• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      LUBOSSTREJCEK
      LUBOSSTREJCEK --- ---
      ASTAR_SERAN: nekrm mě blbostma o fb.. Nejsem včerejší a nepotřebuju 10 profilů, abych dělal že rozumím soc. marketingu. ;)

      A takovej lineup sme opravdu neměli a mít nebudeme, tj. 3x komplet změněný snad během měsíce a ještě k tomu s tebou.. ;)

      CHONGX: No bude to ještě zajímavý, ale vypadá to že někdo normální udělal plakát, slušnej novej event atd.. Asi Jakyl..
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      CHONGX: nepokousej se to pochopit.
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      LUBOSSTREJCEK: ??? Jak to teda je? beats 4 charity je ve skutečnosti b4l warmup? Jako fakt? Asi holt na Afriku nezbylo... Nebo Džekyl a Hájd...Nebo nám už brzo mistr a jeho "team" řeknou o co jde...
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      teplakovej gangsta :) uoztomiuej :)))
      L4MA
      L4MA --- ---
      pardon, uz koncim, ale tohle je top! Mlhins hadr. :D ta prace na mixu bere dech. :D

      Šafy - one day freestyle
      https://www.youtube.com/watch?v=llliNnjO_O4
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      takovy leos maresu
      L4MA
      L4MA --- ---
      L4MA
      L4MA --- ---
      ERIKK: pro liny. :)

      datum je 12/2015, zadny x let stary zacatky. :D instro, text, flow, vsechno spickova uroven. :D

      Šafy- život umí být svině ( video )
      https://www.youtube.com/watch?v=PbHjm4vSm_M
      ERIKK
      ERIKK --- ---
      LUBOSSTREJCEK: tohle si asi nenecham ujit :D MC ŠAFY live // Československo má Talent
      SCARF_23
      SCARF_23 --- ---
      LUBOSSTREJCEK: dva v jednom, to umi malo kdo :)
      LUBOSSTREJCEK
      LUBOSSTREJCEK --- ---
      Sem si říkal, že je teď nějak klid.. divný.. mrknu na fb aaaaa co vidím.. LOL ..Jeho akce zase změnila název a vedle toho je vytvořenej druhej event.. :D Chudáci lidi..

      https://www.facebook.com/events/920341688012987/
      https://www.facebook.com/events/732679366832848/



      CANADA_TONY
      CANADA_TONY --- ---
      ASTAR_SERAN: Ty mne bavíš . "My jsme vás pozvali "chciju smíchy pozval nás Mystic a jen nám oplaci laskavost bo rok dozadu jsme je tam zvali my . Ale to je jedno . Třeba se dozvíme ze jsi ho nakonec taky zakládal :) Ano techniku i desky jsem prodal . Ale rozhodne si nejsem vědom toho , že by jsem opustil smc .
      CANADA_TONY
      CANADA_TONY --- ---
      ASTAR_SERAN: no s tebou na staré časy nebude vzpomínat nikdo :) jelikož tam nikdo z té staré party nebude .A ani by se s tebou nebavil . A to že jsi se přisral k Mystic sound systému neznamená , že s náma děláš kalbu ty vocase .
      Dojdi si k doktorovi s tím tvyým problémem . Jsi sedmilhář :)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: ja jen ze ses tady vymlouval a vsechno zlehcoval a delal ze me lhare.
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      jahu, pojd se sam prasknout. pojd.
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      hehe... vy mu ty Shamaniky budete ještě muset vrátit:))
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      To je komická situace když velký astarjahgrowa nadává někomu do ulhanych zmrdu .....
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      SOLDIK: michal to neví , zeptej se dirty growa
      CANADA_TONY
      CANADA_TONY --- ---
      ASTAR_SERAN: jinak je fakt , že mne osobně jsi nikdy nic neprovedl ,ať po tobě neházím jen špínu . Nemám hate přímo na tvoji osobu ,ale na to co meleš pořád dokola o SMC .
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      a jak jsem si vsiml, tak nekdo nahlasil FB jaha v cr nechceme :)
      michal, nevis kdo to byl? ;)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ale on si to pamatuje jinak!
      CANADA_TONY
      CANADA_TONY --- ---
      ASTAR_SERAN: ty už nevíš čím si nasrat do huby . To že bylo Pneu Mashinery to je pravda a z něho vznikl Shamanic taky a dál to je jedno hovno za druhým .
      Něco k historii : Pneu Mashinery založily 4 lidi,ale ty jsi u toho nebyl . Byl Holub , Ká ve , Mifunne a Zbyňda .
      Ale už v té době tam byli pelhřimáci a broďáci a jezdilo se do Plačkova na chatu a dělali se první mejdany .
      To že tebe napadl název Shamanic je možná i pravda ,ale TY jsi pro Shamanic nikdy nic neudělal .
      Veškerá organizace vždy patřila Holubovi a že dělal mejdany jak svina http://shamanic.cz/letaky/2000/00_09_02lipnice/5.htm tohle je třeba rok 2000 . Ano já jsem začínal v SMC jako bedňák a holka pro všechno ,ale narozdíl od tebe jsem nikdy nevyčoroval kasu . Neházel bar stripovanej do davu atd.
      A s tím tvým kriminálem ty jsi hrozná chudinka . Pokud vím tak po tom co jste přijeli ze špána i po tom co jsi přišel z krimu jsi měl možnost se v SMC dále realizovat . Jenže tvé poděly neznaly hranic .
      Viz třeba akce na 13.MLatě v Pejru ...nasliboval jsi kapely , udělaly se pkakáty a pak nikdo nedojel .
      Ty jsi promotér na píču , jen lžeš a vomrdáváš lidi .
      A už si neber Shamanic do huby , jelikož na to jak se vypracoval a co z něho je dnes není ani za nehet z tvého přičinění .
      Ty parazite české scény

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam