• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    L4MA
    L4MA --- ---
    se Smackem tu nekdo felite? fakt jede hrat nekam do prdele bez smlouvy, tesi se na toho imbecila a dava slevy? :D
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    SOLDIK:
    no jedinej takhle extrémě akční jsi ty a Ruml. a jelikož Ruml je retard a jeho inteligence a slovník neodpovídají tomu postu, tak jsi mě z toho vyšel ty - zvláště pak když jsi tu tu sdílel. pokud od tebe vítr nevane, beru svá slova zpět a házím omluvu sámoška....

    KYSOUR:
    aha, takže mě chceš jako říci, že většina českých festivalů neopakuje pořad to samé dokola, rok co rok ? klidně je můžu i jmenovat hele, já se nebojim říkat pravdu, jeliko nikomu nelezu do řití, víš jak :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: toto je krasne: "píšeš lidem subjektům co se mnou spolupracují na HIGHLANDERU dopisy"

    to je jako jsi mne obvinil z te FB stranky, supr :D
    KYSOUR
    KYSOUR --- ---
    ASTAR_SERAN: :D dostal jsi mě tou poslední větou: "hlavně když to srovnáš s těmahle všema mrdkama co pořád opakujou dokola jedno a to samé"...je v tom všechno :D Nemám nějak chuť ti v něčem oponovat evidentně máš svůj svět a svoje "pravdy".
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    PETGRIDUS:
    hele fakta mluví za vše. peace a hezké sny, doufám že se ti bude zdát o mě :D
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    ASTAR_SERAN: tak to je hned na první pohled jasné že s Jahriderem by chtěl spolupracovat každý, spousta kladných referencí, díky pobavil si už mohu jít v klidu spát.
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    SOLDIK:
    tobě a tvé tragedii borísku :D píšeš lidem subjektům co se mnou spolupracují na HIGHLANDERU dopisy jo? ty jsi fakt největší tragéd za hodně dlouhou dobu. jako zažil jsme hodně, ale takovou ublíženou, ufnukanou a zákeřnou děfku už hodně dlouho ne. každopádně dík za PR, pár lidí se sice vylekalo, ale z 99procent jsi spíše upevnil naši spolupráci, takže díky moc :D shotgunone@email.cz

    KYSOUR:
    neřešil jsem to já. řešil to Crackenn, klidně napis Wojckovi nebo přímo jemu. jinak za chvíli máme podepsanou smlouvu a vše je jak má být. kdyby ste do toho neryli tak se to ani na ten den nemuselo mazat :)
    jinak Smack a Mira jsou v pohodě. dokonce dali slevu docela solidní. a těší se. a ani nechtěj smlouvu. ani Rocky Leon ji nechce. víš všichni kdo mě tam hrajou jsou jakoby kámoši se kterými už nějakou dobu spolupracuji. takže takhle to já mám milej zlatej. a myslím že už se nikdo neozve že by chtěl smlouvu nebo love dopředu. ale třeba jim Soldík napíše něco hezkého a bude vše jinak :D
    víš jak první ročník byl supr, artists a návštěvníci spokojení, reference na mou prdel dobrý, takže lidi nemají důvod pochybovat.
    jinak jestli nejsi ignorat a rozumíš muzice a akcim a pozadí, tak musíš dát tomu lineupu a programu za takový nízký vstupný, big up ! kor když ho srovnáš s těme všema mrdkama co opakujou pořád dokola jedno a to samé...

    PETGRIDUS:
    ostatní umělci jsou domluveni, můžeš si každému z nich napsat. dokonce čeká dalších x na to, jestli někdo neonemocní nebo tak. já vím, že je to těžké si to přiznat, ale tenhle festival láká a to dost a nejen lidi ale hlavně umělce. a víš proč, protože je jinej, úplně jinej. tak si tu dál prď svoje smradlavý hovna, a špekuluj co by kdyby, jsi v tom fakt dobrej :D
    PTT
    PTT --- ---
    KYSOUR: poziju jeho slova...to je ale lolek :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KYSOUR: proda sve know-howno, nejspis :D
    KYSOUR
    KYSOUR --- ---
    ASTAR_SERAN: Ne, já tu konverzaci viděl, řešil jsi to s ním přímo ty tak nevymejšlej nesmysly :)) Tady přece nejde o to jestli je jeden z mnoha, princip je ten, že děláš z lidí idioty. Co Smack? Ten tě taky mrdá dokavaď nepošleš prachy předem, Mejra taky ne? Jak to zvládneš? :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: cemu presne se smejes? :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    no tak pokud jsou ostatní umelci "domluvení" podobně tak to bude dobrá show
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    TRUPEEK:
    no tak honem honem sypej to sem kluku ušatej. nebo máš ještě něco na té svojí mysli :D lol

    MUDFUK:
    slyšet byla jenom chvála hele :) lol

    KYSOUR:
    hele netuším to řeší můj stage manager na dnb stage, napište jemu. je do dj Crackenn, myslím že ho všichni znáte... jinak Ondra je jen jeden z mnoha, na něm festák nestojí ani nepadá, žejo....

    SOLDIK:
    :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYSOUR: skoda, "čeče, kluku, sámoška" bych si stran takovyhle konfrontace rad pocet. :)
    KYSOUR
    KYSOUR --- ---
    L4MA: Heled Cray to nechce rozmazávat :'(
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYSOUR: neslo by to sem nejak nahodit? :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    furt mu nekdo zavidi a haze klacky pod nohy, to je hrozny. chudak vyhulrajdr.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    preposilam

    WTG
    WTG --- ---
    KYSOUR: nahod sem neasi ;)
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    KYSOUR: To fakt řekl? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam