• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MASSWAVE23FM: to je jasný, prostě se tu sešla banda zmrdů z celý republiky, vybrali náhodnou oběť a tu už pět+ let šikanujou na internetech!
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    PROTEKTIK: Mám chuť říct, jo, je jich fakt hodně :D Ale to bych byl sám pokrytec, žádnýho z těch lidí neznám ani jejich zkušenosti a vzhledem k tomu že je tu tolik hejtrů tak je pro mě ta anketa dost pochybná :D
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    MASSWAVE23FM: podívej se do záhlaví na anketu, abys viděl, jak je to s těma závistivejma pokrytcema ty hlavo:D
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    SCARF_23: Tady si trochu protiřečim to je pravda. Abych to uvedl na správnou míru. No jednou nebo dvakrát jsem se s nim bavil a občas mu něco okomentuju na facebooku. Takže by se dalo říct že ho vůbec neznám. A kde jinde bych to mohl ventilovat? :D Tady je to nejlepší když se tu vyskytuje tolik závistivejch pokrytců co se asi nuděj :D Ale vždyť na lajky kašlu, ale je to reálná informace o postoji lidí.

    N_I: Jo lidi dokážou bejt závistiví to jsi nevěděl? Nebo sis jen to jen překroutil podle sebe? :D Jestli si ještě neměl tu čest tak to je škoda.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    MASSWAVE23FM: hele - ty teknari - kdyz jsem byl mladsi, tak jsme s klukama delali mejdany a kolikrat i s nejakou partou, co jsme poradne neznali. a muzu te ubezpecit, ze s podobnyma moresama nebo oblozema, by tudle Jah skoncil s vymlacenou drzkou :) znamej - neznamej
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    SCARF_23: náhoda? nemyslím si :D
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    Wut, dira v matrixu?

    MASSWAVE23FM: "Já ho vůbec neznám ani nevim kdo to je ani ho nepotřebuju znát"
    vs
    MASSWAVE23FM: "Párkrát jsem s JAhrem mluvil a nepřijde mi že by to byl nějakej čůrák, přijde mi dost v pohodě"
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    ASTAR_SERAN: Ne, a ani nikdy nebudem...s člověkem co takhle velkohubě mlátí prázdnou slámu, překrucuje, vykecává se a lže, jak jsi fakticky předvedl v posledních několika měsících (to s tim providentem je fakt top a úvozovky u vegan mě taky pořád dostávaj) ani nemám chuť cokoliv zkoušet...věřim, že jseš schopen jednu dvě akce zvládnout plus mínus cajk, ale riskovat, že to zrovna nevyjde a zařadí se to do plejády "povedenejch" štací, který sloužej tak pro pobavení vážně nemam chuť...
    MASSWAVE23FM: na mínuska se vykašli...taky je občas schytávám, whatever, jestli třeba z mý a jahrový komunikace tady posledních dvou měsíců máš dojem, že ten člověk je v pořádku, tak fajn...tvoje věc, ale vlastně moc nechápu proč máš potřebu to tady ventilovat...
    N_I: já taky znám ňáký lidi...
    N_I
    N_I --- ---
    Znám lidi

    :)))
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    PETRGRIDUS Jasně však to je tvoje svobodná volba, nikdo by ti do toho neměl kecat.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    řeknu ti to takhle těm všem lidem věřím stokrát víc než jahovi
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    Vsadim se že z těch 30 lidí co mi dalí mínusko Jahridera zná tak max 5 lidí :D Ono je prostě nejlepší jít s kolektivem, sice vim o tom člověku a o tom co udělal nebo ne hovno, ale tihle se tváří že něco ví tak se jich budu držet :D
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    Znám lidi a vim jak dokážou bejt závistiví zvlášť kolektivně a jak podle toho pak jednaj a já závist nemám vůbec rád. Na tohle jsem narazil už několikrát, vlastně na to narážim každej den. Proto se domnívám že to jak ho tu všichni haněj jsou z větší části překroucený pravdy, to je dost nebezpečný. Ale neřikám že někdo lže, nemyslim si nic. Jen se k tomu stavim čelem. Třeba neni takový nevinátko, ale to neni nikdo, a jsme přece lidi ne? Párkrát jsem s JAhrem mluvil a nepřijde mi že by to byl nějakej čůrák, přijde mi dost v pohodě ale budu se opakovat, to je můj dojem neni to fakt. Takže dokud nepřijde informace která by můj názor změnila, tak se budu držet toho co mám k dispozici. místo toho si myslí jakej není showman a přínos pro scénu./// takovej pocit jsem z něho taky zatím neměl takže nevim.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    MASSWAVE23FM: hele na každým šprochu pravdy trochu aneb nepřijde ti nějaké podivný že by se najednou x lidí rozhodlo a začlo si vymýšlet pohádky, že je jah podělal? Ten člověk není soudnej, měl by chodit kanálama a místo toho si myslí jakej není showman a přínos pro scénu.
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    Z toho co tu říkám nemyslím nic osobně, na nikoho, jak bych taky mohl, nikoho z vás neznám, jsou to moje doměnky. Ale to si někteří lidé neuvědomí, a vemou si to osobně, a pak se ozvou, a otevřou se jako kniha :) A taky někteří si myslí že ví víc než ten na druhý straně, ale někdy ví ještě větší hovno, ale tak to může být i naopak. Držet se většiny a doměnek je někdy snažší než si o věcech něco skutečně zjistit. A nebo soudit člověka podle doměnek místo abych ho skutečně poznal, protože ho k tomu bud něco vede, nebo si to třeba domníváme. Teď už někteří o mě určitě usoudily že neberu v ůvahu že ten člověk fakt může být čurák :) Tak a už mě nic nenapadá třeba se ještě rozepíšu.
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    MAESTRO_MLK : Taky, ale snažim se vždicky na všechny spory dívat objektivně a ovšech si pokd možno myslet to nejlepší dokud si to sami neskazí, a z větší části, nikdy ne 100% se mi tohle jeví tak jak jsem řekl, a z toho co mám "po ruce". Ovšem se ale taky domnívám, na domnívání neni nic špatnýho dokud tim člověk nechce ovlivnovat druhého jako to tu dělá většina viz lajky, já je třeba vůbec nepoužívám, nikdy. Je to jen nástroj většinové hypnózy, dráždič ega a nástroj manipulace :D Ale zároveň zkrátka takovej odraz lidí. Když má člověk vlastní hlavu, je mnohem těžší ho odhadnout než většinu. (ale to už je na jiný téma).
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    ASTAR_SERAN Nemám potřebu tě bránit, téměř vůbec tě neznám, jen jsem řekl svůj názor.
    Nojono píchnul jsem asi do správnýho místa :D Pravda někdy bolí. Ty lajky to je krásnej odraz :D JE vidět že je tu hodně lidí zakomplexovanejch, asi proto mě to sem nijak podvědomě netáhlo. Jsem si uplně jistej že většina tu přebírá jen názory druhých kteří o tom vědí ještě větší kulový nebo si z větší části jen něco domnívají. A taky že tu většina myslí hrozně zastarale.

    DARTHFADER Jo jsou k hovnu, ovšem něco jinýho je něco čemu řikám lidství to je o přirozenosti, né o zásadách :)
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    sory děcka že sem vás nechal tak dlouho čekat, já vím sem prostě marnej :D

    DISKOPANKER:
    co to kladeš za otázky polykači, lol :D já myslim, že tahle akce už je dávno vyřešená. zasvěcení ví a jsou na mé straně, burani co plkaj hovna se budou točit na karlovi a ´zlodějích´ z rakouska :D ano doteď mě nevrátili gramce a mix co jsem jim půjčil v dobré víře že je s nimi fér dohoda... !!

    RASTAMIRA:
    a nakonec bylo fajně , ne :) ?

    DOGGY:
    nevítej se hele :D

    N_I:
    bude narváno, víš to dobře jako já. jen to ale nemůžeš překousnout mno :D

    MASSWAVE23FM:
    tyve ta máš víc mínusků než já, žeru tě :) ! jinak hele mě se tu nezastávej, za prvé o to nestojím (ikdyž to cenim) a za druhé to nemá cenu. tohle je čistě můj fight s nyxáckejma kryplama, tak se zbytečně nezasírej od hoven, už jsme jich tu rozmazali fakt hafo :D

    CHONGX:
    PR mě šlo vždy moc dobře, však víš Čonýsku :D jinak doraž někdy, spadnou ti z toho trenky, uvidíš :D lol

    PETGRIDUS:
    lol :D hoší vy mě bavíte. jako byste nevěděli že já se za to co dělám nestydim. chudák kluk, nebo holka, co si ted o vás musí myslet :D hehe

    KEITHHSTER:
    fakt, a jak jsi to poznal :D lol ?

    MAESTRO_MLK:
    jsme spolu někdy něco kutili, že tak zasvěceně a fundovaně píšeš ?

    jinak hoší za poslední 2 měsíce jsem prodělal na dvou akcích. na každé kolem 25k. ted v pátek v Náměšti to byla jedna z těch akcí. koukněte na fotky, zeptejte se interpretů a návštěvníků kdyžtak. třeba se dovíte jak jsem snima vyjebal a jak jsem utekl s penězi :D lol
    jako tahle skupina má čím dál větší grády - respekt ! :)
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    MASSWAVE23FM: fakt si oznacil moralku za spolecenskou rakovinu ?! si podejte ruce...
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    MASSWAVE23FM: systém posírání lidí, protože lidí je dost a vždycky se najdou další naivní oběti, využít umí...kdyby nebyl špatnej, asi by ho nikdo neřešil. Možná by to nikdo neřešil kdyby to bylo jen průměrně špatný, ale to co dělá a jaký projevy je k tomu schopen vyplodit je přece tak moc špatný, až je to zábavný. Tragikomedie se tomu řiká. Ale jako jestli to na Tebe celý působí jako střet typu závistivá smečka plačících vs. nepochopený schopný promotér a selektor michal, tak prosim...problém bude asi na přijímači
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam