• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      DASHA:
      lol, odpovědět na FB neumíš a tady si hazíš polínka do ohně :D vtchol trapnosti a ubohosti Dášenko :D jsi u mě teď hodně klesla, měl jsem o tobě lepší mínění.....
      jinak Shalamanda lže, nekomunikuje a brzy na ni pošlu policajty, respektive to nahlásím jako krádež, klidně jim to přetlumoč a doporuč jim ať mě odpoví a komunikují, když si s nima v kontaktu. já jim píšu tak 3x do měsice a bez odpovědi.,...

      PETGRIDUS:
      čeče ty musíš být upný chudáček hele. radši si tě ani nepředstavuju, bych se z toho normálně rozbrečel :D

      MAESTRO_MLK:
      ale no tak kuku, už to vzdej, na mě prostě nemáš ´t napíšeš cokoli. a víš proč, protože mlátíš prázdnou slámu přežvejkavče :D

      NE7RA:
      že mě ji do těd nikdo nerozbil a ani se o to nesnažil. hmm ? nepřijde ti to při tom počtu haterů a ublíženejch podezřelý ? já bych se bejt tebou kapku zamyslel, bo ty nebudeš uplně blbej si mysllim...

      PROTEKTIK:
      to sou ale počty, já když kouknu na ty lidi tak jich 80 procent ani neznám, natož abych s nimi někdy něco kutil. lol :D

      CHONGX:
      :D tyve hochu ty seš fakt zabiják...

      IZSTVOCH:
      myslim že che důkaz a ne snušku keců od směsice kryplů, závistivců, ztroskotanců a rádoby vtipálků :D

      MEIMEI:
      saakra dsobrý PR že ? když dobře zaplatíš, můžeš si mě najmout :D

      ILAB:
      nenajdeš, musíš živě. doporučuji navštívít BFL nebo HIGHLANDER !! a nebo víš co, počkej si na záznam třeba se někdy na NYXu objeví :D lol

      DISKOPANKER:
      napsal jsme ti včera soukromě na FB, ani odpovědět neumíš a místo toho se jdeš vybjeljt a ponunat prohnilé ego sem :D bravisimo, opět jsi potvrdil své kvality. jinak hele bys mě musel nasrat přímo při osobnim setkaní a zopakovat me to do oci, já jsme horká hlava vsak me znas, ale rychle chladnu. takze ted mas jakoby odpusteno :D ale jako nedoporučoval bych ti do budoucna lhát, přežvejkávat lži atd. už jen kuli sobě samotnýmu...

      MASSWAVE23FM:
      máš výdrž to se musí nechat. ale tady to je jako s větrnými mlýny. bojovat se nedá a je to zbytečné, ale sranda u toho může bejt velká, né asi :D
      MEIMEI
      MEIMEI --- ---
      A mezitím se Jahrider neustále ohlašuje jako headliner vlastního festivalu v mnoha verzích :-D Tak schválně kolikrát se ještě zveřejní..



      BEN_CRISTOVAO
      BEN_CRISTOVAO --- ---
      MASSWAVE23FM: Chong má pravdu. Záleží na tom hodně.
      MASSWAVE23FM: A nech toho už prosím. Nekaž si karmu ostatníma.
      PEACE
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      :))) ty neumis cist?
      MASSWAVE23FM
      MASSWAVE23FM --- ---
      Všude říkáte asi jakej je to čůrák a podvodník. Ale valná většina to neumí nijak podložit. Takže to vnímám z větší části jako šíření hejtu.
      MASSWAVE23FM
      MASSWAVE23FM --- ---
      NE7RA: No bránit ti v tom nechci, je mi to docela jedno.

      MAESTRO_ML: Nečetl, čekal jsem že se k tomu někdo vyjádří přímo mě. Protože mě zajímalo co mi potom všem co jsem tu napsal, kdo a co napíše a jak se ktomu vyjádří případně. Já ho skoro neznám a nic o něm nevim ale jediný co jsem se po těch diskuzích tady dozvěděl je že si někteří o něm myslí že je prostě zmrd nebo to možná i vý... Takže naivní bejt můžu ale myslet si o někom že je pokrytec to ne, tak děkuju :D
      MAESTRO_MLK
      MAESTRO_MLK --- ---
      DASHA:
      MASSWAVE23FM: informace k uvážení? jako fakt? jakože tohle první Ti přijde jako informace k uvážení?...tos to nepročítal moc poctivě.

      Jó, 23, to je krásnej věk, jak by řekl VON_GILOTINE, užij si svou naivitu, ale pokrytce si běž dělat z někoho jinýho. Očividně nevíš nic, a ještě k tomu máš dost slabej pozorovací talent, pokrytectví tu vidim jinde...
      NE7RA
      NE7RA --- ---
      MASSWAVE23FM: nektere veci se daji soudit z veku :)
      MASSWAVE23FM
      MASSWAVE23FM --- ---
      Ale chápu že mě chceš soudit podle věku :D
      MASSWAVE23FM
      MASSWAVE23FM --- ---
      CHONGX: Nevim co na tom záleží ale je mi 23.
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      MASSWAVE23FM: kolik ti je jestli se můžu zeptat?
      MASSWAVE23FM
      MASSWAVE23FM --- ---
      OMNIHASH : A kolik ti dluží jestli se můžu zeptat?
      OMNIHASH
      OMNIHASH --- ---
      MASSWAVE23FM: ...a prachy nikde!

      Řezník - Pořád Jenom Hate 2 OFFICIAL VIDEO
      https://www.youtube.com/watch?v=1j8gkjp-i4o
      MASSWAVE23FM
      MASSWAVE23FM --- ---
      hejt hejt hejt :D pořád jenom hejt, a skutek utek
      SKRU
      SKRU --- ---
      NE7RA: jako ze to pise jen levackou?
      PROTEKTIK
      PROTEKTIK --- ---
      NE7RA: spíš obyčejná attention whore..
      MASSWAVE23FM
      MASSWAVE23FM --- ---
      NE7RA: :D :D :D
      NE7RA
      NE7RA --- ---
      a neni to jeho holka? :)
      MASSWAVE23FM
      MASSWAVE23FM --- ---
      DASHA: No tak tohle už mi zní jako informace k uvážení.
      MASSWAVE23FM
      MASSWAVE23FM --- ---
      SOLDIK: Protože se jeví že se ho tu snažim bránit. Ale nejde mi tak o něj jako o ty pokrytce :D
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      MASSWAVE23FM: bože ty si buďto jah a nebo totálně mimo.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam