• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    ASTAR_SERAN: ja vim ze detsky kopani okolo se nabizi jako prvni reakce, ale tohle bylo docela mimo..jen pro zajimavost, cim ze jsou buransky? :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    okradat lidi a rikat, ze penize pro tebe nemaj hodnotu :) dobrej zmrd
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    CHONGX: ¨
    povídej ty šmudlo hele, jsi moc stručnej, musíš víc konkrétně :)


    POHODAVOLE:
    50 máš možná tak IQ čeče, lol :D
    jinak hele nevíš nic právě. já si je od nich neberu, já jim je kradu. jinak pro mě peníze nemají hodnotu a nikdy mít nebudou. tzn peníze si vezmu od kohokoli když se nebudu muset upsat, makat pro něj nebo ho nějak podporovat.
    a co je špatného když je pod někým zaměstnaný. no pokud to není férová firma nebo rodinný podnik, tak prostě jen otročíš pro system a to mě nebere. jinak jasný občas se najde férovej job, to nepopírám. myslel jsme to tak nějak obecně a myslím že ten kdo chtěl to pochopil.
    jinak sebevědomí sem nabral tady mezi váma když sem nějaký z vás pak potkal osobně. super hgalerka mno :D internetoví bojovníci né asi :D

    OMNIHASH:
    udělej to hele :D alespoň si dáme test mého štítu ...

    OGLOKOOG:
    jenom jo? jsi nějak přehlédl ty ostatní :)

    DOGGY:
    podle mě lepšín PR než lákat lidi na buranský dubový mejdany v Brně hele :D lol

    ILAB:
    ano přesně tak. ber to tak že jim beru jejich zbraň a otáčim ji proti nim. ty love co z babylonu vytáhnu jdou na jeho rozvracení :D


    ILAB
    ILAB --- ---
    babylon smrdi ale babylonske prachy jsou v pohode, tj. nejvic :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DOGGY: chudák smack
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    L4MA: imho Smack. Vubec vetsina tech textu z Highlander promo prispevku na FB sou docela perly. Strictly underground copywriting at its best..
    L4MA
    L4MA --- ---
    DOGGY: :DDD
    kerej interpret to takle bombi?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOGGY: a kurva, to bude kvalitka....
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    mistr PR :D

    "Na zelený čtvrtek pojedem bomby. Bomby které jsou mohutnější a silnější než výbuchy v Bruselu, ale které nezabíjí ! Které naopak v lidech probouzí emoce a touhy. První z mnoha, které dnes představíme, je velmi těkavá a výbušná směs grimu, rapu a českého textu, která se nejčastěji odpaluje na velkých festivalech přímo pod stage "
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    A-Cray na highlanderu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MAESTRO_MLK: spis kundst :)
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    ASTAR_SERAN: Život na hraně undroše? robin hood? :DD tsss...

    ty vole to je jízda...

    ano většinu lidí nebaví bejt šmejd :-) ale to asi nepochopíš, ve svý surreálný konstrukci světa už si asi chycenej...

    btw: je fajn že ty hovna co píšeš jsou konzistentní (i když i o tom pochybuju)...ale opakovat je i potom, co je tvoje vlastní slova vyvracej, to je kumšt...
    LINROOT
    LINROOT --- ---
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Jedinej androš na tom jsou tyhle kydy, cwe kdybych měl na jahridera pifku, tak to tu poctivě sbírám a přeposílám PR providentu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CHONGX: kor s tema 50 nickama na FB to musi bejt kurva andros..

    ASTAR_SERAN: me tohle prijde jako neskutecny srani si do huby. V jedny vete nadavas na korporace a ve druhy se cejtis jako frajer, ze si od nich beres penize? Nezlob se na me, ale kdyby ti tak smrdeli, tak si penize nevezmes a vubec se s nima nespinis. Muzu se zeptat, co je spatnyho na tom, kdyz je clovek pod nekym zamestnanej? Proc by musel bejt podnikatel hned mamrd? Je plno lidi, kteri podnikaji poctive a zamestnavaji lidi, kterych si vazi. Na to jak ses starej mi prijde, ze se chovas jak maly dite a vubec nechapu, kde si nabral takovy sebevedomi, ze se takhle vubec nekde verejne vyjadrujes..
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    ASTAR_SERAN: Zit na hrane babylonu a undrose? Je to neco hmatatelneho? Povidej vic.
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    ATOMSK:
    to by šlo velmi těžko. to co dělám já, většinu lidí nebaví. ono žít na hraně babylonu a undroše není žádná sranda. nemáš žádný jistoty, vyhlídky na důchod, rodinu si taky založit nemůžeš, atd. ale má to zas jiné výhody. ale to nepochopíš, evidentně jsi už chycenej...

    SOLDIK:
    tak hlavně si to nezapomeň zkopírovat a uložit hele :D
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    ASTAR_SERAN: Nezlob se, ale debilita největšího kalibru je to, co jsi vypustil z klávesnice. Ani nechci domýšlet, jak by to tady vypadalo, kdyby všichni makali jako ty...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Robin ud leda
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    VON_GILOTINE:
    přesně tak, vojebat provident a dát část z těch peněz na dobrou věc, je podle mě frajeřina. rozhodně to v mém žebříčku je vejš než chodit do debilní práce a vydělávat nějakýmu mamrdovi nebo korporaci a a votročit jim tam za almužnu. to je podle mě debilita největšího kalibru. hele ber to že sem takovej českej robin hood či vilém tell :D lol

    MAESTRO_MLK:
    tak co čekáš že můžu na hovno odepsat, hmm? to jak píšeš ty, píše x šmudlů z tohodle auditka, kdybych odpovídal pokaždé něco jiného, tak bys mě zas hrotil kuli tomu, né asi :D
    jinak jj sranda tu byla vždy, to je ejdna z mála věci na které se shodneme :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam