• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    ILAB
    ILAB --- ---
    babylon smrdi ale babylonske prachy jsou v pohode, tj. nejvic :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DOGGY: chudák smack
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    L4MA: imho Smack. Vubec vetsina tech textu z Highlander promo prispevku na FB sou docela perly. Strictly underground copywriting at its best..
    L4MA
    L4MA --- ---
    DOGGY: :DDD
    kerej interpret to takle bombi?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOGGY: a kurva, to bude kvalitka....
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    mistr PR :D

    "Na zelený čtvrtek pojedem bomby. Bomby které jsou mohutnější a silnější než výbuchy v Bruselu, ale které nezabíjí ! Které naopak v lidech probouzí emoce a touhy. První z mnoha, které dnes představíme, je velmi těkavá a výbušná směs grimu, rapu a českého textu, která se nejčastěji odpaluje na velkých festivalech přímo pod stage "
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    A-Cray na highlanderu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MAESTRO_MLK: spis kundst :)
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    ASTAR_SERAN: Život na hraně undroše? robin hood? :DD tsss...

    ty vole to je jízda...

    ano většinu lidí nebaví bejt šmejd :-) ale to asi nepochopíš, ve svý surreálný konstrukci světa už si asi chycenej...

    btw: je fajn že ty hovna co píšeš jsou konzistentní (i když i o tom pochybuju)...ale opakovat je i potom, co je tvoje vlastní slova vyvracej, to je kumšt...
    LINROOT
    LINROOT --- ---
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Jedinej androš na tom jsou tyhle kydy, cwe kdybych měl na jahridera pifku, tak to tu poctivě sbírám a přeposílám PR providentu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CHONGX: kor s tema 50 nickama na FB to musi bejt kurva andros..

    ASTAR_SERAN: me tohle prijde jako neskutecny srani si do huby. V jedny vete nadavas na korporace a ve druhy se cejtis jako frajer, ze si od nich beres penize? Nezlob se na me, ale kdyby ti tak smrdeli, tak si penize nevezmes a vubec se s nima nespinis. Muzu se zeptat, co je spatnyho na tom, kdyz je clovek pod nekym zamestnanej? Proc by musel bejt podnikatel hned mamrd? Je plno lidi, kteri podnikaji poctive a zamestnavaji lidi, kterych si vazi. Na to jak ses starej mi prijde, ze se chovas jak maly dite a vubec nechapu, kde si nabral takovy sebevedomi, ze se takhle vubec nekde verejne vyjadrujes..
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    ASTAR_SERAN: Zit na hrane babylonu a undrose? Je to neco hmatatelneho? Povidej vic.
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    ATOMSK:
    to by šlo velmi těžko. to co dělám já, většinu lidí nebaví. ono žít na hraně babylonu a undroše není žádná sranda. nemáš žádný jistoty, vyhlídky na důchod, rodinu si taky založit nemůžeš, atd. ale má to zas jiné výhody. ale to nepochopíš, evidentně jsi už chycenej...

    SOLDIK:
    tak hlavně si to nezapomeň zkopírovat a uložit hele :D
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    ASTAR_SERAN: Nezlob se, ale debilita největšího kalibru je to, co jsi vypustil z klávesnice. Ani nechci domýšlet, jak by to tady vypadalo, kdyby všichni makali jako ty...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Robin ud leda
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    VON_GILOTINE:
    přesně tak, vojebat provident a dát část z těch peněz na dobrou věc, je podle mě frajeřina. rozhodně to v mém žebříčku je vejš než chodit do debilní práce a vydělávat nějakýmu mamrdovi nebo korporaci a a votročit jim tam za almužnu. to je podle mě debilita největšího kalibru. hele ber to že sem takovej českej robin hood či vilém tell :D lol

    MAESTRO_MLK:
    tak co čekáš že můžu na hovno odepsat, hmm? to jak píšeš ty, píše x šmudlů z tohodle auditka, kdybych odpovídal pokaždé něco jiného, tak bys mě zas hrotil kuli tomu, né asi :D
    jinak jj sranda tu byla vždy, to je ejdna z mála věci na které se shodneme :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ASTAR_SERAN: slusny. ahoj ja kradu,to jsem frajer co
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    vážně si napsal znova to samý hovno, a přidal k tomu pár dalších prdů, abys to jako jinak zabalil?

    Je uplně jedno co napíšeš k tomu providentu. Seš Babyloňan.

    Nemusíš znovu opakovat že v události to bylo: ta zpráva v místních auditcích byla klamavá

    end of story

    :-) fakt sranda.

    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    MAESTRO_MLK:
    opakuji - jen tvůj názor. ale abych tebe a tvoje ego trochu ukojit, tak ano řešil sem morální dilema a ano není to úplně košer. ale rozhodně to není na to, aby se za to styděl a k zblití a už vůbec ne. prostě je to easy cajk na peníze a jak sám dobře víš, peníze sou špinavé všechny, je jedno odkud pocházejí. jinak já ten Provident opravdu pucuju, jdou po mě jak slepice po flusu, musím ty soutěže dávat pod jinýma totožnostma, jelikož vědí, že sem v nich odhalil snadný zdroj příjmu a udělal jsme si z toho supr kšeft. a to se jim nelíbí, nelíbí se to asi ani českému státu, jelikož to nedaním, ale naštěstí mě na to nemůže dostat.

    šlo hele. dokud jsme to nenahodil na NYX tu událost, tak to bylo v pohodě :D a to sem to sdílel v x veganskejch skupinách a stránkách na FB. ano vegan v uvozovkách a na samotné události byl komplet popis skutečnosti - tzn že tam bude mít majitel svou hospodu a že s tím bohužel nic nenaděláme. nikomu jsme nelhali a ani nikoho neklamali.

    dík za péči, myslím že se rozhodně nepobliju, naopak, zatím jsem docela hrdý na to jak to tady dávám na tom světě.

    tak vidíš, že sem prospěšný :) supr, že ti dělám radost a působím na tvé emoce. jsem ani nedoufal, že toho budu moci vůbec kdy dosáhnout :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam