• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      MAESTRO_MLK:
      jaká podpora, bože muj, já ten provident stahuju vole !! a vůbec mel si co chceš, já vím co dělám a sám sem sobě nejlepší soudce a kat...
      jinak jakej cool veganskej festival. co tady lžeš čeče ?! já už se nedivím, že máte pokroucený myšlení když přežvejkáváte, lži. nesmyslí a sci-fi :D mimochodem doraž letos, tentokrát to bude čistě vegan/vegetarian jestli se chceš přesvědčit a konečně mít argument a který jsi pochytil na vlastní oči a ne přežvějkanej od babky Blažkový od konzumu...
      jinak nic nepokucuju, ty pokrucuješ, já jen upravuju pokroucené :D

      OMNIHASH:
      konečně osvícená hlava, lol :D

      MIHALAKH:
      hmm a jak víš že to jsou moje koule, hmm :D bože vy mě fat bavíle lidi, to není možný jak vy jste nemocný a jak ty internety žerete. to si opravdu myslíš že sem takovej debil a exhibouš a neestetický hovado, že si budu fotit nevoholený koule :D ?

      LUBOSSTREJCEK:
      bacha na infarkt Lubošku :D its only facebook, take it easy ... nebo je to snad svoje soukromá sajtna ? pokud ano, omlouvám se, žaluj mě a klidně si na mě vysuď milion :) a ještě se ti omluvím, jako bonus, když vyhraješ...
      MAESTRO_MLK
      MAESTRO_MLK --- ---
      ASTAR_SERAN: Ne. Zase jen okecáváš. Vůbec nejde o to, jestli to máš takhle nebo jinak a pomohls jim kapku, anebo víc. Seš prostě úlisnej, nevidíš si do vlastní huby a vykrucuješ se jak had. Velkohubě tvrdíš že s babylonem nemáš nic společnýho, ale jenom pokud jde o placení daní žejo...ale podpora od babylonu/providentu je Ti dobrá viď? To je totiž úplně stejný jako všude propagovat skvělej free a cool veganskej festival a prodávat na něm pak párky, nebo cos to tam měl za masíčko...Prostě řikáš to, co se Ti zrovna hodí, seš naprosto nekonzistentní a to pochopí kdokoliv kdo si jen čte co tady a jinde na nyxu píšeš...Ani nemusí znát žádný reálie a zjišťovat si informace, zvládáš se krásně usvědčovat sám.

      Jsem zvědav jak tohle zase otočíš, překroutíš a neuznáš :-) fakt sranda s Tebou
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      hlavne se zase nezapomen komplet smazat, ty ferovko :)
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      MAESTRO_MLK:
      jj kapku sem jim pomohl. jak jsem napsal nepředpokládám, že když poprosim svýho kámoše, aby mě dal hlas, že si na zaklade toho pujde pujcit. kor kdyz ho zadam s vetou, ze vim o co jde a co je provident zac, ale ze tohle je zpusob, jak ho kapku podojit a vzit si neco zpet. mozna se ti to zda pokrouceny, nazor ti neberu, ale ja to proste takhle mam. dost mych pratel melo podobny nazor jako ty, respektive me rekli ze by na to nemeli zaludek, ale kdyz jsem jim to vysvetlil cele objasnil jim ze zadam jen pratele a rekl jim, ze nejaky ty akce opravdu delame a ze sme neco z tech penez vrazili do deti, cisteni prirody, atd. tak uznali, ze na tom neco bude. takze i pres ten minus co popisujes a ktereho jsem si samoska vedom to ma i plusy a ty u me prevazili...

      jinak hosi ja bych se tu s vama kolikrat rad bavil na rovinu a kolikrat jsem to i zkusil, ale vy jste to bud brali jako moji slabost nebo demenci, ci ja nevim co. takze proste neni jine cesty nez se chovat tak jak se ted chovam. kazdopadne kdyby chtel nekdo pokecat, muze me napsat osobni zpravu a muzem se pobavit kapku na urovni...
      MAESTRO_MLK
      MAESTRO_MLK --- ---
      L4MA: tak to prrr. To že někdo, ze zoufalství skočí na vějičku providentu i když na to nemá (a nikdo kdo neni v nouzi to neudělá), neznamená že je na nižším levlu než kdokoliv jinej, třeba i Ty. ale to už je u OT
      ASTAR_SERAN: No ne, ty pomáháš tý firmě ještě se legitimizovat, jakože jejich bizz rozhodně neni milosrdnej, ale tak přispívaj na projektz, čímž se snažej nějak si vylepšit brand imidž, a to žes to od nich vzal je prostě podpora ať už to budeš vokecávat jakkoliv. End of story. Ale zas karma asi funguje, páč vylepšovat si imidž Tvojí akcí, to musel bet trest sám o sobě a přeju jim to! :-) P's a Love.
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: tak znovu. hater muze byt clovek, ktery bezduvodne nenavidi.... takze uplne mimo. stejne jako umis napsat stlaker... zkus se nad tema slovama aspon zamyslet, nez je napises.
      L4MA
      L4MA --- ---
      MAESTRO_MLK: lol, "chudaky co je ozebracuje zlej Provident" bych teda moc jako argument nepouzival. ty sou na jeste nizsim levlu nez Jah. :)

      SOLDIK: no IRL iniciativa je urcite zasluzna, ale co sem pochopil, tak ani ta nema zadnej realnej dopad, viz ASTAR_SERAN: . mam pocit, ze mu z ty virtualni pozornosti fakt huci v klade a jeste se smeje tomu, jak se ho marne snazite ocernit a setrit konstruktivnima argumentama. :) mam rad successful troly a chte nechte musim uznat, ze se mu v tomhle ohledu fakt dari.
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      ASTAR_SERAN: to bys mi musel zapalatit cestak predem :)
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      SOLDIK:
      systemy me celkem poslouchaly ale tak znas to jak to chodi na tehle akcich. jina ja se ze zodpovednosti nevyvlikam, mame na tom svuj podil ze je ta vyhlaska. ale znovu opakuji, ze sem akci neporadal ja, byla to kooperace.
      s tim FB, kdyz me das blok, tak to asi nezjistim zejo..

      IZSTVOCH:
      se někdy zastav na mejdle hele a můžeš to zkusit :D

      L4MA:
      no dříve jste mě kapku ohrožovali, bo jste to měli celkem propracované a prdelolízačové ještě nevěděli jak to chodí, tak vám to žrali aby si mohli zahrát a dostat se in. teď už mám svou pozici zpět a jsem mnohem silnější jak dříve. takža ano kápl jsi na to a děkuji vám převelice za to nakopnutí a restart. a to není ironie...

      MAESTRO_MLK:
      mě je jedno koho jsem zkásnul. ty mrdky ty love stejně už od tupců měly. díky mě jim nikdo navíc nic nedal. to vim jiste a pokud ano, jeho debilita, alepnon se pouci a příště už kokotinu neuděá. takže ano morálně jsem v poho. dlouho jsem to analyzoval, než jsem do toho šel a i tak jsem měl stále kapku pochybnosti, ale tak kde najdeš se válet 15tku za nic, žejo :D a jak řikám tu firmu sem ojebal, šla po mě a nelíbilo se jí jak to dělám. jen si nemysli, že jsou za mě rádi...
      jinak jsi celkem chytrý kluk jak tak koukám, tak na to zkus kouknout kapku z jinýho úhlu a zapomeň že jsme Jahrider, třeba se ti něco ukáže co ti zůstalo skryté...
      napovím, že se nerad chlubím dobrými skutky...

      SOLDIK:
      nechat mě a jet si svoje. budeš mít lepší život, nebudeš se nervovat, atd. pomůže ti to. jinak co se týče mě, já tě žeru a miluji tě a jsi můj nejmilejší hater :) takže jako budu nasraný, ale jelikož mě na tobě záleží přežiji to a slzičku zamáčknu :D
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      SOLDIK: lejno na zaketu se mazne samo ne?
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      L4MA: takze co, nechat ho dal delat bordel?
      MAESTRO_MLK
      MAESTRO_MLK --- ---
      ASTAR_SERAN: :D...tak to je fakt moc. To znamená podělat vlastní karmu a hlavu...

      a prostředictvím Providentu si podle Tebe skásnul koho? ...že ty chudáky, který lichva jménem Provident ožebračuje Ti asi nedochází...jj, vyprávěj tady o nepaktování se s Babylonem...ale že návštěvníka nic neotravovalo je to hlavní žejo :-) gosh...i skrytej babylon, je furt babylon...a mě nutně vždycky nevadí, ale ohánět se tim že s tim nemáš nic společnýho a nechat si vyplatit 15k od nejvíc babylon company (btw: kolik měsíců Ti to dávali každej měsíc?). Well done, good job. Můžeš bejt na sebe patříčně hrdej...LOL!
      L4MA
      L4MA --- ---
      hlavne fskutecnosti successful troll is successful. driv se Mistr obhajoval, vyhrozoval, nadaval, vymlouval, pomlouval, daval linky ktery meli podporovat jeho blouzneni... ted to ma fakt v pici a jen se vam smeje, pac ma ocividne k dispozici porad dost jemu rovnejch dementu, ktery s nim jdrzej basu, a vase vazne mineny vysvetlovani, jakej je krypl, ho cim dal tim vic rozjaruje. :)
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      CROME: ja uz nekolik minut zcela vazne premejslim o tom ze tak nutkavej pocit nekomu natahnout uz sem dlouho nemel...
      CROME
      CROME --- ---
      IZSTVOCH: je pravda, ze kdyz se naucis neco dlouho a usilovne ignorovat, tak to prestane existovat :)
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      CROME: babylonsky pravo do toho netahej :))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: nic jsem nemazal :) z verjneho sdileni jsem to dal jen pro pratele. na to jakysi odbnornik na FB ti to ted moc nepali! :) kraken stejne jako ty nechapete, ze ty svou odpovednost nechces nest za dubnanskou akci a vymlouvas se na systemy ktery te pry neposlechly. tak ja nevim, ani ty ani jankovic za nic nemuzete. jinak jsem s krakenem za jedno, ale bohuzel uz na to nemam cas ani naladu vysvetlovat mimonovi tak jasnou vec, kteou nechce logicky priznat.
      CROME
      CROME --- ---
      ASTAR_SERAN: videl bych to na § 240 trestniho zakoniku,
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      CROME:
      jaký majetkový trestný čin ty trumbero :D přečti si pravidla soutěže atd. vše je legal, doložené a podložené :)

      PETGRIDUS:
      dobrá tedy, připouštím. prostě hlavně ať jsi dobrý a ať se ti uleví :D né asi


      ty jo, to jse to tu samý retard a tupec, nebo ignorant, co si ani neumí zjistit základní info a reálný informace?
      nebo jako to mám vnímat tohle vše. mě přijde jako kdybych si psal s někým ze základní školky normálně
      Soldík, včera na FB hatuje a když mu tam napíšu tak mě maže, následně blokuje a jako bonus následně maže příspěvky dalších lidí, kteří mají jiný názor, aby je pak blokoval. třeba jako Crackenna, o kterym mě u včera něco pal a předhazoval svoje sci-fi :D
      kluci jako mám vás rád a miluji svoje haters, ale proboha udržte si uroveň, v poslední době jste spíš k smíchu a chtělo by to kapku natunit...
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      tak to je rychta :)))
      CROME
      CROME --- ---
      Clovek, recidivista, kterej pise na verejny forum, ze se dopusti majetkovych trestnych cinu, si asi svoji budoucnost vybral sam :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam