• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PIZZICKATRAMVAJ
    PIZZICKATRAMVAJ --- ---
    VON_GILOTINE: to je fakt...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KYSOUR: Lol
    KYSOUR
    KYSOUR --- ---
    FREEDA: Docela jo, už ho smazal, chudák Jahy se stal obětí podvodu a napálil ho falešnej Ondrův Agent, kterej mu podsouval nepravdivý informace!!!....ty seš fakt lolek.
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    KYSOUR: hmmm...dobrá práce!
    CICIN
    CICIN --- ---
    KYSOUR: To bude klasika "moc se omlouvám ale dneska v den párty mi volal A-Cray že má střevní chřipku, ale sehnal jsem super náhradu, Fejdru z Belgie která hraje od 10ti na desky,ale zatím se je nenaučil srovnat" :D
    KYSOUR
    KYSOUR --- ---
    Heled jak je to s tim A-crayem na Highlanderu? Kouákam je tam napsanej, ale ouha Ondra ani jeho agent o nicem nevědí?? Než začneš jak to máš domluvený, mám to z první ruky :))
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    TRUPEEK: mě by zajimali ty čarodky, ja sem teda neslyšel nic že by se tam něco dojebalo. povidej.diky
    TRUPEEK
    TRUPEEK --- ---
    ASTAR_SERAN: No tak se pochulb! Třeba Čarodky jsi dojebal, jak je tvým dobrým zvykem a mám info z první ruky, takže jsem zvědavej co z tebe vypadne :)
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    MEIMEI:
    děkuji za upozornění, opraveno..

    CICIN:
    ne, tomu říkám čínská polívka :D
    CICIN
    CICIN --- ---
    ASTAR_SERAN: A tomuhle říkáš reakce? Prázdná slova, prádné hlavy:)
    MEIMEI
    MEIMEI --- ---
    ASTAR_SERAN: Mě by zajímalo, proč máš na plakátě 6 stages, na záhlaví události 5 stages a v popisu události dokonce 8x stages.. :D To odhaduješ cca od oka kolika lidem si představuješ zaplatit?
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    ILAB:
    doraž na BFL, budeme se snažit, aby jsi neodcházel zklamaný. sestavu ti tady bohužel ještě neprozradím (nemůžu), ale bude nás plné pódium (mcs, živé hudební nástroje a sámoška i překvapení)
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    CICIN:
    sorry, že se nemáš čím ohánět a že ti ani pinďour pořádně nenarostl, fakt mě to mrzí :) nicméně kuli tomu nemusíš prskat jak nadrženej buzík, co mu někdo zašpuntoval přítelovu prdel. doufám že tě uspokojí alespoň letošní polívkovej line-up na ragga2jungle stage. budou tam samí hezcí kluci včetně mě :D
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    nebojte váš váš oblíbený ´sere si do huby´ :D na vás nezapomněl. jen to tu má asi u prdele a než se na ní podrbe, tak to chvíli trvá.....

    reagovat nemám bohužel na co, tak vám tu nahodím nějaká témata a můžete se do mě pustit. sice to vypadá že vás ignoruji, ale to je jen maska, máte na mě vliv jak hovado :D
    tož, nedávno jste tu řešili nějaké akce které jsem orgoval a těšili se jak to dopadne, tak se do mě opřete, je po nich a určitě sem zas někoho okradl a všechno dojebal...
    SOKOLOVNA NÁMĚŠT
    https://www.facebook.com/events/1291253964225280
    ČARODKY
    https://www.facebook.com/events/1291253964225280

    a ještě bonus, aby jste si mohli i zašpekulovat a zafilozofovat :)
    HIGHLANDER
    https://www.facebook.com/events/1650670045190049


    CICIN
    CICIN --- ---
    ASTAR_SERAN: Ty se tady oháníš BFL a přitom si k tomu přišel jako slepý k houslím a funguješ tam jen díky Kamila, který, nevím proč, ti jako jediný v ČR ještě důvěřuje, pravda je, že máš tu nejméne zajímavou stage v koutě, takže tam takovou ostudu nemůžeš udělat :D a blábolej si tu co chceš, všechno zařizují kluci kolem kamila, ty jen obvoláš svoje kámoše ze zahraničí, co hrajou jako 12ti letý a ještě za polívku, ale na plakátu to vypadá hustě:D
    CHIEF
    CHIEF --- ---
    CHIEF: to je něco pro Jaha ;)
    CHIEF
    CHIEF --- ---
    Schizophrenic DJ Plays Back To Back Set With Himself – Wundergroundmusic.com
    http://wundergroundmusic.com/schizophrenic-dj-plays-back-to-back-set-with-himself/
    JAMALORD
    JAMALORD --- ---
    Tvl tady je to čím dál tím lepší
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    CROME: .. srat si do huby..
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    VON_GILOTINE: Jah vlasta hárá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam