• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    DASHA: No tak tohle už mi zní jako informace k uvážení.
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    SOLDIK: Protože se jeví že se ho tu snažim bránit. Ale nejde mi tak o něj jako o ty pokrytce :D
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    MASSWAVE23FM: bože ty si buďto jah a nebo totálně mimo.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PROTEKTIK: stačil by jeden, masswave23fm. Sice to bude trochu problém, podělat svoje vlastní alterego, ale podle referencí už zvládnul mistr větší kouzla.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MASSWAVE23FM: nemuzu se ubranit dojmu, ze jsi jah udelal novy ID.
    DASHA
    DASHA --- ---
    ASTAR_SERAN: ZLODEJI Z RAKOUSKA??
    Tak tohle uz je moc i na me.. Shalamandaci jsou moji kamaradi a nesmirne ferovy lidi..

    preposilam tedy od nich:
    We had 3 appointments since Oktober
    Always HE Wrote he is sick
    And he cant come
    3 Times
    After all that i am Tired of this guy

    to k tvymu "neodpovidani" na mail, o kterym jsi se mi rozepisoval na FB..

    ses fakt nemocnej, v tom jsi jim rozhodne rikal pravdu...
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    Už 5 let jo? :D Tak to se fakt nudíte :D Víš tady ani nejde o to jakej je to zmrd, nikdo vás nenutí s nim spolupracovat, ale spíš toho intenzivní hejtu. Všechno se dá vyřešit. ALe jestli tu 5 let řešíte jeho tak to teda fakt gratulace :D :D :D Too mi ještě víc utvrzuje moje doměnky.
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    MASSWAVE23FM:
    50 lidí se špatnou zkušeností.. pokrytectví? sotva
    90 lidí poučenejch ze zkušeností prvních 50ti.. pokrytectví? spíš zdravej rozum

    Kolik lidí by Jah musel obložit, kolika lhát ap. aby tu lidi nebyli pokrytci prosim tě?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MASSWAVE23FM: to je jasný, prostě se tu sešla banda zmrdů z celý republiky, vybrali náhodnou oběť a tu už pět+ let šikanujou na internetech!
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    PROTEKTIK: Mám chuť říct, jo, je jich fakt hodně :D Ale to bych byl sám pokrytec, žádnýho z těch lidí neznám ani jejich zkušenosti a vzhledem k tomu že je tu tolik hejtrů tak je pro mě ta anketa dost pochybná :D
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    MASSWAVE23FM: podívej se do záhlaví na anketu, abys viděl, jak je to s těma závistivejma pokrytcema ty hlavo:D
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    SCARF_23: Tady si trochu protiřečim to je pravda. Abych to uvedl na správnou míru. No jednou nebo dvakrát jsem se s nim bavil a občas mu něco okomentuju na facebooku. Takže by se dalo říct že ho vůbec neznám. A kde jinde bych to mohl ventilovat? :D Tady je to nejlepší když se tu vyskytuje tolik závistivejch pokrytců co se asi nuděj :D Ale vždyť na lajky kašlu, ale je to reálná informace o postoji lidí.

    N_I: Jo lidi dokážou bejt závistiví to jsi nevěděl? Nebo sis jen to jen překroutil podle sebe? :D Jestli si ještě neměl tu čest tak to je škoda.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    MASSWAVE23FM: hele - ty teknari - kdyz jsem byl mladsi, tak jsme s klukama delali mejdany a kolikrat i s nejakou partou, co jsme poradne neznali. a muzu te ubezpecit, ze s podobnyma moresama nebo oblozema, by tudle Jah skoncil s vymlacenou drzkou :) znamej - neznamej
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    SCARF_23: náhoda? nemyslím si :D
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    Wut, dira v matrixu?

    MASSWAVE23FM: "Já ho vůbec neznám ani nevim kdo to je ani ho nepotřebuju znát"
    vs
    MASSWAVE23FM: "Párkrát jsem s JAhrem mluvil a nepřijde mi že by to byl nějakej čůrák, přijde mi dost v pohodě"
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    ASTAR_SERAN: Ne, a ani nikdy nebudem...s člověkem co takhle velkohubě mlátí prázdnou slámu, překrucuje, vykecává se a lže, jak jsi fakticky předvedl v posledních několika měsících (to s tim providentem je fakt top a úvozovky u vegan mě taky pořád dostávaj) ani nemám chuť cokoliv zkoušet...věřim, že jseš schopen jednu dvě akce zvládnout plus mínus cajk, ale riskovat, že to zrovna nevyjde a zařadí se to do plejády "povedenejch" štací, který sloužej tak pro pobavení vážně nemam chuť...
    MASSWAVE23FM: na mínuska se vykašli...taky je občas schytávám, whatever, jestli třeba z mý a jahrový komunikace tady posledních dvou měsíců máš dojem, že ten člověk je v pořádku, tak fajn...tvoje věc, ale vlastně moc nechápu proč máš potřebu to tady ventilovat...
    N_I: já taky znám ňáký lidi...
    N_I
    N_I --- ---
    Znám lidi

    :)))
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    PETRGRIDUS Jasně však to je tvoje svobodná volba, nikdo by ti do toho neměl kecat.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    řeknu ti to takhle těm všem lidem věřím stokrát víc než jahovi
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    Vsadim se že z těch 30 lidí co mi dalí mínusko Jahridera zná tak max 5 lidí :D Ono je prostě nejlepší jít s kolektivem, sice vim o tom člověku a o tom co udělal nebo ne hovno, ale tihle se tváří že něco ví tak se jich budu držet :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam