• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    ASTAR_SERAN: Ty voe, co tady zkoušíš? Moulo? Z řitě si někomu možná vylezl ty, jinak nechápu co ten tvůj marketing má znamenat.. Takový kecy a lži..:D

    " A to ať již se jednalo o masivní zájem a podporu zdejší československé drum´n´bass obce, tak samozřejmě kupici pomluv a haters stylu na straně druhé"
    --> Wtf? Na eventu 100 lidí a tomu říkáš masivní zájem? LOL .. ? Možná to vysvětluje druhý, ještě vtipnější, tvrzení..

    "konkurovat LIR on Tour, který proběhne ve stejném datumu"
    --> mega LOL, ale to už si radši smazal.. stejně tak polívčičku o sokolistech.. nakonec pěkně olajkoval ze svých profilů a řekl sis: "dobrej sem".

    Ty voe, ty bejt opravdovej ředitel, tak jedině s komoušema u moci.. A čím víc lajků, tím víc adidas..
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: spis mi rekni proc jsi to tady vubec mazal.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: a jo, ja zapomel, že ses už naučil používat google překladač:))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    rajdo a kdy se tady zase promazes? :)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    tak víme jak to dělá, má nastrčenou nějakou figurku, která dělá booking za něho
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: whatever
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: me je to asi celkem fuk, nikdy jsme spolu osobne nic neresili, tudiz asi nemame problem, jen obcas pocejtim nutkani tu reagovat ;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: pak tu mame dilema, jeden z vas keca. Je mi uprimne jedno kdo to je, jen to proste smrdi, to je vsecko co se k tomu da rict, holej fakt.
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: ja reagoval na ten prispevek ohledne toho, ze si nekde delal akce driv nez nekdo jinej...ale podle tvych dosavadnich postu to vypada, ze chyby nedelas - o to horsi to bude, az nejaka prijde a ty si to konecne uvedomis...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: jestli si nekdo neco vyvuchal z prstu, nebyla jsem to rozhodne ja. Prodavam jak jsem nakoupila. A jestli zacnes urazet i me, pak uz fakt nemame o cem, vis dobre, ze jsem vzdycky byla ferova, tak zkus bejt taky.
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    VYHULENY_UFO: co se patentu tyce, tusim, ze bohuzel o okamzik dele...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DARTHFADER: to byl ten, cimrman, kterej delal vsechno driv nez ostatni?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: mas pocit, ze do tebe reju? A kdepak? Vzdycky jsem se u tebe drzela zpatky, rikala jsem veci narovinu, dobry i spatny. Aries rikal, ze pro tebe uz hrat nechce, tak to je divny, ze jste zase domluveny na mejdanu :D Tezko rict, zda od soboty zmenil nazor :D

    Ver mi, ze ja nahlizim na veci tak jak jsou a taky ze si je zjistuju primo u lidi kterych se tykaji, takze zadna ticha posta se tady nekona.
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: to, ze si neco delal drive nez ostatni nutne neznamena, ze jsi to delal dobre... ;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    PAYAMAN: mno povidal neco o tom, ze uz pro Jaha hrat nehodla, protoze uz to parkrat absolvoval a nechce si to zopakovat. Do detailu jsme nezabihali, ale pusobil smutne, zklamane a i trochu nastvane. Vicemene o tom zacal mluvit sam, takze mu to v hlave celkem lezi.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    GENERIXX: a tak se nám svěř:))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: heled, vzdycky jsem se te spis zastavala, pac oba vime, ze mezi nama to dycky zafungovalo v pohode, ale ted uz to vazne prehanis. Navazis se tady do lidi, ktery neudelali nic spatne a jen reagujou na to co se vsude deje. A ty na to reagujes velice neadekvatnim zpusobem, cimz dost podporujes jejich tvrzeni. Btw jsem v sobotu mluvila s Ariesem, bylo to docela zajimavy a smutny.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    fascinuje me uzasna schopnost nekterych lidi nerozpoznat, kdy je cas stahnout pulky a zmizet, misto rozmazavani hovinka prstikem...
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    DUB: to je už diagnoza...
    nejlepší jak každy takový průser zalepí Messenjahem a spol:))
    je mi ho trochu líto
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam