• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    PAYAMAN: co ti na to mam rict, predavam jak jsem nakoupil. proc by to nekdo psal jen tak z prdele? leda ze by prose sound man nemel paru co je provozni. coz bych se ani nedivil, on nevi spoustu veci.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    SOLDIK: bavíme se o tom klubu ve Vrchlabí?
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    SOLDIK: ani grafický styl plakátů mi nesedí, rajdovinu poznám na sto honů:))pokud, ale pokud je opravdu takový ghost majitel(provozní), taky to byl uplně jiný level....co já vím, tak měl Pumlého negra, ten skončil neslavně...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    PAYAMAN: napisu ti stejny, co jsem napsal rajdovi v PM. v prosicnci, kdyz se to dostalo do pomlouvame auditka, tak se tomu venovala pozornost a hodne sme se nasmali. na plakosi bylo napsane jedine ze jah bude hrat jungle a v tiskovce ze si i provozni hodi jungle. zeptal jsem se, jestli je to jah a bylo mi napsano profgilem klubu ze ano :) takze jaka paranoia simte?
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    SOLDIK: to je už trochu tvoje paranoia...ja myslim, že s tím klubem nemá nic společného, ale ten týpek Filip Soundman Dryje ho zdatně zastupuje:))
    dokonce vím jak si k tomu došel....psal, že jako poslední bude hrát majitel klubu raggajungle a hned tam někdo hodil dotaz, jestli to je Jahrider:))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ICESUNLAB: tak ho sem dej. to sme vycetli z FB prosincove udalosti. smo i v te nove se vse negativni smazalo :))
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    SOLDIK: to jako fakt, nebo to je kec? mám "trochu" jiné info...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SOLDIK: :D neco by se ale menit mohlo - ale tak karma to doresi (i kdyz mozna pozdeji) :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SMARIO: je radost se vratit domu a najit tam vse pri starem, ne? :))
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SOLDIK: po dlouhe dobe na nyxu a zadna zmena :) neuveritelne :D
    LOGO
    LOGO --- ---
    ASTAR_SERAN: všude kam přijedeš tak to smrdí. seď radši doma a nebude to smrdět nikde :b
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: v tom pripade ve vrchlabi nekdo chce zneuzit tveho dobreho jmena aby nalakali (koho vlastne? :D) a prohlasili te provozakem. myslim ze to byl nejlepsi dj ceske produkce a promoter v jedne osobe, soundman. a ted babo rad!
    PECIK
    PECIK --- ---
    SOLDIK: soldik ty fakt pomluva
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: a jaky to je delat prvozniho v klubu, kde ti djove po zjisteni ze tam delas rusi hrani?:DDDDD
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    DISKOPANKER: to sedi, jekyll a hyde :)
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    sám si sobě
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: myslis NEI report, magazin Nezavisle Eroticke Iniciativy ? :)
    YORICK
    YORICK --- ---
    MIHALAKH: proc v poste?.) takze, kdo/ktera to rekl(a)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam