• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    ASTAR_SERAN: blah blah, propagoval jsi něco jako vegan? viz(HIGHLANDER @ VEGAN ★ OPEN AIR FESTIVAL ★ VYSOČINA - CZECH REPUBLIC). prodávali se tam pak párky?

    odpověď je dvakrát ano. A nikoho žádnej majitel, úvozovky ani jiný vokecávačky nezajímaj. Deal with it!

    s Providentem je to stejná pohádka. prohlašuješ o sobě že s babylonem nemáš nic společnýho? Bereš si prachy od Providentu? odpověď je taky dvakrát ano. S tim jak co máš a kde si přimhouřil oko nebo obě, si můžeš jít stěžovat ke svý holce,mámě, bábě, whatever.

    ale lžu já viď...jj, je to fakt sranda
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    MIHALAKH:
    mě internet živí, respektive si tu dělám PR, promo, grafiku atd. takže si občas sem tam hodím na zeď nějaký shit. ale že bych byl nemocný si nemyslím, naopak, jsem jeden z mála, který využívá jeho dobré možnosti a ty špatné se snaží ignorovat. celý co dělám na PC je prostě PR, né asi :)

    MAESTRO_MLK:
    to veganského v uvozovkách nebylo jen tak. píši to podobným ignorantů tako ty již po xté, ale tak co když si to lidská demence žádá :D
    takže na pozemku, který jsme měli pronajatý, měl hospodu majitel pozemku. a tam si dělal co chtěl. ostatní stánky a vše bylo veganské. stačí, nebo máš ještě nějaký debilní arci stupidní, 100x omletý otázky, příteli z nyxu, hmm ?
    pokrucuješ, vytrháváš z kontextu, slovíčkaříš, prudíš a ještě se snažíš být za správnáka - k popukání hele !! :D

    OMNIHASH:
    jj lidskej mozek je párádní záležitost, souhlasim :)

    SOLDIK:
    a zase smažu až budu mít náladu, ale né kuli tomu co tady píšeš :) dělám to )plně z jiných důvodů, když se zamyslíš docvakne ti to :D

    MAESTRO_MLK:
    jj lžeš a nebo, což je asi horší jsi easy moron, co věří všemu co mu kdo přežvejká. nebo sme se někdy potkali, dělali jsme spolu něco,. byl jsi na Highlanderu aby jsi mě mohl vyvrátit to co říkám ? nebyl :D a tím bych to asi ukončil Jardo :D
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    SOLDIK: však jo, ale lžu já žejo, to je jasný...a eště to mam celý od Blažkový :-)

    vskutečnosti Blažková = Michal Ludvig
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MAESTRO_MLK: Klasika. Nekolikrat jsme ho tady usvedcili ze lzi a on po sobe vsechno smazal aby pak mohl rkat ze to neni pravda :))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Stejně je fascinující, jaký má mozek obranný mechanismy, aby si nemusel připustit, že zmrdi, blázni a letadla nejsou všichni okolo, ale jeho majitel.
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    ASTAR_SERAN: léta páně 22:13:01 26.4.2015, Reggae & Dancehall auditko, ID:ASTAR_SERAN "Je mi ctí tě / Vás pozvat na první ročník ´veganského´ festivalu HIGHLANDER, který se bude konat v malebném prostředí českomoravské vrchoviny, konkrétně u rybníku Hubertka. Termín festivalu je poslední víkend v červnu 25 - 28.06.2015.
    Festival bude mít jednu hlavní stage a cca 5 sound systémových. Na hlavní stage budou kapely, live projekty a performeři ze zahraničí. Ostatní stages budou v režii jednotlivých soundů a crew, jež se postarají o kompletní servis, obsluhu a produkci.
    Další podstatnou součástí festivalu bude jeho veganské a eko friendly zaměření, jakožto i spousta workshopů, přednášek a dalších bohulibých činností.

    HIGHLANDER @ VEGAN ★ OPEN AIR FESTIVAL ★ VYSOČINA - CZECH REPUBLIC

    FB EVENT:
    https://www.facebook.com/events/1569514716630375

    FB SITE:
    https://www.facebook.com/pages/Highlander/415276741987663?sk=timeline

    FB GROUP:
    https://www.facebook.com/groups/364870017053381

    NYX
    [ HIGHLANDER @ VEGAN ★ OPEN AIR FESTIVAL ★ VYSOČINA / festival / 25.6.2015 / CR - Vysocina - Chata Hubertka, Vysočina, Czech Republic ]

    INFO
    https://www.facebook.com/events/1569514716630375/permalink/1583828681865645"


    takže tenhle festival. Tvoje slova o "veganském"...eště zkus říct, že tam žádný maso prodávaný nebylo.
    Čili žádná Blažková, jediným zdrojem informací jsi Ty sám...jak to teda prosimtě pokrucuju?...no nic, jak jsem psal, úplně to stačí...Tu Blažkovou ani nikdo nepotřebuje. Usvědčuješ se sám.
    MIHALAKH
    MIHALAKH --- ---
    ASTAR_SERAN: No jestly jsou to tvoje koule, to nevim, ale ano jsi celkem exhibouš a neesteticky na mě taky působíš a o nemoci z internetu se snad nemusíme ani bavit :D
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    LUBOSSTREJCEK:
    sajtna - stránka - FB. už si rozumíme ?
    jinak ano Chap hraje jazzy a inteligent dnb. jinak agresora bych neřešil, oba víme proč tam není, a už se to tu xkrát omílalo, nebudem si zasírat sobotu, ne ?
    a s tou akcí, jj bylo by to lepší nebo si to nemyslíš? my jsme s naší vylezli o měsíc dříve a v době kdy jsme podepisovali termín,, tam na ten datum kdy máte akci vy nic nebylo. kdyby bylo ani tam naši akci neděláme...
    jinak já nepsal vašim lidem, psal jsme lidem co mám v přátelích. tzn jsem slušně poprosil mé přátelé, kteří se navíc označili, že se akce zůčastní, takže vlastně návštěvníky. tzn to není otravování. ale jako jestli nechtějí abych jim psal, at si mě odeberou, nebo at mě sami napíšou že je to sere. datz easy man :)

    jinak Lubošku přeju kvalitní akci dneska. ať vám vše klape a máte hodně lidí. ric pic..
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    co ze? Jaká sajta? Co to zase meleš za sračky? Na to, jakej seš "král" marketingu, tak tohle spis vypovídá o opaku.. Jeste ty lidi přímo otravuješ, jdi makat do providentu nebo k partners! Magore. Prej inteligentní dnb, na to ze si tam předním měl napsaný Agressor Bunx, si nevidíš ani do huby.. A nakonec dodas, ze by bylo lepsi kdyby byla jenom jedna akce v měsíci. Dovol, abych ti připomněl ze ty ses nasral k nam. Tahle tvoje "akce" je mi u my nevegansky prdele, ale laskavě přestaň psát našim lidem, prosit je o pomoc a pochopit když te pošlou do prdele s takovým srackovym marketingem a hrát si na ublíženého. mit žaludek jako ty, stejně bych blil.

    Ty Míšo, vis jak si psal ze dokážeš oslovit 50 tis lidi na fb? Když o tom tak přemýšlím, psát každému zprávu, to musí byt hrozná fuška.
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    MAESTRO_MLK:
    jaká podpora, bože muj, já ten provident stahuju vole !! a vůbec mel si co chceš, já vím co dělám a sám sem sobě nejlepší soudce a kat...
    jinak jakej cool veganskej festival. co tady lžeš čeče ?! já už se nedivím, že máte pokroucený myšlení když přežvejkáváte, lži. nesmyslí a sci-fi :D mimochodem doraž letos, tentokrát to bude čistě vegan/vegetarian jestli se chceš přesvědčit a konečně mít argument a který jsi pochytil na vlastní oči a ne přežvějkanej od babky Blažkový od konzumu...
    jinak nic nepokucuju, ty pokrucuješ, já jen upravuju pokroucené :D

    OMNIHASH:
    konečně osvícená hlava, lol :D

    MIHALAKH:
    hmm a jak víš že to jsou moje koule, hmm :D bože vy mě fat bavíle lidi, to není možný jak vy jste nemocný a jak ty internety žerete. to si opravdu myslíš že sem takovej debil a exhibouš a neestetický hovado, že si budu fotit nevoholený koule :D ?

    LUBOSSTREJCEK:
    bacha na infarkt Lubošku :D its only facebook, take it easy ... nebo je to snad svoje soukromá sajtna ? pokud ano, omlouvám se, žaluj mě a klidně si na mě vysuď milion :) a ještě se ti omluvím, jako bonus, když vyhraješ...
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    Magor z HB : Co to ma byt? Ty ses fakt magor. :D takhle spamuješ naše fanoušky? Tragéde. A když te pošlou nekam, tak je prudis at to preposlou kamosum na fb.. LoL

    MIHALAKH
    MIHALAKH --- ---
    OMNIHASH: Tim, ze si foti koule pri zapadu slunicka a dava je na FB? :D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Jste to nikdo nepochopil, jahrider bojuje partyzánsky za nepřátelskejma liniema a rozkládá babylón zevnitř!
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    ASTAR_SERAN: Ne. Zase jen okecáváš. Vůbec nejde o to, jestli to máš takhle nebo jinak a pomohls jim kapku, anebo víc. Seš prostě úlisnej, nevidíš si do vlastní huby a vykrucuješ se jak had. Velkohubě tvrdíš že s babylonem nemáš nic společnýho, ale jenom pokud jde o placení daní žejo...ale podpora od babylonu/providentu je Ti dobrá viď? To je totiž úplně stejný jako všude propagovat skvělej free a cool veganskej festival a prodávat na něm pak párky, nebo cos to tam měl za masíčko...Prostě řikáš to, co se Ti zrovna hodí, seš naprosto nekonzistentní a to pochopí kdokoliv kdo si jen čte co tady a jinde na nyxu píšeš...Ani nemusí znát žádný reálie a zjišťovat si informace, zvládáš se krásně usvědčovat sám.

    Jsem zvědav jak tohle zase otočíš, překroutíš a neuznáš :-) fakt sranda s Tebou
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    hlavne se zase nezapomen komplet smazat, ty ferovko :)
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    MAESTRO_MLK:
    jj kapku sem jim pomohl. jak jsem napsal nepředpokládám, že když poprosim svýho kámoše, aby mě dal hlas, že si na zaklade toho pujde pujcit. kor kdyz ho zadam s vetou, ze vim o co jde a co je provident zac, ale ze tohle je zpusob, jak ho kapku podojit a vzit si neco zpet. mozna se ti to zda pokrouceny, nazor ti neberu, ale ja to proste takhle mam. dost mych pratel melo podobny nazor jako ty, respektive me rekli ze by na to nemeli zaludek, ale kdyz jsem jim to vysvetlil cele objasnil jim ze zadam jen pratele a rekl jim, ze nejaky ty akce opravdu delame a ze sme neco z tech penez vrazili do deti, cisteni prirody, atd. tak uznali, ze na tom neco bude. takze i pres ten minus co popisujes a ktereho jsem si samoska vedom to ma i plusy a ty u me prevazili...

    jinak hosi ja bych se tu s vama kolikrat rad bavil na rovinu a kolikrat jsem to i zkusil, ale vy jste to bud brali jako moji slabost nebo demenci, ci ja nevim co. takze proste neni jine cesty nez se chovat tak jak se ted chovam. kazdopadne kdyby chtel nekdo pokecat, muze me napsat osobni zpravu a muzem se pobavit kapku na urovni...
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    L4MA: tak to prrr. To že někdo, ze zoufalství skočí na vějičku providentu i když na to nemá (a nikdo kdo neni v nouzi to neudělá), neznamená že je na nižším levlu než kdokoliv jinej, třeba i Ty. ale to už je u OT
    ASTAR_SERAN: No ne, ty pomáháš tý firmě ještě se legitimizovat, jakože jejich bizz rozhodně neni milosrdnej, ale tak přispívaj na projektz, čímž se snažej nějak si vylepšit brand imidž, a to žes to od nich vzal je prostě podpora ať už to budeš vokecávat jakkoliv. End of story. Ale zas karma asi funguje, páč vylepšovat si imidž Tvojí akcí, to musel bet trest sám o sobě a přeju jim to! :-) P's a Love.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: tak znovu. hater muze byt clovek, ktery bezduvodne nenavidi.... takze uplne mimo. stejne jako umis napsat stlaker... zkus se nad tema slovama aspon zamyslet, nez je napises.
    L4MA
    L4MA --- ---
    MAESTRO_MLK: lol, "chudaky co je ozebracuje zlej Provident" bych teda moc jako argument nepouzival. ty sou na jeste nizsim levlu nez Jah. :)

    SOLDIK: no IRL iniciativa je urcite zasluzna, ale co sem pochopil, tak ani ta nema zadnej realnej dopad, viz ASTAR_SERAN: . mam pocit, ze mu z ty virtualni pozornosti fakt huci v klade a jeste se smeje tomu, jak se ho marne snazite ocernit a setrit konstruktivnima argumentama. :) mam rad successful troly a chte nechte musim uznat, ze se mu v tomhle ohledu fakt dari.
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    ASTAR_SERAN: to bys mi musel zapalatit cestak predem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam