• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ICESUNLAB
      ICESUNLAB --- ---
      SOLDIK:
      SOLDIK:
      já mám info takové, že aktuálně klub Dr. Max ve Vrchlabí provozuje (či co) snad nějaký Míra Jaroš (snad to jméno nekomolím) a ten Soundman se nějakým způsobem k němu dostal a "spolupořádá" teď ten dnb mejdan jak z něj (téměř) všichni okolo už vycouvali :D ... vzhledem ke způsobu komunikace Soundmana se ničemu teda nedivím, na druhou stranu: bookoval mě loni, vše cajk, prachy dokonce předem a ještě přitlačil. No taky tady už viselo info na fcb, že dělá Sigmu ve Vrchlabí na Bowlu (totál nesmysl)... odhaduju, ale třeba se pletu, že jak on (Soundman) neví "která páčka" tak ti odpověděl že jo, aniž by věděl o koho jde a v tomto případě se asi netrefil a od tý doby tady koluje, že Jah tu dělá provozního. Z infa co mám ten současnej ale taky prý není žádná výhra... ten provozní se snad "pokouší hrát" dnb a asi to bude ale spíš ten Míra, než Jah aneb jak vznikají drby... :) ... tvl kde jsou ty časy kdy jsme tu hráli s Wunschem, Skoogem nebo Zaffaranem... to to ještě mělo nějakou štábní kultůru, teď aby sis vzal k playerům ještě hlídacího psa...
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      SOLDIK: to je už trochu tvoje paranoia...ja myslim, že s tím klubem nemá nic společného, ale ten týpek Filip Soundman Dryje ho zdatně zastupuje:))
      dokonce vím jak si k tomu došel....psal, že jako poslední bude hrát majitel klubu raggajungle a hned tam někdo hodil dotaz, jestli to je Jahrider:))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ICESUNLAB: tak ho sem dej. to sme vycetli z FB prosincove udalosti. smo i v te nove se vse negativni smazalo :))
      ICESUNLAB
      ICESUNLAB --- ---
      SOLDIK: to jako fakt, nebo to je kec? mám "trochu" jiné info...
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      SOLDIK: :D neco by se ale menit mohlo - ale tak karma to doresi (i kdyz mozna pozdeji) :)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      SMARIO: je radost se vratit domu a najit tam vse pri starem, ne? :))
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      SOLDIK: po dlouhe dobe na nyxu a zadna zmena :) neuveritelne :D
      LOGO
      LOGO --- ---
      ASTAR_SERAN: všude kam přijedeš tak to smrdí. seď radši doma a nebude to smrdět nikde :b
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: v tom pripade ve vrchlabi nekdo chce zneuzit tveho dobreho jmena aby nalakali (koho vlastne? :D) a prohlasili te provozakem. myslim ze to byl nejlepsi dj ceske produkce a promoter v jedne osobe, soundman. a ted babo rad!
      PECIK
      PECIK --- ---
      SOLDIK: soldik ty fakt pomluva
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: a jaky to je delat prvozniho v klubu, kde ti djove po zjisteni ze tam delas rusi hrani?:DDDDD
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      DISKOPANKER: to sedi, jekyll a hyde :)
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      sám si sobě
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      ASTAR_SERAN: myslis NEI report, magazin Nezavisle Eroticke Iniciativy ? :)
      YORICK
      YORICK --- ---
      MIHALAKH: proc v poste?.) takze, kdo/ktera to rekl(a)?
      MIHALAKH
      MIHALAKH --- ---
      PAYAMAN: Takz picha 5lety holky? Tak to asi teplaky zaruceny ... ale asejc ne, cituju znamou:

      "....no on je celkem fyzicky hezkej, ale nevim co si mam povidat, prijde mi desne zhulenej a mel by se umejt.." takze asi tak ... jasne ocekavam v poste dotaz od nejmenovanejho odesilatele: "Kdo to rekl?" ;-)
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      PAYAMAN: tak majstro se mázl asik:) psal, že vypadá strašně dobře, mladě a zachovale a píchá jen dcery svých kámošů o třicet let mladší....:))a že jim to říkal předem:))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      DARTHFADER: bohuzel ne
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      SOLDIK: ASTAR_SERAN nevidi ani vyhledavani, ze by exodus ?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam