• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      MEIMEI:
      děkuji za upozornění, opraveno..

      CICIN:
      ne, tomu říkám čínská polívka :D
      CICIN
      CICIN --- ---
      ASTAR_SERAN: A tomuhle říkáš reakce? Prázdná slova, prádné hlavy:)
      MEIMEI
      MEIMEI --- ---
      ASTAR_SERAN: Mě by zajímalo, proč máš na plakátě 6 stages, na záhlaví události 5 stages a v popisu události dokonce 8x stages.. :D To odhaduješ cca od oka kolika lidem si představuješ zaplatit?
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      ILAB:
      doraž na BFL, budeme se snažit, aby jsi neodcházel zklamaný. sestavu ti tady bohužel ještě neprozradím (nemůžu), ale bude nás plné pódium (mcs, živé hudební nástroje a sámoška i překvapení)
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      CICIN:
      sorry, že se nemáš čím ohánět a že ti ani pinďour pořádně nenarostl, fakt mě to mrzí :) nicméně kuli tomu nemusíš prskat jak nadrženej buzík, co mu někdo zašpuntoval přítelovu prdel. doufám že tě uspokojí alespoň letošní polívkovej line-up na ragga2jungle stage. budou tam samí hezcí kluci včetně mě :D
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      nebojte váš váš oblíbený ´sere si do huby´ :D na vás nezapomněl. jen to tu má asi u prdele a než se na ní podrbe, tak to chvíli trvá.....

      reagovat nemám bohužel na co, tak vám tu nahodím nějaká témata a můžete se do mě pustit. sice to vypadá že vás ignoruji, ale to je jen maska, máte na mě vliv jak hovado :D
      tož, nedávno jste tu řešili nějaké akce které jsem orgoval a těšili se jak to dopadne, tak se do mě opřete, je po nich a určitě sem zas někoho okradl a všechno dojebal...
      SOKOLOVNA NÁMĚŠT
      https://www.facebook.com/events/1291253964225280
      ČARODKY
      https://www.facebook.com/events/1291253964225280

      a ještě bonus, aby jste si mohli i zašpekulovat a zafilozofovat :)
      HIGHLANDER
      https://www.facebook.com/events/1650670045190049


      CICIN
      CICIN --- ---
      ASTAR_SERAN: Ty se tady oháníš BFL a přitom si k tomu přišel jako slepý k houslím a funguješ tam jen díky Kamila, který, nevím proč, ti jako jediný v ČR ještě důvěřuje, pravda je, že máš tu nejméne zajímavou stage v koutě, takže tam takovou ostudu nemůžeš udělat :D a blábolej si tu co chceš, všechno zařizují kluci kolem kamila, ty jen obvoláš svoje kámoše ze zahraničí, co hrajou jako 12ti letý a ještě za polívku, ale na plakátu to vypadá hustě:D
      CHIEF
      CHIEF --- ---
      CHIEF: to je něco pro Jaha ;)
      CHIEF
      CHIEF --- ---
      Schizophrenic DJ Plays Back To Back Set With Himself – Wundergroundmusic.com
      http://wundergroundmusic.com/schizophrenic-dj-plays-back-to-back-set-with-himself/
      JAMALORD
      JAMALORD --- ---
      Tvl tady je to čím dál tím lepší
      FREETEKK
      FREETEKK --- ---
      CROME: .. srat si do huby..
      RAFIGA
      RAFIGA --- ---
      VON_GILOTINE: Jah vlasta hárá
      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      slusnej oddil :D
      CROME
      CROME --- ---
      ASTAR_SERAN: a bonzacek ubozacek si neumi ani posefovat svy andrgraund aktiva a bude se brecet primo u strazcu babylonu...a tomu se rika jak?
      MAESTRO_MLK
      MAESTRO_MLK --- ---
      ASTAR_SERAN: :D jako na to fejkový ID jsem Ti fakt skočil. Seš neuvěřitelnej.
      Mimochodem, kdybys byl tak čistej a bylo Ti to tady u zadku, vůbec by ses nesnažil. Jaký to je mluvit sám se sebou? Že se ptám, asi vlastně normál...seš zvyklej. Ono na to všem něco bude, jinak by ses nevykrucoval furt, jak malej kluk, když ho chytnou, že krade...
      Já už milý rajdo nic psát nemusim. Lež řešíš úvozovkama, babylonský pokrytectví kecama ala robin hood (kdybys ty prachy dal aspoň fakt potřebnejm a neživil z nich svoje marný promotérský snahy, mohlo by to bejt i obhajitelný). Jseš směšnej a tim asi už zůstaneš, tendenci odstoupit sám od svýho ega, uznat chyby a začít dělat věci poctivě očividně nemáš, jen se cyklíš v kruhu. Je mi líto všech lidí, který na to ještě doplatěj a budu-li mít možnost, budu je varovat a očividně nebudu sám. Žádnym dalšim fejkovym ID tohle nezměníš, tak proč se snažit?
      Myslim, že Tvý renomé je tak v hajzlu, že už to nemá cenu...ale možná se pletu a díky týhle lži-kampani, kterou vedeš na mnoha frontách vždycky ulovíš další důvěřivý lidi. Mě sice baví, jak se tu snažíš furt svý chyby rozmlžit, zrelativizovat, nebo obhájit, respektive neuznat. Ale tak se z nich nikdy nepoučíš. A ještě se snažíš tvářit, jak jsi nad věcí :-D, to je vážně top...a to přesto, že všemi reakcemi dokazuješ že nejsi, smajlíci a lolka Tě v tomhle ohledu nezachráněj, je to průhledný a skoro i smutný... Vážně dosahuješ extrémně tragikomickýho rozměru a nad pokračováním příběhů tvé tragikomický postavičky se rád pobavím...ale to je tak všechno. Pro každýho, kdo si pročte tohle auditko už budou Tvá slova jen šelestem a bzučením hmyzu. Význam ztratili už dávno. Já jsem vlastně nejvíc naivní ze všech tady, protože jsem tomu dal ještě pokus, měl jsem představu, že se nějakou interakcí s Tebou k něčemu doberem...ale je to marný. Cpt. Obvious approves. Měj se, těším se na další pokračování...

      sorry všem za trapnou snahu o racionální dialog...už se taky posunu do módu - jen se tím tady bavit, maximálně se občas od srdce zasmát :-)
      MIK23
      MIK23 --- ---
      ASTAR_SERAN: ty woe všude hlasis jak jsi proti systému a bla bla bla a pak napíšeš, že na někoho pošleš policajty. Opravdu vrchol trapnosti, ještě větší než to že sem nabehnes pod jiným id a začneš se tu jakoby obhajovat. :) být tebou smažu všechny účty nebo zapomenu hesla a odjebu se navždy z internetu ty ostudo
      NE7RA
      NE7RA --- ---
      ASTAR_SERAN: zamyslet se nebudu :) nakecat si tu muzem ledascos, ja ti muzu rict, ze kolem sebe mam z tech dob ty lidi, se kteryma jsme si mezi sebe nepustili lidi, kterym se neda verit. myslim tim v rovine orgu mejdanu. ze to byli v realu v nekterych pripadech hardkorovy smazky, socky nebo asocialove - nikdo si nelajsnul udelat ze sebe debila a zahrat nejakou levou obloz. za tebou se jich ale tahne... :)
      DASHA
      DASHA --- ---
      ASTAR_SERAN: vysvetloval jsi mi sam od sebe, co se dle tebe odehralo, ja jsem te nekontaktovala.. po tom, co jsi tady nazval lidi zlodeji, jsem zjistovala, jak to s tvejma tvrzenima je a jestli tomu muzu nejak pomoct...
      the rest is noise..
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      DASHA:
      lol, odpovědět na FB neumíš a tady si hazíš polínka do ohně :D vtchol trapnosti a ubohosti Dášenko :D jsi u mě teď hodně klesla, měl jsem o tobě lepší mínění.....
      jinak Shalamanda lže, nekomunikuje a brzy na ni pošlu policajty, respektive to nahlásím jako krádež, klidně jim to přetlumoč a doporuč jim ať mě odpoví a komunikují, když si s nima v kontaktu. já jim píšu tak 3x do měsice a bez odpovědi.,...

      PETGRIDUS:
      čeče ty musíš být upný chudáček hele. radši si tě ani nepředstavuju, bych se z toho normálně rozbrečel :D

      MAESTRO_MLK:
      ale no tak kuku, už to vzdej, na mě prostě nemáš ´t napíšeš cokoli. a víš proč, protože mlátíš prázdnou slámu přežvejkavče :D

      NE7RA:
      že mě ji do těd nikdo nerozbil a ani se o to nesnažil. hmm ? nepřijde ti to při tom počtu haterů a ublíženejch podezřelý ? já bych se bejt tebou kapku zamyslel, bo ty nebudeš uplně blbej si mysllim...

      PROTEKTIK:
      to sou ale počty, já když kouknu na ty lidi tak jich 80 procent ani neznám, natož abych s nimi někdy něco kutil. lol :D

      CHONGX:
      :D tyve hochu ty seš fakt zabiják...

      IZSTVOCH:
      myslim že che důkaz a ne snušku keců od směsice kryplů, závistivců, ztroskotanců a rádoby vtipálků :D

      MEIMEI:
      saakra dsobrý PR že ? když dobře zaplatíš, můžeš si mě najmout :D

      ILAB:
      nenajdeš, musíš živě. doporučuji navštívít BFL nebo HIGHLANDER !! a nebo víš co, počkej si na záznam třeba se někdy na NYXu objeví :D lol

      DISKOPANKER:
      napsal jsme ti včera soukromě na FB, ani odpovědět neumíš a místo toho se jdeš vybjeljt a ponunat prohnilé ego sem :D bravisimo, opět jsi potvrdil své kvality. jinak hele bys mě musel nasrat přímo při osobnim setkaní a zopakovat me to do oci, já jsme horká hlava vsak me znas, ale rychle chladnu. takze ted mas jakoby odpusteno :D ale jako nedoporučoval bych ti do budoucna lhát, přežvejkávat lži atd. už jen kuli sobě samotnýmu...

      MASSWAVE23FM:
      máš výdrž to se musí nechat. ale tady to je jako s větrnými mlýny. bojovat se nedá a je to zbytečné, ale sranda u toho může bejt velká, né asi :D
      POHODAVOLE
      POHODAVOLE --- ---
      DISKOPANKER: tak a ted je diky tobe pekne pospinenej!
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      tak jiste.
      novacek se prihlasi na nyx a prvni co najde je tohle forum. urcite.

      o pravopisu a dalsich elementech nemluve. trapas.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam