage, byla mezi dnb a technem ale v podstate uplne odstrcena ulickou, ve ktere se malovaly graffiti...byl jsem tam parkrat, ale reggae jsem tam slysel snad jednou za cele tri dny...
    W_2
    W_2 --- ---
    TAMMAN: tam byla reggae stage? žádnou jsem nenašel za celej pátek :(
    QYDO
    QYDO --- ---
    TAMMAN: dobre jim tak, nuke jamaica
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TAMMAN: jako akce v pohode ,ale ten výběr mi taky nesedl a ne jen na týhle stagei ... .)
    TAMMAN
    TAMMAN --- ---
    Je hanba, že celej reggae stage na B4L dostal na starost tendle pomatenec...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    boooha :D DIRTY GROWA neasi beats4love reklama :D
    W_2
    W_2 --- ---
    Do backstage přijde nejmenovaná manželka nejmenovaného producenta a říká: je to docela fajnový dubstep, jen ten MC jim to fakt dost kazí...
    Za 10 minut přijdu na stage a tam toto :D

    http://www.facebook.com/...921596342&set=a.550914844965083.1073741837.502932093096692&type=3&theater
    ADZI
    ADZI --- ---
    PAYAONE: Mně psal že už bere prášky na hlavu asi rok a že se snaží neblbnout, ale prostě chce vpadnout do světa tak se zůčastnuje kontestů s cizími sety jiných DJů atp. To přesně mně osobně psal asi v unoru když se chtěl vecpat k nám do rádia. Celkem masakr :)
    ADZI
    ADZI --- ---
    GENERIXX: Já hraji spíše desky 1993 - 2004 tak toho moc neznám.
    Od Rida nemám nic a ani scénu takto nesleduji (už), jinak mně to přišlo jako Hybris, Rido nebo Morebeat takže kdybych to vyplivl, tak bych se třeba trefil :)
    Jinak to co jsi psala jsem právě nečetl, resp. jsem si toho nevšiml... omlouvám se :D
    Já si ho zase pamatuji jak na sety.cz dával sety které nahrál někdo jiný z DJs.....
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    GENERIXX: jo jo to je pravda a jak říkáš oprvdu se v tom už trochu víc topí...ze začátku jsme to brali ze srandy, je mu asi 16náct nebo kolik... ale ted, ted už je to opravdu smutný..snad se probere...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    PAYAONE: Tak jako takovej h mistnich exotu je vsude spousta, ale tenhle se v tom zacina topit vic a vic a bohuzel stacil za kratkou dobu svym jednanim nasrat uz nemalo lidi. Je mi ho spis lito vic nez cokoli jineho, ale nejde to nechat bez odezvy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam