• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    CICIN
    CICIN --- ---
    ASTAR_SERAN: Ty jsi udělal většinu akcí dobře? To si snad děláš prdel ne? :D Ty si normálně veřejně sereš do huby
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    Jsem mimo pc . Ležel vykroseny u nějakého auta omítání páskou zákaz vstupu. Jdu ji najít
    YORICK
    YORICK --- ---
    CANADA_TONY: tak se s nama o tu fotku podel, ne?:)
    DASHA
    DASHA --- ---
    YORICK+VKLF: v UK obcanku nemaj (jen na vyzadani), tudiz potrebujou pas. Z CR do UK plati oboji..
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    A odpověď je takova ze mistr opet nezklamal . Shamanic sound system si vypleskl na nějakou vydlak akci . Bez jakéhokoliv našeho souhlasu . Asi si opet vzpomel ze nás zakládal . Ba pravda je jina . Nekvapil mne osobne nikdy nic neudělal . Ale nás jako sound poskodil moc . A veškeré zvěsti o nem jsou pravdivé . Bohužel jsem dnes viděl jeho fotku z Dubnan a stalo to za to .
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    ASTAR_SERAN: ted uz je jen otazka, zda to pise Jahrider, nebo Dirty Grower, nebo Michal Ludvig, nebo Michal Nekvapil, nebo co na to Astar Seran? Co na to team?
    VKLF
    VKLF --- ---
    ASTAR_SERAN: to jestli si to udelal dobre posuzuji jini,to ze se tu vychvalujes je jen trapny ejchuchu..ne vzdy je stokrat opakovana lez, promenena v pravdu..
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    ASTAR_SERAN: Většinu akci sem udělal dobře znamená v překladu kvalitně sem někoho podělal?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SOLDIK: já to dopodrobna nesleduju (já sem ani nebyl doma, nasranost se ke mě dostává zprostředkovaně), včera sem akorát proletěl veřejně viditelný fb, abych se podíval jak to dopadlo a dopadlo to tak, jak mně v nedělu líčili kamarádi - "typičo, co to bylo? já sem to slyšel na kameňáku se zavřenýma oknama" (to je vzduchem 15km - proti alibi dešti, kerý to hnal na dubňany :D). jinak to mám celkem na salámu, ten areál mně moc nebaví, majitel je spíš kokot, ale je to škoda, protože je to jedno z, ne-li momentálně uplně jediné místo, kde se tady takové akce dají (oficiálně) dělat.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    DOKKTOR: ja teda nejsem proti tomu aby se tam poradaly akce, jen aby se dodrzovala rozumna hladina zvuku. ale bohuzel po tom co ctu od mamrdrajdra a pana majitele, mam chut se pridat k tem, kteri chteji josefu udelit lekci a priti rok zamezit vyhlaskou poradani vsech akci.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SOLDIK: asi tak. i lidi žánru naklonění se mě chodí ptat, co to jako mělo znamenat (doslova). slyšet to prej bylo od hor k horám, což je teda co říct, v tomto se ta akce bezesporu vyvedla - nasrat i ty, co se s tím za ty 4 roky, co tam děláme akce, nejak smířili.
    mazání postů na fb a alibistické kecy pana domácího, kerý si chudák jinak ani nevydělá na suchý chleba, to je jenom třešnička :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VKLF: Posral to, idiot...
    VKLF
    VKLF --- ---
    nojo,asi si to moc neposral tentokrat.. ale vis co,jedna vlastofka jaro nedela,)
    FARSTEPPA
    FARSTEPPA --- ---
    PTT: To jo, ale anglicani obcanky moc nejedou, proto ten pass...
    PTT
    PTT --- ---
    EVIE: z cr do uk staci jen obcanka
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: sorry, ale srovnavat Spiral Tribe se Shakeaspearem, to fakt ne :D
    EVIE
    EVIE --- ---
    To VKLF a ASTAR_SERAN: do Anglie i Irska pas potřebujete, nejsou v schengenunu, a myslím, že v anglii ani ID cards nemají, nevím jak v Irsku
    VKLF
    VKLF --- ---
    ASTAR_SERAN: me furt nesedi ten pas...v ramci EU staci ID card-obcanka ne?
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: pokud nekoho citujes, byva dobrym zvykem uvest autora, tot muj vstup k teto problematice...
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ASTAR_SERAN: nic jste si nepujcili, ale ukradli. To je fakt. Je to úplně trapná sprostá krádež. Doufám že si k vám na festak taky někdo zajedem něco půjčit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam