• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    hele a připouštíš si, že jsi podrazil a okradl tolik lidí, nebo žiješ v jiný weed realitě?
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    PETGRIDUS:
    taky mám rád ci-fi, supr že máme stejný koníček :D
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    ASTAR_SERAN: tak oni na to přijdou sami až zjistí co jsi zač :)
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    mimochodem těším se až zde budete řešit line-up na HIGHLANDERA nebo WE ARE RAVE. a jak budete následně psát lidem, aby mě tam nehráli, nebo mě nezvali (we are rave). u spousty lidí Vám to bude kurevsky vrtat hlavou a určitě jim napíšete a budete je buď hatovat nebo se jim vysmívat. toho se nemohu dočkat a úplně se při té představě tetelím :D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Lol, šméčkem a podělem k šťastnějším zítřkům... ty tomu snad i věříš.
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    MAESTRO_MLK:
    ano znamená to Provident podělat. jinak já tu akci nedělal pod hlavičkou Providentu. kdyby jsi zapojil mozek a ne jen tu haterskou uzlinu v něm, tam by jsi zjistil že Provident s akcí nemá nic společného. na Provident se jen vložil projekt do soutěže kterou vypsal. na samotné akci o Providentu nebylo ani vidu ani slechu. tzn návštěvníky to neotravovalo, reklama se jim nedělala, prostě nic špatnýho, mimo to že sme je skásli o 15k
    ....jinak ano, těch 15k každý měsíc je supr mno, co ti mám povídat :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    neuveritelny auditko.
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    DRY_ROT: A ulice Beckovského v HavlBrodě je podle Martina Becka?
    ASTAR_SERAN: Dělat akci pod hlavičkou/podporovanou/sponzorovanou/s reklamou na Provident znamená Provident podělat?...tomuhle se říká paktovat se s Babylonem, ne zaplatit nějakou daň...stálo to za těch 15k?
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    SOLDIK:
    ja nikoho nepozval, tu akci jsme delali spolecne. tady je videt ze nevis jaka bije a ze ti soundsystem culture nic nerika, ne asi..

    FREETEKK:
    protoze jsi tupe a slepe tele, ktere prezvyka co mu predhodi a podle toho si take udela nazor, datz easy man :)

    DARTHFADER:
    v pohode, proc? myslis, že musím chodit k zubari abych se dožil 100 let ? navíc u zubaře se stejne plati, to ti pojistovna moc necvaka, takže davam ti plus za pokud, ale priste to lepe promysli :D

    DRY_ROT:
    a co je jako spatnyho na tom podelat Provident, hmm ? kluku zamackni slzu a nabij necim lepsim..
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    takze padon. ono to nebyla vinna jaha, ale vsech tech sound systemu ktere pozval. poradatel za nic nemuze... super vymluva. jako na zakladni skole.
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    Proč mam dojem ze všechny jeho fejkstivaly mají akorát první ročník? :) vzdelavame se s providentem, aneb jak se nechat ochcat od lichvaru.. Bravo!
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: promin mi muj vsetecny dotaz,ale neda mi to - jak je na tom tvuj chrup ? viz "... u doktora sem nebyl cca 10 let...."
    L4MA
    L4MA --- ---
    KEITHHSTER: babylon bun! :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    :D ntvl
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ASTAR_SERAN: fňuk fňuk,mira nedostal dotace,zasranej babylon
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: posledni slova uz navzdy ke tve osobe. az se na tebe vysere kraken, skoncils. a pokud to jeste nevis, mas to na kahanku.
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    DOKKTOR:
    SOLDIK:
    kdo kope ? jedinej kdo tu prská a kope jste vy a starosta hoší...
    my jsme v klidu, my to máme na háku víš jak. já už zažil také věci hoši,že mě tohle vše přijde jak procházka ůžpvým sadem a vaše plky jak rajská hudba :)

    DOCKINEZ:
    supr, hned mě bylo jasný že mám co do činění s marťanem co podporuje babylon :)
    takže aby bylo jasno. já žiju úplně jinak. státu neplatím nic. ale taky od něj nic nechci. zdravko si platím sám, u doktora sem nebyl cca 10 let, systém nezneužívám a balancuji na jeho hraně. o dotace nežádám, nikde prdel nelížu, neuplácím ani se nemusím nikde před někým ponižovat, vést si učetnictví, podporovat byrokracii a podobný sračky. jinak dobrý pokud s tou dohodnutou sumou :D jsi mě málem rozplakal, lol. ale já platím občas i něco navíc hele a stačí mě chlapská ruka a slovo. to ale ty asi neznáš co :D ?

    peace a dobrou noc...

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ASTAR_SERAN: asi spadnul. Vis, u nas na Marsu maji nekteri z nas Martanu na poradani akci martansky IČO, platej martanskymu statu dane a - to bude pro tebe novinka - platej i dohodnutou sumu vystupujicim, zvukarum atd.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    DOKKTOR: oni hlavne dojeli na to svoje spatny podnikani, tak kopou kolem sebe. cela rodina stejna...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam