• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    DOGGY: to rybi oko je top!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DOGGY: a hele...

    Highlander! 25 - 28.06.2015
    Čermák František


    nedavno jsem premejslel, kdo je kurva curak frantisek :P

    [ FRANTISEK77 @ ISM || I Shot Myself aneb selfie, selfac, mojka, selfcvak, jacvak apod. ]
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    btw tohle videjko nahym rajdou a nozem v rybim oku je taky fajn :))
    Highlander! 25 - 28.06.2015
    https://www.youtube.com/watch?v=5poYR4LgM9M
    LOGO
    LOGO --- ---
    uvidíme po vikendu
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    OTZ: ok, tohle je strasna picovina :D
    OTZ
    OTZ --- ---
    to rikam, masozrout by dva dny bez klobasy neprezil, tak musel jahrider ustoupit, v zajmu zisku. kdyz jde o prachy, tak vsechny idealy stranou, co by ne. hlavne, se si mel na cem udelat reklamu.

    ono kdyz se to prezentuje pod nejakou znackou vsude mozne, zada o podporu ve veganskych diskuzich, a pak prohlasi tohle, tak at si nasere. ta znacka je totiz vlastne falesna, tak nevim co se divi, ze to vegelidi nasere. utrpeni se bud podporuje nebo ne, neexistuje neco jako "jenom trochu". jebat.

    to je asi totez, jako by na anarchistickym festivalu meli distro nackove nebo na zidovskym muslimove. proste nasrat a vymazat.
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    to je ale uz trochu prehnane, resit jestli je to cisty vegan nebo neni, ze tam bude stanek s klobasou apod. nejsem nici zastance ale prijde mi, ze se nekteri jen snazi hledat cipoviny aby si mohli rypnout....moc to nesleduju, ale nikde jsem nevidel ze by to byl ciste vegan fest, hlavne kdyby me tam nejake vystoupeni lakalo, tak tim ze nejsem vegan, tak by me asi odradila nemoznost "prasackeho" zradla....
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    OTZ: sluníčkovej Rajda, ktery ti sprostě nadává v poště:)) klasika
    OTZ
    OTZ --- ---
    Pavlo nikdy sem nikde nenapsal že je to veganský festival od začátku bylo jasno že tam bude místní hospoda. Jen jsem to nešťastně formuloval v některých pozvánkách. tady na události je info stabilně pořád stejné. jinak vegan support a vegan spirit podle mě právě značí, že tam bude podpora pro vegany a že tam o ně bude postaráno. kdyby tam bylo stricly vegan, tak je to něco jiného. jinak přiště už to bude čistě veganský - bude jinej flek kde nebudu omezen majitelem), tak snad pohoda :) měj hezký den a dík za rexlexi a připomínky...

    příště.
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak hlavně, že to má solidně jištěný. majgad.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    mě se líbí, jak je zásadovej - vegan spirit, ale pro masožrouty samozřejmě zajistíme gulášek a klobásečky :-))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    L4MA: huleni ocasu ano
    L4MA
    L4MA --- ---
    PAYAMAN: huleni mi neprijde jako argument, na kterej by reznik nebo lir team slysel. :D
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    L4MA: jedině dobré modely, jinak nevím:)
    L4MA
    L4MA --- ---
    PAYAMAN: nechapu Sodomu a nechapu ten LIR, a vysvetleni se mi nedostava. :)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    L4MA: jako nechapu co tam dělá ten Cole a Sodoma Gomora? jakože reggae umělci jsou prodejný děvky jsem si zvykl, ale zrovna o těchle jsem si dycky myslel, že si akce vybírají...
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    L4MA
    L4MA --- ---
    PAYAMAN: jj, cely to vlakno je dobry.
    "kdybych parazitoval a podváděl, nemyslíš že bych to udělal hlavně na plakátu hmm?" :)

    ale celkove je to ted dost nuda, kdyz je bohorovnej a jenom urazi a nenabizi osobni setkani na festivalu a vyreseni rozepri rucne. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam