• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      SOLDIK:
      tobě a tvé tragedii borísku :D píšeš lidem subjektům co se mnou spolupracují na HIGHLANDERU dopisy jo? ty jsi fakt největší tragéd za hodně dlouhou dobu. jako zažil jsme hodně, ale takovou ublíženou, ufnukanou a zákeřnou děfku už hodně dlouho ne. každopádně dík za PR, pár lidí se sice vylekalo, ale z 99procent jsi spíše upevnil naši spolupráci, takže díky moc :D shotgunone@email.cz

      KYSOUR:
      neřešil jsem to já. řešil to Crackenn, klidně napis Wojckovi nebo přímo jemu. jinak za chvíli máme podepsanou smlouvu a vše je jak má být. kdyby ste do toho neryli tak se to ani na ten den nemuselo mazat :)
      jinak Smack a Mira jsou v pohodě. dokonce dali slevu docela solidní. a těší se. a ani nechtěj smlouvu. ani Rocky Leon ji nechce. víš všichni kdo mě tam hrajou jsou jakoby kámoši se kterými už nějakou dobu spolupracuji. takže takhle to já mám milej zlatej. a myslím že už se nikdo neozve že by chtěl smlouvu nebo love dopředu. ale třeba jim Soldík napíše něco hezkého a bude vše jinak :D
      víš jak první ročník byl supr, artists a návštěvníci spokojení, reference na mou prdel dobrý, takže lidi nemají důvod pochybovat.
      jinak jestli nejsi ignorat a rozumíš muzice a akcim a pozadí, tak musíš dát tomu lineupu a programu za takový nízký vstupný, big up ! kor když ho srovnáš s těme všema mrdkama co opakujou pořád dokola jedno a to samé...

      PETGRIDUS:
      ostatní umělci jsou domluveni, můžeš si každému z nich napsat. dokonce čeká dalších x na to, jestli někdo neonemocní nebo tak. já vím, že je to těžké si to přiznat, ale tenhle festival láká a to dost a nejen lidi ale hlavně umělce. a víš proč, protože je jinej, úplně jinej. tak si tu dál prď svoje smradlavý hovna, a špekuluj co by kdyby, jsi v tom fakt dobrej :D
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      KYSOUR: proda sve know-howno, nejspis :D
      KYSOUR
      KYSOUR --- ---
      ASTAR_SERAN: Ne, já tu konverzaci viděl, řešil jsi to s ním přímo ty tak nevymejšlej nesmysly :)) Tady přece nejde o to jestli je jeden z mnoha, princip je ten, že děláš z lidí idioty. Co Smack? Ten tě taky mrdá dokavaď nepošleš prachy předem, Mejra taky ne? Jak to zvládneš? :D
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: cemu presne se smejes? :)
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      no tak pokud jsou ostatní umelci "domluvení" podobně tak to bude dobrá show
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      TRUPEEK:
      no tak honem honem sypej to sem kluku ušatej. nebo máš ještě něco na té svojí mysli :D lol

      MUDFUK:
      slyšet byla jenom chvála hele :) lol

      KYSOUR:
      hele netuším to řeší můj stage manager na dnb stage, napište jemu. je do dj Crackenn, myslím že ho všichni znáte... jinak Ondra je jen jeden z mnoha, na něm festák nestojí ani nepadá, žejo....

      SOLDIK:
      :D
      L4MA
      L4MA --- ---
      KYSOUR: skoda, "čeče, kluku, sámoška" bych si stran takovyhle konfrontace rad pocet. :)
      KYSOUR
      KYSOUR --- ---
      L4MA: Heled Cray to nechce rozmazávat :'(
      L4MA
      L4MA --- ---
      KYSOUR: neslo by to sem nejak nahodit? :)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      furt mu nekdo zavidi a haze klacky pod nohy, to je hrozny. chudak vyhulrajdr.
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      preposilam

      WTG
      WTG --- ---
      KYSOUR: nahod sem neasi ;)
      FREEDA
      FREEDA --- ---
      KYSOUR: To fakt řekl? :))
      _PLWI_
      _PLWI_ --- ---
      SOLDIK: Pcha cOLOMBO, k-pLAN...DO SOME MORE, DO SOME MORE...
      TRUPEEK
      TRUPEEK --- ---
      MUDFUK: Mel jsem na mysli, s jakymi investicemi a vysledkem zainteresovane soundz odjeli.
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      PIZZICKATRAMVAJ
      PIZZICKATRAMVAJ --- ---
      VON_GILOTINE: to je fakt...
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      KYSOUR: Lol
      KYSOUR
      KYSOUR --- ---
      FREEDA: Docela jo, už ho smazal, chudák Jahy se stal obětí podvodu a napálil ho falešnej Ondrův Agent, kterej mu podsouval nepravdivý informace!!!....ty seš fakt lolek.
      FREEDA
      FREEDA --- ---
      KYSOUR: hmmm...dobrá práce!
      CICIN
      CICIN --- ---
      KYSOUR: To bude klasika "moc se omlouvám ale dneska v den párty mi volal A-Cray že má střevní chřipku, ale sehnal jsem super náhradu, Fejdru z Belgie která hraje od 10ti na desky,ale zatím se je nenaučil srovnat" :D
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam